Įkraunama...
Įkraunama...

Jis musulmonas, ji katalikė

Tiek apsibaret, kad net maksimalu puslapiu skaiciu pasieket biggrin.gif
Tai va, esu naujoke, ir bandau pratesti tema rolleyes.gif
Be pykciu aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute05 @ 2009 02 25, 09:57)
Tiek apsibaret, kad net maksimalu puslapiu skaiciu pasieket biggrin.gif
Tai va, esu naujoke, ir bandau pratesti tema rolleyes.gif
Be pykciu aisku 4u.gif


man atrodo, kad neverta atidarineti naujos temos, nes vistiek bus tas pats per ta pati rolleyes.gif
o ka tu turi ka nors naujo sia tema pasakyt?tu su musulmonais turi kazka bendro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2009 02 25, 11:39)
man atrodo, kad neverta atidarineti naujos temos, nes vistiek bus tas pats per ta pati rolleyes.gif
o ka tu turi ka nors naujo sia tema pasakyt?tu su musulmonais turi kazka bendro? g.gif

Sutinku thumbup.gif Tos, kurios turi kazka bendro su musulmonais, ateikit i tema bendraminciuose ir graziai bendraukit, pasakokites, dalinkites. mirksiukas.gif
Nes cia vel prasides purvo drabstymai
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2009 02 25, 11:39)
man atrodo, kad neverta atidarineti naujos temos, nes vistiek bus tas pats per ta pati rolleyes.gif
o ka tu turi ka nors naujo sia tema pasakyt?tu su musulmonais turi kazka bendro? g.gif




Bendro turiu gana daug, esu istekejusi uz musulmono smile.gif
Dekui uz info, bandysiu ieskoti tu bendraminciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dauguma is jusu pasinaudojote musulmonu taip nekenciamos Vakaru civilizacijos moters laisves teisemis:dauguma savo antrasias puse susiradote internetu,atostogu metu ,issiskyrete su savo esamais vyrais ir t.tO ar bandete i visa sita reikala pazvelgti tikros musulmones akimis ?Ar gali pavyzdziui kokia egiptiete mergina internetu susipazinusi su kokiu suomiu laisvai su juo susituokti ar susitikti,ar ji gali viena vaziuoti atostogauti,ar gali isiskirti su savo vyru jeigu jis kasdien duoda i kaili,ar gali palikti vyra sutikusi ta likimo siusta?ar turi teise visai neteketi?
Idomu ar jusu dukros tures ta laisve rinktis koki nori vyra?Ar uzteks tevui pasakyti nesvarbu kokia religija ar tautybe svarbu geras zmogus.

Kazkada snekejoms apie kurdus ,tai galim paziureti filmuka apie kurdes moters laisve myleti http://www.flurl.com...toning_u_249318

Sariato istatymo vygdymas,ji irgi turbut mylejo ne ta vyra http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(SW19 @ 2009 02 25, 11:50)
Dauguma is jusu pasinaudojote musulmonu taip nekenciamos Vakaru civilizacijos moters laisves teisemis:dauguma savo antrasias puse susiradote internetu,atostogu metu ,issiskyrete su savo esamais vyrais ir t.tO ar bandete i visa sita reikala pazvelgti tikros musulmones akimis ?Ar gali pavyzdziui kokia egiptiete mergina internetu susipazinusi su kokiu suomiu laisvai su juo susituokti ar susitikti,ar ji gali viena vaziuoti atostogauti,ar gali isiskirti su savo vyru jeigu jis kasdien duoda i kaili,ar gali palikti vyra sutikusi ta likimo siusta?ar turi teise visai neteketi?
Idomu ar jusu dukros tures ta laisve rinktis koki nori vyra?Ar uzteks tevui pasakyti nesvarbu kokia religija ar tautybe svarbu geras zmogus.

Kazkada snekejoms apie kurdus ,tai galim paziureti filmuka apie kurdes moters laisve myleti http://www.flurl.com...toning_u_249318

Sariato istatymo vygdymas,ji irgi turbut mylejo ne ta vyra http://www.youtube.c...feature=related

Siaubas. Negi cia tikri faktai? Kaip galima taip viesai moteri dauzyt?? Laukiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CHIANTI: 25 vasario 2009 - 20:24
QUOTE(SW19 @ 2009 02 25, 12:50)

blink.gif Nu virsune ir vel tu sa savom nesamonem nauja tema tersi doh.gif Get a life kai sako,o ne po interetini siusksyna knaisiokis ir cia visokias nesamones dek doh.gif
Atsakyti
SW19 gal tau imesti vaizdeliu kaip "krikscionys" zudo? Zinok studijavau visus tris menesiu univere apie zudikus ir iskrypelius visokius. Jei paskaiciuotum kiek tokiu yra ir palygintum su "musulmonais" zudikais, tai uzsiciauptum labai greitai. Bet jei nori apie tai sneketi reiktu nauja tema atidaryti smile.gif
Beje gal neprisimenat kaip pries kokiu 100 metu Lietuvos kaimuose akmenim uzmetydavo nesantuokinius vaikus ir ju mamas?
Nevarau nei ant Lietuvos nei ant krikscioniu, bet paprasciausiai musulmonai dabar eina per toki laikotarpi per koki pvz musu salis praejo pries 50-100 metu . Juk ir pas mus merginos devejo skareles, buvo "arrange" vestuves, buvo garbes zudymai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuika Padukele15: 25 vasario 2009 - 22:32
QUOTE(CHIANTI @ 2009 02 25, 21:20)
Siaubas. Negi cia tikri faktai? Kaip galima taip viesai moteri dauzyt?? Laukiniai

Faktai tikri ir cia tik ledkalnio virsune.
Atsakyti
Ir ka tu nori tais faktais irodyti?
Atsakyti
Ohh dabar supratau kodel aiskinote, kad temos cia atidarineti nevertejo, sorry naujoku klaidos blush2.gif daugiau taip nedarysiu.
Manyciau tokius komentarus kaip auksciau esancios "provokatores" reiktu tiesiog ignoruoti. Jai nepaaiskinsi ir ji nesupras, tai kam is viso leisti vejais savo laika ir energija.
Man yra visiskai nesvarbu kokie yra pasaulio musulmonai ar krikscionys. Man svarbu tik tai, koks yra salia manes esantis vyras. Beje del susipazinimo budo irgi buvo labai smarkiai prasauta pro sali. Susiraskite uzsiemima...kad ir apie hobius padiskutuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sutinku smile.gif smile.gif Siaip tikrai reketu kai ka ignoruoti visoms ir tada nematysim jos zinuciu gales cia viena putotis wacko.gif
Atsakyti