Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

Sumasciau kepti vaflius elektrineje vaflineje. Ogi ziuriu, kad recepta pradanginau. Gal jus galite padeti. Gal zinote vafliu receptuku? Parasykite prasau wink.gif
Atsakyti
O kokia pas tave vafline?Jei vafliai ploni,galiu parasyti,bet toms naujoviskoms "cirvinems" sitas receptas netinka.
Atsakyti
QUOTE (ulaa @ 2004 03 03, 14:59)
O kokia pas tave vafline?Jei vafliai ploni,galiu parasyti,bet toms naujoviskoms "cirvinems" sitas receptas netinka.

Pas mane ta senovine tokia sunki, elektrine. Jei gali parasyk wink.gif
Atsakyti
Pas mane irgi tokia dar mociutes likusi biggrin.gif ,rasau:
5 kiausiniai,
5 saukstai cukraus (galima deti daugiau),
5 saukstai grietines,
5 saukstai lydyto sviesto arba margarino,
5 saukstai kefyro,
5-6 kaupini saukstai miltu,
arbatinis saukstelis kepimo milteliu,
1 saukstas krakmolo,
vanilinio cukraus.

Trynius atskirti nuo baltymu ir gerai issukti su cukrumi (as viska darau mikseriu),sudeti grietine,vel issukti,supilti sviesta,issukti,supilti kefyra,issukti.Deti kepimo miltelius ir vanilini cukru,dar issukti.Baltymus isplakti iki standziu putu.I gauta mase deti po sauskta baltymu ir miltu arba krakmolo,atsargiai maisyti,taip po truputi viska sudeti.Is karto kepti ikaitintoje vaflineje,iskepusius vaflius tuojau pat susukti,nes sukietes.Taip padaryti vafliai buna labai trapus.Skanaus.
Atsakyti
yra kitoje temoje apie tai

http://supermama.com...topic=1018&st=0

VAFLIU TESHLOS RECEPTAS

6 kiaushiniai
1,5 stiklines cukraus
1,5 stiklines miltu
250 g sviesto ar margarino (tirpinto)
cinamono, vanilinio cukraus

uzmaishyti teshla, kepti vaflineje.

Atsakyti
O mano vaflių receptas paprastas:
5 kiaušiniai
200 gr.lydyto sviesto
2 stkl.miltų
2 stkl. (galima mažiau, kas saldžiai nemėgsta) cukraus

Vyras kaifuoja nuo jų wink.gif Bet gal čia skonio reikalas laugh.gif
Atsakyti
O kokio tirštumo tešlą darot? Mano močiutė daro tirštą, bet man tokia nesigauna, o vyras daro skysta. Su tiršta skaniau ,bet kepti su ja nemoku. Tai koks jos tirštumas turi būti?
Atsakyti
Kaip cia paaiskinti,as darau nelabai tirsta,na pavyzdziui,kaip saltibarsciu kefyras ar ka g.gif
Atsakyti
QUOTE (jurge @ 2004 03 03, 15:23)
Pas mane ta senovine tokia sunki, elektrine.

O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti sad.gif
Atsakyti
O aš va tokius kepu rolleyes.gif

VAFLIAI

5 kiaušiniai
2 stiklinės miltų
1 stiklinė krakmolo
1,5 stiklinės cukraus
250g margarino
1 stiklinė pieno

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti ištirpintą margariną, piene išleistą krakmolą, sudedam miltus. Gerai išmaišom, kepam plonus vafliukus.
P.S. Galima vietoj krakmolo dėti miltus, bet tuomet gaunasi labai trapūs, net susukti nespėji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 12:17)
O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti sad.gif

Va būtent, aš irgi tokios noriu, bet kad niekur nėra sad.gif
Reikia paieškoti parduotuvės, kur rusiška buitine technika prekiautų, gal ten ir būtų g.gif , nes man atrodo, kad tai grynai "RUSSIAN product"
Atsakyti
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 12:17)
O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti  sad.gif

Ieskokit kokiuose turguose g.gif
O gal net Urmo bazej kur turetu buti. Nes kazkuriam sandeli senai maciau(pries kokius 2 metus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaM: 08 kovo 2004 - 13:03