Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų stomatologas Šiauliuose

Sveiki, vaikučiui pradėjo skaudėti dantuką, gal kas nors galite pagelbėti ir patarti pas kurį stomatologą Šiauliuose nuvesti 4u.gif Ačiū iš anksto.
Atsakyti
Sveiki, labai reikia vaikui odontologo pagalbos Šiauliuose. Gal galėtumėte rekomneduoti tokį, kuris mokėtų švelniai su vaikučiu apsieiti, nes vaikiukas bijo jau dabar eiti pas odontologą, o dantuką jau pradėjo skaudėti g.gif
Atsakyti
vaikucius stengiasi daug kas nuvesti pas kirkuti. jis priima privaciai. jo kabinetas bulvare.

bet pas ji eiles nemazos....
Atsakyti
Ir mes turime tokią problemą. Jau beveik pusmetis, kai žvalgausi gydytojos vaikučiams, bet.. verysad.gif
Atsakyti
Mazylei beveik 2metukai,ir labai noreciau privaciai patikrinti,del saves pacios.nes tikiuosi ir mazyliams tikrina dantukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*elle* @ 2007 12 09, 22:56)
Mazylei beveik 2metukai,ir labai noreciau privaciai patikrinti,del saves pacios.nes tikiuosi ir mazyliams tikrina dantukus g.gif

tikrina, tikrina biggrin.gif aš tai paprasčiausiai užregistravau stomatologinėj poliklinikoj, kur prie univerkės ir vandens bokšto, tai iš pradžių registratorė nusivaipė, nes buvo tik 1 m., tipo, ko čia norit, kaip reiks apžiūrėt doh.gif pasakaiu, kad ne jūsų reikalas, ne jum apžiūrėt teks bigsmile.gif ėjom pas kažkokią gydytoją iš M raidės pavardės, deja nepamenu... visai patiko, apžiūrėjo. tai po metų, kai buvo 2 vėl nuėjom, o tada vieną priekinį dantuką net sutaisė ( pas tą pačią gydytoją) kai pamatau registratūroj pavardę, tai prisimenu ax.gif aišku, vaikas nenorėjo, parėkė, bet gydytoja susitvarkė. šiemet vėl registruosimės. na, aišku, tenka palauk eilėj apie 2 mėn panašiai, bet kai reikalas ne degantis...
o pas kirkutį tai man švaros kažkaip trūksta, bent jau prieš gerus metus taip buvo, dabar nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Edana @ 2008 02 26, 12:08)
tikrina, tikrina biggrin.gif aš tai paprasčiausiai užregistravau stomatologinėj poliklinikoj, kur prie univerkės ir vandens bokšto, tai iš pradžių registratorė nusivaipė, nes buvo tik 1 m., tipo, ko čia norit, kaip reiks apžiūrėt doh.gif pasakaiu, kad ne jūsų reikalas, ne jum apžiūrėt teks bigsmile.gif ėjom pas kažkokią gydytoją iš M raidės pavardės, deja nepamenu... visai patiko, apžiūrėjo. tai po metų, kai buvo 2 vėl nuėjom, o tada vieną priekinį dantuką net sutaisė ( pas tą pačią gydytoją) kai pamatau registratūroj pavardę, tai prisimenu ax.gif aišku, vaikas nenorėjo, parėkė, bet gydytoja susitvarkė. šiemet vėl registruosimės. na, aišku, tenka palauk eilėj apie 2 mėn panašiai, bet kai reikalas ne degantis...
o pas kirkutį tai man švaros kažkaip trūksta, bent jau prieš gerus metus taip buvo, dabar nežinau.

labai tau aciu uz info mirksiukas.gif bandysiu ir as,kad ir valom dantukus,bet vistiek maza ka.
Gal parasysiu ne i tema,bet dar galvoju gal reiketu akytes patikrinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*elle* @ 2008 02 26, 13:30)
labai tau aciu uz info mirksiukas.gif bandysiu ir as,kad ir valom dantukus,bet vistiek maza ka.
Gal parasysiu ne i tema,bet dar galvoju gal reiketu akytes patikrinti. ax.gif

nu ir aš ne į temą, bet tikrinom, iš pradžių paiėmėm siuntimą iš šeimos gydytojos ir registravimės klinikose pas akių, tik palaukt apie 2 mėn. reikėjo. Klinikoje "senasis bokštas" iš Kauno atvažiuoja nuostabus akių gydytojas, jei kam reik. biggrin.gif ir dar mes pas neurologę kelis kartus profilaktiškai ėjom ( su šeimos gyd. siuntimu irgi vaikų klinikose) geros yra Pliūrienė ir Grendaitė, bet tik ne pas Savickienę schmoll.gif
Atsakyti
Labutis,ir as noriu savo patirtim pasidalint.Mano vyresnioji turi problemu del dantuku,tai as uzregistravau ja i poliklinika ,nu i ta pacia prie vandens boksto.Ir pamaciau,kad ja uzregistravo pas vyra,as puoliau prasyt,kad uzregistruotu is naujo pas moteri.Nes dukra ir jautri ir bailiuke,tai vyrui neprasizios,o man sako;
-jei sitam neprasizios,tai niekas nepraziodys.
Tai taip ir liko uzregistruota pas gyd.G.Kanauka.Nu ir ka ,ogi mergina ir prasiziojo ir nebijojo ir kita karta ejo be problemu.
Atsakyti
QUOTE(gabvidas @ 2008 02 26, 21:37)
Labutis,ir as noriu savo patirtim pasidalint.Mano vyresnioji turi problemu del dantuku,tai as uzregistravau ja i poliklinika ,nu i ta pacia prie vandens boksto.Ir pamaciau,kad ja uzregistravo pas vyra,as puoliau prasyt,kad uzregistruotu is naujo pas moteri.Nes dukra ir jautri ir bailiuke,tai vyrui neprasizios,o man sako;
-jei sitam neprasizios,tai niekas nepraziodys.
Tai taip ir liko uzregistruota pas gyd.G.Kanauka.Nu ir ka ,ogi mergina ir prasiziojo ir nebijojo ir kita karta ejo be problemu.


nu jooo...toks kaip G.Kanauka tai betka praziodys thumbup.gif as pas ji privaciai vaiksciojau, tai kai pirma karta nuejau, sedejau ir laukiau kol gyd. ateis...net nesupratau, kad tas vaikis su kuprine ant zemes ir yra gyd lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip G. Kanauka priimineja ir centineje stomotologijos poliklinikoje ir turi savo privatu kabineta kartu su tevu Mickeviciaus 3. ABU puikus. VYresnysis bendrajau tik su suaugusiais ir turiu paskyti, kad dirba puikiai ir nebrangiai, o jaunesnysis su vaikas. Irgi super, vaikams jis labai patinka. 4u.gif
Atsakyti
Ir aš pasidalinsiu patirtimi, mes buvome užsirašę privačiai pas Šapalienę, vaikas buvo trejų metų ir ašku nelabai norėjo sėsti į kėdę, tai gydytoja pradėjo vaiką gasdinti policijomis, kad mamytė turės išeiti ir jį palikti ir išvis buvo labai grubi. Tai maniškiui, aišku ašaros kaip pupos, o apie tai, kad sėsis į kėdę, tai jau net kalbos nebuvo verysad.gif Jau pas ją tai nei pati eičiau, nei vaiką vesčiau schmoll.gif
Atsakyti