Įkraunama...
Įkraunama...

Asda, Tesco, Matalan, Next, Laredoute ir kt.

QUOTE(ramuniete @ 2015 03 20, 11:36)
Kaunas-Dainava paima ramunietė
sumokėjau 6,37 €, bus šiandien 16val.[/color]
1. Birbiziukas
2. nelli
3. Indrida
4. XS
5. tinaangel
6. ramuniete
7. Ice
8. JovitaKe

Sveikutės, kaip siuntinuką turėsiu jau namie parašysiu, nes ne aš pati imu  blush2.gif

Jaua pas mane 860278140 šį vakarą aš namie pasiimti prie Rasos gimnazijos P.Lukšio g. tureti 0,80
Atsakyti
QUOTE(ramuniete @ 2015 03 20, 19:20)
Jaua pas mane 860278140 šį vakarą aš namie pasiimti prie Rasos gimnazijos P.Lukšio g. tureti 0,80

o rytoj kaip būsit namie?
Atsakyti
Labas vakas Myma,

Norėjau vieno daikčiuko iš Next sale, bet šiandien kažkodėl nieko nebeduoda, gal kokį koduką turit ryt nusimato, kažkos didelis seilas? ar pirksit rytoj iš Next?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiiiras: 20 kovo 2015 - 20:11
QUOTE(Kristiiiras @ 2015 03 20, 20:10)
Labas vakas Myma,

Norėjau vieno daikčiuko iš Next sale, bet šiandien kažkodėl nieko nebeduoda, gal kokį koduką turit ryt nusimato, kažkos didelis seilas? ar pirksit rytoj iš Next?

next nėra jokių kodų...

o seilas, bus ne didelis, o tik tas mažiukas
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2015 03 20, 07:26)
VILNIUS - PAŠILAIČIAI IR APLINK
7. flooding (nežinau ar dar spėjau užsiregistruoti)(galiu paimti, stoti nedalinsiu o atsimti butu galima tik nuo pirmadienio vakarais)


Būtų šaunu, jei tris dienas negalinčios dalinti neimtų siuntos, nes yra kam ji reikalinga anksčiau...ačiū už supratingumą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2015 03 20, 20:12)
Būtų šaunu, jei tris dienas negalinčios dalinti neimtų siuntos, nes yra kam ji reikalinga anksčiau...ačiū už supratingumą.  ax.gif

labai prašau be pykčių, aš visoms rašiau laiškus, kas gali paimti ir niekas neatsiliepė, tik paskutinę minutę flooding pasisiūlė, todėl ir išsiunčiau... visada yra galimybė siųstis asmeniškai
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2015 03 20, 21:12)
Būtų šaunu, jei tris dienas negalinčios dalinti neimtų siuntos, nes yra kam ji reikalinga anksčiau...ačiū už supratingumą.  ax.gif


Mymos klausimas, kas paims siuntą kabėjo nuo pat vakar ir niekas neatsiliepė. Pasisiūliau, kad apskritai prekės būtų išsiųstos ir iš karto viešai informavau apie atsiėmimą. Jei matėte, tai galėjote rašyti Mymai ir paimti Vilniaus siuntinuką. Ir apskritai, jei prekių reikėjo Jums būtinai šiam savaitgaliui, galėjote iš karto pasisiūlyti paimti.

O dabar prie reikalų, Vilniaus sąrašo merginos:

VILNIUS - PAŠILAIČIAI IR APLINK paima flooding
sumokėjau 5,21 €, bus šiandien 14:45val.
1. Rocsi
2. renata.r
3. Alezee
4. Jurama
5. Rutikė
6. linavija
7. flooding

Atvykite turėdamos su savimi po 0,75 EUR. Kaip ir minėjau dalinsiu prekes nuo pirmadienio vakaro Šeškinėje. Jei kam patogu Ukmergės g., yra galimybė atsiimti ten dienos metu. Skambinkite/rašykite ir susiderinsim laiką 862314442.
Atsakyti
Myma, ar ryt iš ryto užsakinėsit NEXT ?
Atsakyti
QUOTE(**blue eyes** @ 2015 03 20, 21:17)
Myma, ar ryt iš ryto užsakinėsit NEXT ?

ne, nes nuo ryto išvykstu
Atsakyti
Dėkui myma už siuntinuką thumbup.gif retai užsuku pirkti, bet visada viskas čiki ir labai sklandžiai smile.gif
Atsakyti
Merginos klausimą turiu ax.gif kaip su Matalan ir Next dydžiais neatsimenu ax.gif didinti ar atitinka dydžiai ax.gif klausiu apie vaikų rūbus. ačiū
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2015 03 23, 13:34)
Merginos klausimą turiu  ax.gif kaip su Matalan ir Next dydžiais neatsimenu  ax.gif  didinti ar atitinka dydžiai  ax.gif  klausiu apie vaikų rūbus. ačiū

Matalan nežinau, bet Next tai mano akimis didinti (turėjus tikrtai nemažai rūbų)
Atsakyti