Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Nejau niekas nebuvo ir negali pasidalinti atsiliepimais?? g.gif
Atsakyti
Sveikos,zinau viena tokia Aliona,kaip jau anksciau rasiau ji ruse is Maskvos,gyvena Vaidaugu gt. tel 8698 89553,tai nueme mano draugei ''uzkeikima'',pradzioje ibure kortomis ir pamate prakeikima pas ja.Galima aisku netiketi,bet draugei tikrai daresi keisti dalykai,is umarsties atsirado buves vyras kuris atseit laimingai gyven su dabartine zmona,pradejo ieskoti su ja kontakto.Vienu zodziu,drauge sutiko gera zmogu,gyvena laimingai,o juk nesiseke su vyrais kokie 8 metai tai tiksliai,kaip uzkereta buvo,niekas i jos puse net neziurejo.
Man Aliona bure is kortu,tai pasake kad as nieko tokio neturiu,nusake dabarti labai tiksliai,ziuresim kaip pildysis ateitis dabar...
Be to yra rasoma kad OLIA bureja yra Aleksandro giminaite,tai netiesa,kaz kas sumaise vardus,butent Aliona yra jo pussesere,ji ir ismoke ji burti kortomis.
Dar girdejau Rada ''nuimineja'' uzkeikimus ir pan.
Atsakyti
Kadangi buvusi tema uždaryta,pratęskime 4u.gif
Papildyta:
http://www.info.lt/i...salonas/2211219 va čia viena burėja iš Klaipėdos
Atsakyti
Merginos, kaip sekasi, kaip pildosi? Metai jau ipusejo, svarbiu ivykiu issipidymo is Alionos burimo dar laukiu. Ji sake metu pabaigoje, bet as jau pradejau galvoti, kad neissipildys. Nors is visu, pas ka buvau, ji man labiausiai patiko. Papasakokit, kas pas ja buvot, kaip jums?
Atsakyti
vienas dalykas iš kortų metimo, kai buvau pas Olia, Statybininkų pr, išsipildė
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 13, 22:15)
vienas dalykas iš kortų metimo, kai buvau pas Olia, Statybininkų pr, išsipildė


Per kiek laiko?
Atsakyti
buvau 2010 liepą - rugpjūtį. Išsipildė 2011 kovo gale
Atsakyti
Sveikutes,
As esu buvus pas Olia 2 kartus ir ji man prisnekejo nesamoniu,niekas neissipilde g.gif .

O siaip kartais nueinu pas Natalija, kuri gyvena P. Komunos gatveje,tai man viskas pildosi,aisku kai kurie dalykai issipildo po ilgo laiko ir tik tada atsimenu,kad ji man tai buvo sakiusi. Beje gal kas zinot jos tel nr.,nes turejau laidinio tel.nr.,o sis nebenaudojamas,tai gal kas turit jos mobilu? 4u.gif

Dar buvau Palangoj pas bureja,tai irgi patiko,ji mato galim sakyti visa gyvenima,bet daug ko nepasako,nebent labai konkreciai paklaustum jos. Paskutini karta kai buvau pas ja del vienos itemptos gyvenimo situacijos,tai ji man tycia nesake kaip ji baigsis,nes nenorejoi itakoti mano pasirinkimo,kad kada nors ateity jos nekaltinciau. Siaip man patiko,ji tikrai daug mato. Ir dar tik ji vienintele atsklaide mano priese ir problemu kaltininke-geriausia drauge,jei ne si bureja,tai ta ,,drauge" man butu dar labiau gyvenima apkartinusi. Tai va del sio dalyko labai dekoju tai burejai,nes nei viena sito man to nepasake, o Palangos bureja mane isgelbejo nuo dar didesniu problemu. Aciu jai smile.gif
Atsakyti
O gargžduose burėja tebėra?
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2011 08 15, 11:41)
Sveikutes,
As esu buvus pas Olia 2 kartus ir ji man prisnekejo nesamoniu,niekas neissipilde g.gif .

O siaip kartais nueinu pas Natalija, kuri gyvena P. Komunos gatveje,tai man viskas pildosi,aisku kai kurie dalykai issipildo po ilgo laiko ir tik tada atsimenu,kad ji man tai buvo sakiusi. Beje gal kas zinot jos tel nr.,nes turejau laidinio tel.nr.,o sis nebenaudojamas,tai gal kas turit jos mobilu? 4u.gif

Dar buvau Palangoj pas bureja,tai irgi patiko,ji mato galim sakyti visa gyvenima,bet daug ko nepasako,nebent labai konkreciai paklaustum jos. Paskutini karta kai buvau pas ja del vienos itemptos gyvenimo situacijos,tai ji man tycia nesake kaip ji baigsis,nes nenorejoi itakoti mano pasirinkimo,kad kada nors ateity jos nekaltinciau. Siaip man patiko,ji tikrai daug mato. Ir dar tik ji vienintele atsklaide mano priese ir problemu kaltininke-geriausia drauge,jei ne si bureja,tai ta ,,drauge" man butu dar labiau gyvenima apkartinusi. Tai va del sio dalyko labai dekoju tai burejai,nes nei viena sito man to nepasake, o Palangos bureja mane isgelbejo nuo dar didesniu problemu. Aciu jai smile.gif


Gal pasakytum kurioje vietoje Palangoje gyvena ta burėja
Atsakyti
Olia kartais ne ta moteris kuri gyvena kažkur Mogiliove,, naujininkuose..? Aleksandro sesuo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 29, 16:45)
Olia kartais ne ta  moteris kuri gyvena kažkur Mogiliove,, naujininkuose..? Aleksandro sesuo? smile.gif


Ne, Aleksandro giminaite Aliona. Olia visai kitas zmogus, gyv. Statybininku pr.
Atsakyti