Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

Kaunas, Dainava:
1. Sandra B.
2. Milda Z

1. Inga R. (netoli Telekomo)
2. Dovilė P.
3.deita

Kaunas , Šilainiai
1. radminta (galiu priimti nedideli siuntinuka, nes mano didokas)

Freda, Kaunas (jei dar nevelu isirasau ir as, idekit iki reikiamo svorio wink.gif)
1. Lauruciuk
2. Laura M.
Atsakyti
Na tai kur gi tas mano siuntinys biggrin.gif Tuoj bus mėnuo kaip laukiu. Neskubu man, ale galiu ir pamiršt, kad kažką pirkau su tokiais vežimo tempais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2015 07 02, 09:07)
Na tai kur gi tas mano siuntinys  biggrin.gif  Tuoj bus mėnuo kaip laukiu. Neskubu man, ale galiu ir pamiršt, kad kažką pirkau su tokiais vežimo tempais  biggrin.gif


Is tiesu pritariu. Prasom, prasom apmokejimo, reakcija nulis.
Siunciam pranesimus i registruota emaila overlokas, vel reakcijos nulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 02 liepos 2015 - 08:28
Gavau 26 d. berods Jūsų emeilą g.gif Apmokėjimas padarytas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniokas: 02 liepos 2015 - 08:54
QUOTE(Amrinasta @ 2015 06 30, 21:48)
Na ne vieną kartą buvo, kad nėra nei vieno siuntinio išvažiavus atsiranda kiek jų realiai yra. Kad ir dabar vienas turi būti tikrai, o ir antras turbūt, bet pas mane sistemoj visiškas 0.

Iki šiol irgi 0, rimtai man nieko nėra? tada jau neramu g.gif , nes vieno siuntinuko mažo, bet nevisai pigaus pristatymas parašytas birželio 19 d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2015 07 04, 21:16)
Iki šiol irgi 0, rimtai man nieko nėra? tada jau neramu  g.gif , nes vieno siuntinuko mažo, bet nevisai pigaus pristatymas parašytas birželio 19 d.  g.gif


O ka pardavejas sako, rimtai?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 07 04, 20:18)
O ka pardavejas sako, rimtai?

Einu tada klaust g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2015 07 06, 14:38)
Einu tada klaust  g.gif .


Del viso pikto, dar galit man nuoroda atsiusti, kokio dalyko laukiate.
O, visa kita info irgi parasykit, paziuresim: tracking nr, kurjeriai ir pan. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos gal pas kazka papuole next dzinsiukai berniukiski? sad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Kada galima tikėtis liepos 1 dienos siuntos Kaune? Nesinori visą savaitę sėdėti namie laukiant skambučio ar žinutės. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2015 07 07, 07:31)
Sveiki,
Kada galima tikėtis liepos 1 dienos siuntos Kaune? Nesinori visą savaitę sėdėti namie laukiant skambučio ar žinutės.  bigsmile.gif


Tai jaučiu mes čia nelabai ką pagelbėsim, temos šeimininkė gali nebent pasakys, kada viskas išsiųsta iš pagrindinio taško LT smile.gif
Atsakyti
Vakar gi nedarbo diena buvo, ar maisau?
Atsakyti