Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

LAbukas

Nu tikrai labai saaaalta blink.gif Ir rukas koks blink.gif
VAkar Londone saulyte sviecia,toks visai neblogas oras,kad susiruosem iki Southendo pasivaiksciot...O ten ir va toks rukas,saule tik blynukas per ta ruka atrodo...Bet vistiek pasivaiksciojom pora valandiukiu,arbatos kavinej isgerem,nesusalom biggrin.gif


Advokata valgius,man visai neblogas jis pasirode..Tik tiek,kad jei as perku torta,jis bet kuriuo atveju buna sokoladinis biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Br... saltis. Pas mus sandeliuose truko vandens vamzdis, vanduo visa nakti bego ir uzsale. Ant kelio, prie namu ciuozykla. Rukas baisulinis, girdejau, kad net skrydziai atsaukti. 

Reikia bandyti iki sviesos sou nusigauti siandien arba rytoj. 

Atsakyti
Nova,dar ir situos isbandyk mirksiukas.gif Tinginiu varskeciai..Siandien net mikserio nejungiau,saukstu pramakalavau ir viskas mirksiukas.gif O skonis wub.gif MB,kuris varskes nevalgo,surijo man puse varsketuku mirksiukas.gif Tik mazokai iseina,jei is 250gr varskes darai...

http://dailona.livej....com/51857.html

Cia mano
https://scontent-lhr...amp;oe=591BF7DF
Atsakyti

Ziuriu FB sneka apie Lotuliuko ir Mainly rajonus, gaisras didziausias. Tikiuosi merginos musu sekmingai namo parsirado. 

Atsakyti
Ka veikiat, kad taip tylu bigsmile.gif

susitarem su draugais vaziuot i ledo ciuozykla savaitgali, prisimint vaikyste... Vaikai budami duodavomes ant ledo su ciuzkem kad net. Ziuresim po tiek metu kas iseis rolleyes.gif
Atsakyti

Laba,

Paskutiniu  metu darbų  milijonas. Tai tas, tai anas. 

Vakar buvom lempučių apžiūrėt Kanaruose, na tikrai labai gražu. Ir taip, smagu pasivaikščioti vakare, atmosfera smagi.  :bigsmile: 

Nova, negavo atsakymo dar jokio sūnus?

Atsakyti

Labas. Galetu ziema jau ir baigtis, atsibodo dregme ir saltis.

Ant paciuzu nesu stovejusi net vaikysteje, nelabai pas mus kas jas turejo, duodavomes paprastais batais ant balu, nors mes labiau su slidem draugavom, va slidinejimo ir pasiilgstu.

Atsakyti
Labukas

Nova,o i kokia ciuozykla vaziuosit?
Kanary Wharf grazi ciuozykla ir tokia neperpildyta buvo mirksiukas.gif Praejom pro sali,dar SB pasiuliau ciuozt,bet tas tik pasijuoke biggrin.gif Nemoka jis...Jis ir vaikystej tik ant slidziu arba batais ciuzinejo...O mes su paciuzom ciuozdavom mirksiukas.gif Aisku nebeiseina atbulyn ciuozt,bet i prieki ciuozdama,nekrentu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nemegstu jokiu ziemos sportu: nei ciuozyklu, nei paciuzu, nei tuo labiau slidziu. Nu paciuzos, dar dar, idomu butu prisimint. Bet, jau slidinejimas tai ni ni ni  :unsure: Megstu dvirati. Va, ka megstu, tai megstu  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 25, 10:40)
<p>Nemegstu jokiu ziemos sportu: nei ciuozyklu, nei paciuzu, nei tuo labiau slidziu. Nu paciuzos, dar dar, idomu butu prisimint. Bet, jau slidinejimas tai ni ni ni  unsure.gif Megstu dvirati. Va, ka megstu, tai megstu  wub.gif </p>

O kaip daznai su dviraciu vazineji biggrin.gif

Na karta i metus visai nieko ir ziemos sportai mirksiukas.gif Bet va atostogu saltuose krastuose,niekaip neisivaizduoju...Visu pirma man ir pinigu gaila uz ziemines atostogas,visu antra-salta biggrin.gif
Atsakyti

Nu daznai pavasari, vasara. Kas cia yra pas mane, sedai ir vaziuoji, ypac po industrini su vaikais daznai vazinejam. 

Atsakyti

Kiek reikalu del to sixth form, susitikimas po susitikimo  :rolleyes:  lyg jau niekas nebekliuna, pasirinkimai geri, tik psichologijai reikia gana auksto metematikos egzamino balo, o matematika silpniausia vieta, jau taip rinkosi kad jos nebebutu, tai vistiek islindo. Na bet psichologijos mokytoja zada jog gali apeit mazesni matiekos bala, jei studentas mokesi psichologija iki siol ir rezultatai yra geri, na ziuresim, sunku susigaudyt kai jokio supratimo neturi apie angliska svietimo sistema  :hmm: 

Atsakyti