Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Bluntė @ 2015 07 02, 15:13)
bet 35000 ..cia i menesi gaunasi apie 3000lt...man atrodo šiek tiek kosmosas su kosmetika,rūbais pasiekti tokią sumą per metus kooperacijose..bet gal klystu , retai ieškau kompanijos smile.gif


Man irgi atrodo kosmosas, pasiekti gal ir galima, bet ar tiek reikia biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena merginos 4u.gif
Ateinu patarimo. Pirkau iš ebay gegužės 17d, pardavėjas parašė kad išsiuntė 19d. Siųsta per Tukį. Pirkti vaikiški rūbai, pardavėjo atsiliepimai 100% teigiami (viso 526 atsiliepimai), sakyčiau patikimas... Deja nieko negavau, Lina irgi žadėjo patikrinti sandėly ar nėra pasimetusių prekių, nerado. Siųsta Royal Mail 2nd Class, tai kaip suprantu nėra jokių trackingo nr ir pan. Ką patartumėt tokiu atveju daryt? Jaučiu jau be šansų gaut tą siuntinį doh.gif O suma su siuntimu beveik 10svaru, gaila tiek prarast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2015 07 02, 15:21)
Man irgi atrodo kosmosas, pasiekti gal ir galima, bet ar tiek reikia  biggrin.gif

tai ne tik sau pirko juk smile.gif bet man vis tiek didelė labai suma atrodo ..labai gaila,kad tenka mokėti pvm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 07 02, 15:24)
tai ne tik sau pirko juk smile.gif bet man vis tiek didelė labai suma atrodo ..labai gaila,kad tenka mokėti pvm  4u.gif


As apskritai sakau, ar sau, ar kitiems juolabiau... Darau kooperacijas ir as, bet ne tokio lygio ir ne taip daznai. Kiekvienam savo matyt biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 07 02, 15:13)
bet 35000 ..cia i menesi gaunasi apie 3000lt...man atrodo šiek tiek kosmosas su kosmetika,rūbais pasiekti tokią sumą per metus kooperacijose..bet gal klystu , retai ieškau kompanijos smile.gif

Ka pirkti kiekviena savaite? Jau as save laikau shopo... bigsmile.gif Man dar toooli iki palatos chebros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 07 02, 15:24)
Laba diena merginos  4u.gif
Ateinu patarimo. Pirkau iš ebay gegužės 17d, pardavėjas parašė kad išsiuntė 19d. Siųsta per Tukį. Pirkti vaikiški rūbai, pardavėjo atsiliepimai 100% teigiami (viso 526 atsiliepimai), sakyčiau patikimas... Deja nieko negavau, Lina irgi žadėjo patikrinti sandėly ar nėra pasimetusių prekių, nerado. Siųsta Royal Mail 2nd Class, tai kaip suprantu nėra jokių trackingo nr ir pan. Ką patartumėt tokiu atveju daryt? Jaučiu jau be šansų gaut tą siuntinį  doh.gif O suma su siuntimu beveik 10svaru, gaila tiek prarast doh.gif


kelti byla, kad negavot siuntinio, kol nepraleidos tokios galimybes termino. nebeatsimenu kiek ten dienu duoda, ar 45, ar 60 nuo pirkimo. as kazkada taip praleidau, tai nuo tol ilgiau, nei 1 menesi prekiu pristatymo nebelaukiau, jei siunta neregistruota. jei tures koda, pateiks iskart ta koda, jei netures, issiuntimo neirodys ir grazins paypalas jums pinigus
Atsakyti
Kas kursit nauja tema, isimkit informacija apie DE adreso nuoma. 4u.gif

Jau matau iseme, aciu Loram. mirksiukas.gif

O kalbant apie sumas, isleistas per menesi pirkimams, man irgi atrodo kosmosas. doh.gif Bet kaip suprantu yra puslapiai, per kuriuos perkant, nemazai sugryzta pinigeliu, gal su ta paskata daromos tokios dideles ir daznos kooperacijos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuxxx: 02 liepos 2015 - 15:03
QUOTE(gretuxxx @ 2015 07 02, 15:00)
O kalbant apie sumas, isleistas per menesi pirkimams, man irgi atrodo kosmosas.  doh.gif  Bet kaip suprantu yra puslapiai, per kuriuos perkant, nemazai sugryzta pinigeliu, gal su ta paskata daromos tokios dideles ir daznos kooperacijos.  g.gif

del 2proc grazos kazi ar verta daryt didelius uzsakymus
nes kiek tada veiklos isdalint doh.gif
as netgi is vaistines vokieciu dazniausiai imu tik 5 mergaite skad nereiktu puse dienos prie vaistu dezes praleist
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 07 02, 15:07)
del 2proc grazos kazi ar verta daryt didelius uzsakymus
nes kiek tada veiklos isdalint doh.gif
as netgi is vaistines vokieciu dazniausiai imu tik 5 mergaite skad nereiktu puse dienos prie vaistu dezes praleist

Nesidomejau, kiek ten tu procentu, tik kazkaip uzsifiksavo kazkurios postas apie susigrazintas tikrai nemazas sumas. rolleyes.gif
As kai perku tik savo reikmem, tai pavyzdziui is kokio coccono darau kooperacija koki karta metuose. Pasiimu litriniu talpu, micelinio dviguba pakuote, tai labai ilgam uztenka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 07 02, 16:13)
Nesidomejau, kiek ten tu procentu, tik kazkaip uzsifiksavo kazkurios postas apie susigrazintas tikrai nemazas sumas.  rolleyes.gif

Man irgi atrodo, kad tokios sumos ne del savo poreikiu, o del kitu (verslisku) paskatu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti