Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Tai jau jo, pagerinta saskaita. Manuoju atveju gan sudetinga situacija, mat anksti prasidejusi paradantoze yra gan agresyvi ir mano dantims nuolat reik prieziuros. Dabar kur lankausi man priimtina, o kas liecia gydytoju profesionaluma ir sprendimus tai labai sunku ismatuoti, kai pats nesigaudai situacijoje. Nors faktas, kad jie labai skiriasi.
Man atrodo, kad ir dabartine mano situacija buvo jau aptarta, ankstesne gydytoja siule tilteli det, o paskui nors ir tame paciame kabinete, bet kitas gydytojas siule palikt taip kaip yra kol nekelia didesniu problemu.
Kadangi prakalbai apie mokesciu deklaracija, pasakyk kokiais atvejais apsimoka ja daryti. Saviskiui surenku jai popierius, bet pati dar cia DE nesidariau.
Atsakyti
Jolitka, aha Ryanair. Bus tevams paprasciau, o tai Frankfurto oro uoste pasiklystu dar biggrin.gif

Braskina, tai pasidarykit tarptautini gimimo liudijima ir nieko versti nereiks.

Moocho, o kur tu dejaisi ta implanta? Vilniuje?
Atsakyti
jo, Vilniuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 20, 12:36)
jo, Vilniuj  smile.gif


O tiksliau gal gali parasyti, kur konkreciai 4u.gif
Atsakyti
"Dentastra", gyd. Viliamas smile.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi,kas dar pasirodo.
Orkinta,saunuolis tavo sunelis.Pas mano drauge ir vaiku
toks pat amziaus skirtumas.Kiek pavydo ir asaru.Draugei nebera jegu ir nervu.Situacoja ir po metu,tiek ju maziausiajai dukrytei dabar yra,nei kiek nepasikeite.
Visgi nuo vaiko charakterio priklauso.
Mane ir baigia visi bureliai,draugiu lankymai pribaigt.Kiek tam laiko reikia.
As nesupramtu kaip tie vaikai megsta po svecius pas viena kita vaiksciot.
Atsventem pries savaite 7-aji gimtadieni.Buvom kine su 8 vaikais Vaiana ziuret ir uzbaigimui i McDonalda.Labai patenkinta,namu kaip pernai niekas nepkniso.1 val praleidom pas anyta pries isvazouojant.Torta valgem ir dovanas ziurejom.Anytai vos stogas nepavaziavo nuo vaiku triuksmo.O as nervuojuos,kad ji nervuojas.

Pas mus ir tikra ziema,pusnys,kaip Sibire gyvenam.Siandien saulute sviecia.As pernai TK Maxx sniego kelnes ir viska drum und dran susipirkau.Tik kad va pampolinos sniego kelnes optiskai atrodo,slapios ir greziamos,bet viduje sausos ir siltos.Tai turejau dar didziosios likusias snowboard kelnes.Aplamai reikia 2 poru,kelniu,batu,striukiu,pirstiniu.
Manoji pirmadieniais grizus is mokyklos is sniego drabuziu issoka i sausus drabuzius,uggs ir keliauja pas logopede.
Atsakyti
Pas mus vaikai privalo eiti i mokykla su sniego drabuziais.Mokyklos kieme yra kalnas,nuo kurio jie po pamoku ciauzo 2 val.As savaja iki 14 val mokykloje palieku,ji pamokas paruosia,zaidzia lauke.Mums reikia 15€ i men moket.Liuksas.

jolitka,labai grazi fotosesija.Jus gal lietuvis fotografas fotografuoja?

Beje norejau paklaust,gal kas Hatchimel turit?
Mano 7-mete eina is proto,pas mus jie is lentynu isluoti.Anglijoje girdejau irgi isparduoti.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2017 01 22, 14:25)
Beje norejau paklaust,gal kas Hatchimel turit?
kas cia per daikts? ir kokio amziaus vaikam? atseit, issilupa is kiauso?.. nelabai suprantu is fotkiu.. gal mano kriksto dukrai reik g.gif
Atsakyti
Nerandu ir aš. Uzsakiau kitokį iš amazon
Atsakyti
moocho aha tas is kaiusinio.Cia pas
Mus kazkokia manija.
Kol taves nepraso, nepatarciau tiek pinigu leist.Uz tokia
suma galima idomesniu zaislu nupirkt.
Manoji sapnuoja ta Hatchimel.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2017 01 22, 16:25)
jolitka,labai grazi fotosesija.Jus gal lietuvis fotografas fotografuoja?

Aciu. Vokiete ir tik megeja, tikroji jos profesija policininke smile.gif

Moocho, aciu kad pasidalinai patirtimi. Kilo man mintis, pasiteirausiu ir as savo buvusio dantisto Vilniuje, kai busiu Lt, ar jau tikrai neimanoma to danties sutvarkyt. Ten toks sudetingas dalykas, bet jis irgi labai superinis dantistas.
Atsakyti
Laba diena.

Organizuojamas susitikimas: data kovo 11, vieta Frankfurtas.

Kas norite mielai prasom prisijungti 4u.gif
Atsakyti