Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

QUOTE(pupyte_ @ 2014 07 19, 01:20)
sveikos merginos, gaminamies spinta, bet nzn kaip išdestyti lentyvas viduje. Lentynos labai siaurutes, viso labo 29cm.gylio, nes daugiau nera vietos. Spintos ilgis 3000mm,(3 metrai), aukstis 2540mm (2,54m). Pasimeciau su isdestyvu viduje, zinau tik tiek, kad reikia pasikabinti drabuziams 2ju vietu. Drabuziai bus kabinami ant pakabu.Dar reikia 2ju stalciu kosmetikai, mano ir vyru biggrin.gif, aisku 3ju vyru stalcius nebus didesnis negu mano vienos smile.gif.
zinau, kad apacioje per visa ilgi eis batu deze + buitines chemijos stalcius, nes lentynele nelabai gal graziai atrodys kai atsidarys durys. svarbiausia man yra kaip teisingai susimatuoti , kad tosd kabyklos nesigautu per puse duru smile.gif Gal padeti galit smile.gif

Jei neklystu, i 29 cm gylio netilps pakaba? reikia daryti kazkokia atskisusi strypa ir kabinti rubus ne sonu, o priekiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 07 19, 13:43)
Jei neklystu, i 29 cm gylio netilps pakaba? reikia daryti kazkokia atskisusi strypa ir kabinti rubus ne sonu, o priekiu g.gif

jei kabinsit priekiu, i 29 cm niekas ten netilps. Tik vieta uzims. Siulyciau isvis nedaryti pakabu, o tik lentynas virsuje ir stalciusapacioje. Lentynu ir stalciu dydzius susiprojektuokit pagal tai, kokio dydzio daiktus ten desit. Paprastai aukstesni stalciai eina apacioje.

Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 20, 06:32)
jei kabinsit priekiu, i 29 cm niekas ten netilps. Tik vieta uzims. Siulyciau isvis nedaryti pakabu, o tik lentynas virsuje ir stalciusapacioje. Lentynu ir stalciu dydzius susiprojektuokit pagal tai, kokio dydzio daiktus ten desit. Paprastai aukstesni stalciai eina apacioje.



O kur deti striukes? pakabinama bus priekiu, blogiausiu atveju bus kabliukai... sad.gif cia koridoriaus spinta, reikalinga lauko drabuziams, batams, parfumerijai, salikai...na o antrasolese dar kazkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 20, 09:32)
jei kabinsit priekiu, i 29 cm niekas ten netilps. Tik vieta uzims. Siulyciau isvis nedaryti pakabu, o tik lentynas virsuje ir stalciusapacioje. Lentynu ir stalciu dydzius susiprojektuokit pagal tai, kokio dydzio daiktus ten desit. Paprastai aukstesni stalciai eina apacioje.

Nu jau, kaip tik IKEA maciau toki varianta. Viskas telpa.
Atsakyti
Pas mus prieškambaryje yra va tokia spinta:
http://www.berrybald...20#.U8zHDeN_usc

jos gylis 430 mm (tos vietos, kur su veidrodžiu). Tai žinokit ant kabliukų daugiau visko telpa rolleyes.gif bet, aišku, geriau negu nieko. Vyriška pusė kabina striukes ant kabliukų, aš kelis savo paltus pasikabinu į spintą.

O pas Jus tik 290 mm, iš kurių dar kokius 30 atmeskite durims ir spintos galui.
Atsakyti
Merginos, ką laikote koridoriaus spintose? Pasidariau 5 stalčius, bet pradėjau galvot, kad neturėsiu, ką ten dėti. Bet ir į lentynas nesugalvoju, ką dėt. Hm, papasakokit smile.gif
Turiu skyrių, kur lentynos batams, daug lentynų, kabykla ir tie stalčiai... pasimečiau kažkaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 20, 08:52)
Merginos, ką laikote koridoriaus spintose? Pasidariau 5 stalčius, bet pradėjau galvot, kad neturėsiu, ką ten dėti. Bet ir į lentynas nesugalvoju, ką dėt. Hm, papasakokit smile.gif
Turiu skyrių, kur lentynos batams, daug lentynų, kabykla ir tie stalčiai... pasimečiau kažkaip smile.gif


Oi tikrai rasit ką įdėti į stalčius- pirštinės,kepurės, šalikai, vaikų kuprinės, rečiau nešiojamos rankinės, sulankstomi skėčiai ir galų gale rūbai . Man stalčius geriau už lentynas, nes nesimato, ko ten prikišta ir atrodo tvarkingiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 08 20, 10:54)
Oi tikrai rasit ką įdėti į stalčius- pirštinės,kepurės, šalikai, vaikų kuprinės, rečiau nešiojamos rankinės, sulankstomi skėčiai ir galų gale rūbai . Man stalčius geriau už lentynas, nes nesimato, ko ten prikišta ir atrodo tvarkingiau rolleyes.gif

na vat aš skaičiuoju ir man vis atrodo, kad nebus, ką ten dėt biggrin.gif kepurės, šalikai ir pirštinės puikiai tilptų į tris, kuprines patogiau laikyt lentynose (nors jos ir taip bus laikomos vaikų kambariuos)
Atsakyti
Labas, atiprasau jei pasikartosiu, bet gal kas turi pasiulyti, kokiu geru minciu, kaip pasidaryti patogiau, priekskambario spintoje batams pasidariau paprastas istraukiamas lentynas- stalcius (be jokiu sonu tiesiog lentyna issitraukia), bet kazkaip susidejau batus nu nera labai patogu, bent man ir suku galva ka cia sugalvojus, del patogumo, plius ir batu tik 5 poros telpa nors lentyna 70 ant 70,5cm. Labai busiu dekinga jei kas nors atsilieps 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, bandau projektuotis miegamojo ir prieskambario spintas, gal kas pakomentuos isplanavimus, gal kam kils kokiu minciu..

Prieskambaris: Apacioje dvi lentynos batams, virs ju stalciai salikams..

user posted image

Miegamasis:
user posted image
Atsakyti
Ar esat kas nors realiai daręsi kampinę spintą su stumdomomis durimis? Ar pasiteisina?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 09 29, 22:43)
Sveikos, bandau projektuotis miegamojo ir prieskambario spintas, gal kas pakomentuos isplanavimus, gal kam kils kokiu minciu..

Prieskambaris: Apacioje dvi lentynos batams, virs ju stalciai salikams..


Miegamasis:


Pasimatuok kokį plotį užima sulankstyti drabužiai, nes man rodos gali būti neišnaudotos erdvės miegamojo spintoje (ten, kur perskirtos lentynos bus apie 46 +- cm). Ar reikia tiek daug stalčių?
Atsakyti