Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(Asese @ 2011 01 12, 10:49)
Ar šiltnamyje juos auginsi?


ne, tikriausiai vazonuose kelis pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 13:21)
ne, tikriausiai vazonuose kelis pabandysiu.

Aiškutis, aš neturiu kur vazonuos....
O kokie šiltnamiui geriausi ankstyvieji be Betalux?
Atsakyti
Schetelinge ir Shokoladiniu cherry (labai jau is vaizdo i black cherry panashus g.gif ) ir Sungold, ir Cor....(nebeatsimenu bet kazkas temoj ieshkojo), ir juodu ir visokiu shirdziu yra didelis pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 12, 12:36)
Aiškutis, aš neturiu kur vazonuos....
O kokie šiltnamiui geriausi ankstyvieji be Betalux?


Venus gal ir siltnamyje neblogai butu.
Man Gardeners delight pernai anksciau uz kitus deret pradejo. Ir skanus, ir derejo gerai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 21:19)
Venus gal ir siltnamyje neblogai butu.
Man Gardeners delight pernai anksciau uz kitus deret pradejo. Ir skanus, ir derejo gerai.


O Gardeners delight gal geltoni?
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2011 01 12, 20:25)
O Gardeners delight gal geltoni?


raudoni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 01 12, 19:52)
Schetelinge ir Shokoladiniu cherry (labai jau is vaizdo i black cherry panashus g.gif ) ir Sungold, ir Cor....(nebeatsimenu bet kazkas temoj ieshkojo), ir juodu ir visokiu shirdziu yra didelis pasirinkimas  4u.gif

Ačiū, aš ieškojau 4u.gif Ir kodėl vakar neužsukau doh.gif
Atsakyti
uzklydau pas jus pasidairyti kada zadat seti ir ka sesit. pernai sejau anksti, siemet sesiu daug veliau, pernai ir derlius buvo prastas, kazkaip isimete puvinys... g.gif beja siltnamis mano plevelinis is tu lanku, tai apie aukstus apie 2-2.3 m aukscio pomidorus nebegalvoju, jei pavyks pasidaryti stiklini tik tada galesiu sodinti aukstus ax.gif
kada zadat seti g.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2011 01 12, 23:54)
uzklydau pas jus pasidairyti kada zadat seti ir ka sesit. pernai sejau anksti, siemet sesiu daug veliau, pernai ir derlius buvo prastas, kazkaip isimete puvinys... g.gif beja siltnamis mano plevelinis is tu lanku, tai apie aukstus apie 2-2.3 m aukscio pomidorus nebegalvoju, jei pavyks pasidaryti stiklini tik tada galesiu sodinti aukstus  ax.gif
kada zadat seti  g.gif

Pas mane irgi is lanku, auksciausioj vietoj bus apie 2,3 m., o kitur žemiau, bet as auginu beveik visus aukstaugius, kai rugpjucio men. pradeda remtis i stoga, tiesiog nukerpu virsune. Is žemaugiu daug mazesnis derlius, o ir ivairoves mazai.
Atsakyti
as irgi 'lankiniuose' siltnamiuose aukstaugius auginu. Zemaugius ikisu kraste prie pleveles. Is tiesu, kaip Mamadonata sake, ivairoves tarp aukstuju kur kas daugiau ir derliaus nesulyginsi.

O sodinsiu pirmuosius vasario vidury ansktyvam derliui. O didziaja dauguma kova.
Atsakyti
prie savo pomidoru seklu kolekcijos,nusipirkau HEINZ 1370,raso,kad labai derlingi.tai eigu kas nors isdigs pasodinimui,parasysiu ar tiesa.
seti ruosiuosi kovo 6.
ar jus daigams perkate kazkokia atskira zeme?nes kita sav THOMAS PHILIPS daigu zeme kainuos 7,36.tai bandysiu nuvaziuot,eigu niekas nepasikeis.tuo paciu i sheteliga uzsuksiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigitas: 13 sausio 2011 - 09:55
As tai daigams perku zeme skirta daigams. Aciu, kad parasei apie Thomas Philips. Jau buciau rytoj pradejusi ieskoti zemes daigeliams. smile.gif
Atsakyti