Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingi interjerai, baldai, detalės

Kadangi po gartraukiu stovi vazele, o ne virykle, tai ko gero cia tik ekspozicinis variantas, rodantis, kad "za vashi dengi, liuboj kapriz" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 04 17, 08:33)
Aišku, grožis subjektyvus dalykas, bet man asmeniškai čia visiška beskonybė  4u.gif kaip fototapetai ant sienos su jūros vaizdeliu biggrin.gif



Jei ta virtuvė - poilsiniam būste pajūry, tai kodėl gi ne. Ir tapetas su jūros vaizdu tada būtų į temą.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 04 18, 21:44)
Jei ta virtuvė - poilsiniam būste pajūry, tai kodėl gi ne. Ir tapetas su jūros  vaizdu tada būtų į temą.

Nu man net ir tokiu atveju būtų ne į temą ir visiška beskonybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 04 17, 10:29)
Nejaugi tai reali virtuvė? Ir kas turi žmogui šauti į galvą, kad tokią gamintis unsure.gif


nebent tam, kuris nenori laiko leisti virtuvėje ir laikosi griežtos dietos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 04 18, 22:30)
Nu man net ir tokiu atveju būtų ne į temą ir visiška beskonybė  biggrin.gif



O man labai nekliūtų. Skonis susijęs ir su kontekstu. Kas vienur - nesąmonė, kitur - visai į temą.

Pajūryje, keli šimtai metrų iki jūros, tik poilsiui skirtame būste, pilnai gali būti tokia virtuvė. Grįžti po pliažo namo, nueini kavos išsivirti, pažvelgi į tas spinteles ir prisimeni, kad aha, ne namie esi, atostogos, atsipalaidavimas bigsmile.gif Sau tokios poilsio būste nedaryčiau, man patinka kitoks stilius, bet - kaip ne visai rimtas, marinistiškai - popsinis akcentas- kodėl ne?

nuo jūros tikrai mieliau grįžčiau į tokį, negu, pvz, į tokį standartą:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 21 balandžio 2013 - 14:05
Pabėgusio Ukrainos generalinio prokuroro viloje: besaikė prabanga, beskonybė ir didybės manija lotuliukas.gif


http://4ubuk.blogspot.com/
Atsakyti
Na ir nuotraukyciu daugybe karsta.gif beskonybiu muge
Atsakyti
210 KV.M MODERNAUS STILIAUS NAMAS KAUNO RAJONE

user posted image

http://www.manonamai...e.d?id=65549616


tai bent modernas, tos pasenusios akmeninių plytų imitacijos, pasenusios nuleistų lubų konstrukcijos, apie koktelį tų statulėlių, dirbtinių gėlių, baisių fototapetų ir nekalbu. Kiemo baldus ir tuos sugebėjo sukergt lotuliukas.gif
Atsakyti
O nuotraukos kokios prie baseino biggrin.gif kaip keista, kad toks interjeras publikuojamas g.gif turiu įtarimą, kad savininkai rusų tautybės žmonės.
Atsakyti
Namas tik nugriovimui, palikčiau tik klozetą ir kriauklę biggrin.gif visa kitą po buldozeriu biggrin.gif na, gal dar šviestuvai kai kurie atskirai paėmus visai nieko. Labiausiai nustebino, kad paveikslai sukabinti taip, kad gerokai galvą užlaužt reikia, norint pamatyt biggrin.gif nesugalvočiau taip biggrin.gif
Atsakyti
http://www.aruodas.l...j...24c&Page=1 biggrin.gif
Atsakyti
Teko matyti namus vos ne visus juoda balta,visai nepatiko schmoll.gif o kitur maciau virtuve ,tai viskas taip ryskiai raudona doh.gif nesirinkciau tokiu spalvu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 17 spalio 2014 - 16:41