Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(cud@bury @ 2017 01 03, 18:44)


Mums ypatingai , savo didžiausią trečiąją  gyvenimo dovaną gavau spalį  , gimė mūsų pagrandukė  wub.gif , išsvajota , išlaukta .Būkit laimingos mamukai, prasmingų ir laimingų metų!!!

Oi kokios smagios netikėtos žinios.Sveikinimai dideliausi! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimkkka2 @ 2017 01 15, 22:57)
Labuką merginos. Aš norėjau Jūsų pasiteirauti,kaip sistema Norvegijoje su nėščiosios priežiūra?😊 Laukiuosi pirmojo vaikelio,viskas nauja,neaišku... 🙄 Buvau pas šeimos daktarą,bet ir dar nieko netikrino,nes per anksti 7 sav. 🙄



Sveika, as irgi laukiuosi pirmojo vaikelio nestuke.gif pirmas vizitas pas jordmor antradieni, ziuresiu kaip seksis ir ka sakys 4u.gif kiek tau jau laiko man ryt lygiai 15 sav bus
Atsakyti

Sveika. Antradienį buvau pas savo šeimos daktarą, tai jau buvo 12 sav. Pažiūrėjo per aparatėlį, kad širdutė plaka, paėmė kraujo tyrimus. Dabar vasario 21 d. eisiu pas jordmor. Kažkada turėčiau gauti laišką dėl ultragarso, jį daro čia nuo 17-20 sav. tai nežinau, kada paskirs. Dabar jau man baiginėjasi 13 sav. :nestuke  Kaip smagu, kad ir Jūs laukiatės. Iš kokio Jūs miesto? :angel2:​ 

Atsakyti
QUOTE(rimkkka2 @ 2017 02 12, 14:13)
<p>Sveika. Antradienį buvau pas savo šeimos daktarą, tai jau buvo 12 sav. Pažiūrėjo per aparatėlį, kad širdutė plaka, paėmė kraujo tyrimus. Dabar vasario 21 d. eisiu pas jordmor. Kažkada turėčiau gauti laišką dėl ultragarso, jį daro čia nuo 17-20 sav. tai nežinau, kada paskirs. Dabar jau man baiginėjasi 13 sav. nestuke.gif  Kaip smagu, kad ir Jūs laukiatės. Iš kokio Jūs miesto? angel.gif​ </p>



SVEIKA, NA AS CIA DEL NESTUMO SIO NESU NIEKAD BUVUSI TAI LABAI IDOMU AR GALESIU LANKYTIS IR PAS JORDMOR IR PAS SEIMOS GYDYTOJA, TAI 02.14 EISIU PAS JORDMOR PASKUJ GALVOJU PAS SEIMOS REGISTRUOTIS, BET AS PASIKEICIAU SAVO SEIMOS GYDYTOJA NES MANO ISVYKES IR PAVADUOJA JI KATIK BAIGUSI MOKSLUS TAI PASIKEICIAU I KITA IR MAN SISTEMOJE RODO KAD PAS JA GALESIU EITI TIK NUO KOVO 1 DIENOS TAI IKI TOL EISIU PAS JORDMOR TADA ;) TAI TAVO PIRMAS VIZITAS PAS GYDYTOJA? AS IS KAIMO LENSVIK MIESTELYJE LANKAUSI NES MANO KAIME NERA LEGEVAKT
Papildyta:
QUOTE(rimkkka2 @ 2017 01 15, 22:57)
Labuką merginos. Aš norėjau Jūsų pasiteirauti,kaip sistema Norvegijoje su nėščiosios priežiūra?😊 Laukiuosi pirmojo vaikelio,viskas nauja,neaišku... 🙄 Buvau pas šeimos daktarą,bet ir dar nieko netikrino,nes per anksti 7 sav. 🙄

KAI NUEJAU I REGISTRATURA PAKLAUSIAU KUR PIRMIAUSA MAN REIKIA EITI TAI MAN ISKART PASAKE KAD AS TURIU EITI PAS JORDMOR KURI UZVES KORTELE A4 FORMATO IR PASKUJ JAU GALIMA EITI IR PAS SEIMOS JEIGU NORITE ARBA TIK PAS SEIMOS AR TIK PAS JORDMOR KAIP PACIAI PATINKA
Papildyta:
QUOTE(anze20 @ 2016 09 15, 17:13)
sveikos senai jau buvau uzbegus cia:) na mes jau kaip ir isikure cia norvegijoje:) vaikai lanko mokyklas as lankau norvegu kursus  vyras dirba:) Mazelis ir lanko SFO tikrai gan brangiai gaunas nors mes trys dienas tik lankom smile.gif

SVEIKA AS DEL KURSU KLABOS DOMIUOSI MOKAISI INTERNETU?
Atsakyti

Man šeimos daktaras paklausė, ar noriu jordmor, atsakiau, kad noriu, tai jis davė grafiką, kuriomis savaitėmis lankysiuosi pas jį o kuriomis savaitėmis pas jordmor. Ne mano jau nebepirmas buvo vizitas, antras vizitas, bet pirmąjį nieko nežiūrėjo, nes buvo per anksti.  :)​ 

Atsakyti
Sveikas, atsizymiu, ka gyva. Kaip jus visos laikotes?

Mel@nija, prasom rasyt mazosiom raidem. 4u.gif
Atsakyti
Atleiskit merginos, už įsiveržimą, bet galėsite pagelbėti. Mamos draugė Norvegijoje, norėtų kartais padėti savo tėvukams Lietuvoje - ar maisto užpirkti, ar dovaną kokią nusiųsti. Nes ką ten pinigais, senam žmogui dar reikia nueiti į parduotuvę ir pan. Gal žinot kokių parduotuvių, kad nebūtų problemų apsiperkant iš užsienio ir su pristatymu Lietuvoje?
Atsakyti
Sveikos,
as dar gyva smile.gif Sveikinu su leliukais ir pilvukais 4u.gif
Miskaprizas, o kodel negalima LT nupirkti maisto ir nusiusti, kiek maciau per tv yra maisto internetine parduotuve. Daug vezeju FB grupeje skelbiasi, galima ten paieskoti.
Mes turesim kaciuka!!! Galit kas patarti kaip kas su kuom - vakcinos, kastracija , keliones?
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2017 02 15, 10:30)
Sveikos,
as dar gyva smile.gif Sveikinu su leliukais ir pilvukais 4u.gif
Miskaprizas, o kodel negalima LT nupirkti maisto ir nusiusti, kiek maciau per tv yra maisto internetine parduotuve. Daug vezeju FB grupeje skelbiasi, galima ten paieskoti.
Mes turesim kaciuka!!! Galit kas patarti kaip kas su kuom - vakcinos, kastracija , keliones?


Tikrai pagooglinau geriau ir radau smile.gif Gal to pačio ZZZ.LT ir matėt reklamą? Ten ir maisto prekės, ir kitos prekės namams. Bus patogu draugei nupirkti ir tiesiai mamai namo viską nusiųsti
Atsakyti
Sveikos,uzsukau tik vieno klausimuko-kaip is Norvegijos galima pervesti grynuosius i LT?Nera nei banko saskaitos,nei e. bankininkystes.Ar cia tik du budai-Western Union ir MoneyGram?Ar yra dar kazkokiu?

Labai labai skubiai reikia ,dekui,kas atsakysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2017 02 17, 10:50)
Sveikos,uzsukau tik vieno klausimuko-kaip is Norvegijos galima pervesti grynuosius i LT?Nera nei banko saskaitos,nei e. bankininkystes.Ar cia tik du budai-Western Union ir MoneyGram?Ar yra dar kazkokiu?

Labai labai skubiai reikia ,dekui,kas atsakysit  4u.gif

net neisivaizduoju hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2017 01 03, 17:44)
Mano vyresnėliui viskas buvo ok.iki 11, jau du metus akinius nešioja, bet kai eašo, skaito, taip nenešioja ištisai ir tik viena akis, kita sveika. smile.gif

Su Naujaisiais  2017 metais merginos, kaip laikas skrieja🎄🎊, tikiuos seniai buvo dosnūs šįmet  bigsmile.gif

Mums ypatingai , savo didžiausią trečiąją  gyvenimo dovaną gavau spalį  , gimė mūsų pagrandukė  wub.gif , išsvajota , išlaukta .Būkit laimingos mamukai, prasmingų ir laimingų metų!!!


Sveikinimai nuosirdziausi, kaip faina, Margate wub.gif
Atsakyti