Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2015 07 02, 18:07)
Čia litais? Tada ne tiek ir daug, 3000 lt per mėnesį ax.gif , dažnai renkat.
Man Mango ir Vertbaudet įtariu atkeliaus kitą savaitę kai mes būsim išvažiavę. Ką darot tokiu atveju, kaimynų prašot ar adresą pakeičiat UPS-e? Važiuosim į kaimą, kur net galtvės nėr mūsų sodyboj ax.gif

taip, litais.... man kas labiausiai apmaudu, nu gerai sumokesiu tuos pinigus, bet kad tas besijunges zmogus pastoviai jungdavosi nuo 2013 metu pas mane, tai vat tas labiausiai nervina-kad jis mokejo tiek kiek buvo, nei cento daugiau ir pats nemazas sumas pervesdavo, o po to siaip is niekur-ai paskusiu ( tiksliai nezinau kas, bet itarimu yra, nes kad kelis kartus jungtusi tas pats zmogus mazai tokiu atveju buvo) . pagal savo sumas ir nutare, kad ir kiti jungesi su milziniskais uzsakymais doh.gif
Beje, o Vertbaudet kada jums atsiunte sekimo nuoroda? uzsakiau pries pora dienu, bet kol kas tik patvirtinima esu gavusi kad uzsakyta, o sekimo nera blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 02 liepos 2015 - 17:31
Labas , gal kam taip buvo nutike . Padariau pirkima is amazon ir nurodziau tuko duota adresa , bet ju sistemoje nebuvau dar prisiregistravus . dabar prisiregistravau , bet is tuko negaunu atsakymo ar yra galimybe surast mano siunta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 07 02, 13:07)
Muitai yra Lietuvoje jei virsijate uzsakymu 35000 lt per metus is ES saliu ( tada Lietuva apmuitina, deja  verysad.gif  -nezinojau to, tai dabar uz priimtus uzsakymus kas virsijo 35000 lt reikes susimoketi musu pvm , nesvarbu kad buvo uzsakant moketas PVM kitos salies  verysad.gif taigi mergaites, kas jungiate kitus prie saves-nevirsykite sios sumos.... as gavau brangia pamoka ir labai skausminga musu seimai verysad.gif siais metais nei atostogu nei Kaledu praktiskai neturesim


tai čia tas laiškas iš VMI dėl to jums ir atkeliavo?
Atsakyti
QUOTE(geguziuke @ 2015 07 02, 18:29)
Labas , gal kam taip  buvo nutike . Padariau pirkima is amazon ir nurodziau tuko duota adresa , bet ju sistemoje nebuvau dar prisiregistravus . dabar prisiregistravau , bet is tuko negaunu atsakymo ar yra galimybe surast mano siunta blush2.gif


tukis turi jusu kontaktus ir jums pranes, kai siunta bus LT wink.gif Sistemoje registruotis nera privaloma mirksiukas.gif Siuo metu jie uzsieme siunta, jos isleidimu - tad ilgiau uztrunka atsakymu i klausimus procesas 4u.gif
Atsakyti
gal kas renka mytoys? prisijungciau, miestas nesvarbu
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 07 02, 18:34)
tukis turi jusu kontaktus ir jums pranes, kai siunta bus LT wink.gif Sistemoje registruotis nera privaloma mirksiukas.gif  Siuo metu jie uzsieme siunta, jos isleidimu - tad ilgiau uztrunka atsakymu i klausimus procesas 4u.gif

Ačiū , o tai nerimaut pradejau smile.gif
Atsakyti
Dariau vertbaudet uzsakyma 27 d, o sekimo nuoroda tik siandien gavau. O tikejausi snd pati siuntini jau gaut doh.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 02 liepos 2015 - 18:04
QUOTE(darlia25 @ 2015 07 02, 18:28)
Beje, o Vertbaudet kada jums atsiunte sekimo nuoroda? uzsakiau pries pora dienu, bet kol kas tik patvirtinima esu gavusi kad uzsakyta, o sekimo nera blush2.gif

Neatsiuntė, tik patvirtinimas apie užsakymą, o kadangi kelis kartus buvau prisikrovus ir vis iš naujo prisijungiant nusinulindavo, tai dar du laiškus gavau, kad pabaigčiau pirkimą, gal galvoja vienu siuntiniu išsiųst biggrin.gif . O Mango jau praeitą savaitę užsakinėjau ir tik šiandien gavau žinutę, kad 07-06 planuoja man pristatyt. Garantuotai nebebūsim. Gal kaimynų prašyt kad paimtų, tikiuosi paskambins prieš atvežant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 07 02, 18:07)
Čia litais? Tada ne tiek ir daug, 3000 lt per mėnesį ax.gif , dažnai renkat.

Tai kad po 3000 Lt per mėnesį išleidžiant jokie mokesčiai dar negrėstų mirksiukas.gif O kadangi buvo minėta, kad sumokėt reiks tūkstančius, tai suprantu, kad ir išleistos sumos gerokai viršijo tuos 35000, nes pvm mokamas juk tik nuo viršytos sumos...

QUOTE(Maja Di @ 2015 07 02, 18:07)
Man Mango ir Vertbaudet įtariu atkeliaus kitą savaitę kai mes būsim išvažiavę. Ką darot tokiu atveju, kaimynų prašot ar adresą pakeičiat UPS-e? Važiuosim į kaimą, kur net galtvės nėr mūsų sodyboj ax.gif

Esu tokioje situacijoje skambinus kurjeriams (ne tiesiogiai, bet į kažkokį bendrą tel.), kad mano siuntą pristatytų savaite vėliau. Tik bendravau tada ne su UPS, o gal su DHL, jei gerai pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2015 07 02, 18:50)
gal kas renka mytoys? prisijungciau, miestas nesvarbu


Kaune renku mirksiukas.gif

Atsakyti
Kas man gali padeti,nes su vokieciu kalba nedraugauju,sakykit ar siucia sita daikta i lietuva?
http://www.amazon.de...e/dp/B003YFHZ2O
Atsakyti
Is vilnieciu niekas http://www.cocooncenter.co.uk/ nerenkate?
Atsakyti