Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Priimsiu grieitai pora mamyciu is amazon.de. Kol atsirado mano dydis. Siusiu per PA. Siuntima dalinsiu is prekiu skaiciaus.Bankas dnb. Atsiemimas bajoru kalvos. Vilnius
Uzsakymus siuskit rodnaja84@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2015 07 06, 19:25)
Sveiki.

Gal kazkas renka cocconcenter,miestas nesvarbu jei sutiktu persiust  smile.gif ?



Aš planuoju trečiadienį užsakinėti (Vilnius) smile.gif
rasakaval@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 07 06, 19:06)
Su Lietuvos švente lithuania.gif

Aš irgi tą pačią dieną pirkau, siuntimo nuorodos negaunu ir paskyroj nėra. Kas su mano pakvietimais užsakė, gavo nuorodas. Gal reikia kreiptis ir paklaust, kodėl neišsiunčia ax.gif . Pinigai nuskaityti ax.gif

Mano irgi liepos 1d.uzsakymo tyla g.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2015 07 06, 21:59)
As 1d. uzsakiau, 3d. gavau siuntos sekimo nuoroda ir matau, kad siandien jau LT siuntinys. Rytoj tureciau gauti  thumbup.gif

Oi kaip Jums gerai thumbup.gif
Aš sakau, kad mus kelias čia kažko skriaudžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 07 06, 23:58)
Oi kaip Jums gerai thumbup.gif
Aš sakau, kad mus kelias čia kažko skriaudžia verysad.gif

schmoll.gif begėdžiai...
Atsakyti
Gal kas asda george renkat?
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2015 07 06, 22:12)
Priimsiu grieitai pora mamyciu is amazon.de. Kol atsirado mano dydis. Siusiu per PA. Siuntima dalinsiu is prekiu skaiciaus.Bankas dnb. Atsiemimas bajoru kalvos. Vilnius
Uzsakymus siuskit rodnaja84@gmail.com

Uzsakyta
Atsakyti
Merginos, o kas iš praktikos žinot (dėl Vertbaudet aišku hihihi.gif), per kiek laiko reikia tuos kodukus išnaudot g.gif ? Ar jų galiojimo laikas neribotas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 07 liepos 2015 - 08:08
Labas rytas, gal kas GAP uzsakinesite Vilniuje ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 07 07, 09:05)
Merginos, o kas iš praktikos žinot (dėl Vertbaudet aišku hihihi.gif), per kiek laiko reikia tuos kodukus išnaudot  g.gif ? Ar jų galiojimo laikas neribotas?

As viena panaudojau kur gauni uz pakvietima ir po 4 dienu atsauke uzsakyma, parase kad tuo paciu pastu jo naudoti negalima blink.gif g.gif

Ar kam praejo uzsakymas su koduku kuri gavot uz pakviesta ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 07 07, 08:14)
As  viena panaudojau kur gauni uz pakvietima ir po 4 dienu atsauke uzsakyma, parase kad tuo paciu pastu jo naudoti negalima  blink.gif  g.gif

Ar kam praejo uzsakymas su koduku kuri gavot uz pakviesta ?


Kaip taip gali būti g.gif ? Aš tai rašyčiau jiems, aš irgi užsakiau liepos 2 d. su nauju kodu iš savo accounto, bet kol kas neišsiųstas...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 07 07, 09:34)
Kaip taip gali būti  g.gif ? Aš tai rašyčiau jiems, aš irgi užsakiau liepos 2 d. su nauju kodu iš savo accounto, bet kol kas neišsiųstas...


As ir pati nesupratau blink.gif

I contact you about your order placed on our website Vertbaudet.com with the Share & Win offer.

Unfortunately, a file already exists with the same name, address and telephone, so that created an IT conflict and your order hasn't been registered.

It's important to specify again that you are allowed to introduce six friends per season, not already registered as customers.

Moreover, if you sponsor a friend, you can't be sponsored by another one, and vice versa...

Furthermore, we need different addresses and telephone number to validate a new file.

I apologize for the inconvenience encountered.

Of course, your order hasn't been debited from your account.
Thank you for your understanding.
I remain at your disposal.

Sincerely,
Nathalie
Atsakyti