Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(ramute53 @ 2005 02 23, 12:07)
Kielyte,sudominai mane su tuo prieskonių sodeliu.Gal tu jį kaip nors gražiai įterpus?
Nes aš tai ir daug jų auginu ,mes juos mėgstam,bet mano prieskoniai eilutė susėti daržo ežioje.O iš tikro jie gana spalvingi ir kvapūs.


O aš pasidariau kaip mini gėlynėlį - su akmenėlių juostom pakraščiuose, nedideliu takučiu iš plytelių, o tarpuose, kad dar gražiau būtų prisodinau serenčiukų (taip vadinamų gvazdikėlių), o ir pačius prieskonius sodinau daugiau kaip gėles, kad derintųsi tarpusavy. Dar nežinau, ką šiemet naujo prisigalvosiu, bet tas kvepiantis plotelis pernai labai man mielas buvo. Svajojau apie tokį seniai, tai pasiryžau ir susikūriau. Beje, jis irgi kaip daržo dalelė, bet labai jau kultūringa išėjo.
Auginančioms daržus, turiu vieną pasiūlymą - irgi Prancūzijoje nužiūrėtą - derinkite daržoves su gėlėm - ir daržas ne toks nuobodus bus, ir kenkėjai bei ligos mažiau puls. Ypač jie nemėgsta serenčių - aš tai vienur, tai kitur krūmelį įkišu, ir žydi jie sau. Mano darže šalia naudingųjų auga lysvės astrų, kardelių, katilėlių - gėlių, kurias mėgstu skinti. Gėlyne būtų gaila, o čia ir darže gražu, ir nusiskinti galiu.
Atsakyti
Ačiū,Kielyte,būtinai kažką panašaus padarysiu.Jau dabar ir pats laikas planuoti,juk vėliau tai tik sodink ir ravėk,oplanuoti laiko nelieka.Nors aš vis tiek kas metai kažką persodinu ir perplanuoju.
Aišku,tavi įspūdžiai iš Prancūzijos manau turi puikios įtakos,o jeigu myli grožį ir nebijai darbo,galima tiek puikių dalykų sukurti.
Aš negaliu praeiti nepasidžiaugus pro gražiai sutvarkytą sodybą,labai smagu,kad žmonės tvarkos. wub.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip kitiems, bet man būtent tai, ką pamatau natūroje ir suteikia daugiausia įkvėpimo. Va tada ir idėjos galvoj laksto, tik spėk gaudyti.
Atsakyti
Kokia gera idėja apie prieskonių darželį thumbup.gif Reikės ir man pabandyti. Šie metai man prie namo pirmieji ir viską reikia pradėti sodinti, net nžn ko griebtis. doh.gif
Atsakyti
Kregždute,puiku jeigu tau pirmi metai sode ,o tu nebijai darbo ir žvalgaisi idėjų.
Miela,Kielyte,man irgi labai įdomu pamatyti natūroje ,o tada jau matai kas tau tiktų ,o kas ne.Kartais visai netikėtas derinys labai gražiai atrodo.
O katalogus mėgstu tik pavartyti..
Mane labai žavi senų kaimo sodybų apželdinimas.Mūsų sodyba pusiau naujoviška su senai ūkiškais pastatais tad gana sudėtinga surasi harmoniją.Prie seno rūsio planuojame padaryti fontanėli su krintančiu vandeniu,senais akmenimis,ir gražiai apsodinti.,planuojame įkomponuoti akmenų židinį.Gal kas statę tokį,ar labai sudėtinga?
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 02 24, 14:28)
Mane labai žavi senų kaimo sodybų apželdinimas.Mūsų sodyba pusiau naujoviška su senai ūkiškais pastatais tad gana sudėtinga surasi harmoniją.Prie seno rūsio planuojame padaryti fontanėli su krintančiu vandeniu,senais akmenimis,ir gražiai apsodinti.,planuojame įkomponuoti akmenų židinį.Gal kas statę tokį,ar labai sudėtinga?


Jeigu mėgsti tai, kas senoviška, tai tikrai verta piliarožių pasisodinti, bet koms jau reikia kokios sienos, nes baisiai aukštos išauga. Bet užtai įspūdinga - dabar gi net ir pilnavidurių yra, paskui pačios pasisėja.
Atsakyti
merginos, o gal jums tokie dalykeliai kiema pagrazintu?smile.gif
bandau ikelti
Atsakyti
neisejo..., einu pasiskaitysiu, kaip tai riekia padaryti...
Atsakyti
man dar neleidzia kelti foto is savo kompo:(
o norejau kai ka grazaus parodyti...
Atsakyti
EGLE 50,o kodėl neleidžia?
Laukiam kokių naujienų ir idėjų,juk pavasaris ne už kalnų... biggrin.gif
Atsakyti
na, nesu parasius 100 zinuciu, kad leistu ikelti nuotrauka..nebent gal kam galiu meilu permesti, o jau jus isikelsit
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2005 03 08, 15:52)
na, nesu parasius 100 zinuciu, kad leistu ikelti nuotrauka..nebent gal kam galiu meilu permesti, o jau jus isikelsit

permesk man i meila bliudukas@mail.ru ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti