Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

Sveikos, gal kas gali paporinti apie dažomus tapetus, kaip jie klijuojasi ant mediniu sienų ir kokiais dažais juos dažyt
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas bandėte klijuoti tapetus virtuvėje arba vonioje? Radau šitam psl parašyta http://manointerjera.../combo-mc40603/, kad tinka naudoti ir šiose patalpose, bet kažkaip niekas iš pažįstamų nebandė, tai nedrąsu.
Ar yra turinčių patirties arba gal galite kažką patarti? smile.gif Iš anksto dėkoju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nijolevas @ 2014 08 19, 20:15)
Sveiki,

Gal kas bandėte klijuoti tapetus virtuvėje arba vonioje? Radau šitam psl parašyta http://manointerjera.../combo-mc40603/, kad tinka naudoti ir šiose patalpose, bet kažkaip niekas iš pažįstamų nebandė, tai nedrąsu.
Ar yra turinčių patirties arba gal galite kažką patarti? smile.gif Iš anksto dėkoju. ax.gif

Ar tik ne jūsų ši parduotuvė biggrin.gif Tapetus suklijavau virtuvėje, svarbiausia juos nulakuot (jeigu popieriniai arba ploni), kol kas viskas gerai, nulakuotus ir pavalyt drąsiai galima
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 20, 00:25)
Ar tik ne jūsų ši parduotuvė  biggrin.gif Tapetus suklijavau virtuvėje, svarbiausia juos nulakuot (jeigu popieriniai arba ploni), kol kas viskas gerai, nulakuotus ir pavalyt drąsiai galima

Vakar gi prisijunge ir stengiasi paplatinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 08 19, 23:25)
Ar tik ne jūsų ši parduotuvė  biggrin.gif Tapetus suklijavau virtuvėje, svarbiausia juos nulakuot (jeigu popieriniai arba ploni), kol kas viskas gerai, nulakuotus ir pavalyt drąsiai galima


Na parduotuvė tikrai ne mano tongue.gif Papraščiausiai remontuojame virtuvę ir ieškau kuo padengti sienas, nes plytelės kažkaip neįdomu, o dažai nepraktiška. Perskaičiau apie tapetus, bet nesu niekur mačiusi tapetų virtuvėje. Labiausiai įdomu, kaip jie laikosi toje vietoje kur viryklė ir kriauklė g.gif o kuo jūs juos lakavote? kokiu nors bespalviu medžio laku?
Atsakyti
QUOTE(nijolevas @ 2014 08 20, 13:28)
Na parduotuvė tikrai ne mano tongue.gif Papraščiausiai remontuojame virtuvę ir ieškau kuo padengti sienas, nes plytelės kažkaip neįdomu, o dažai nepraktiška. Perskaičiau apie tapetus, bet nesu niekur mačiusi tapetų virtuvėje. Labiausiai įdomu, kaip jie laikosi toje vietoje kur viryklė ir kriauklė  g.gif o kuo jūs juos lakavote? kokiu nors bespalviu medžio laku?

pas mane nėra tapetų plautuvės ir kaitlentės zonoje, ten tradiciškai plytelės biggrin.gif tapetai yra ant priešingos sienos, kur stalas, bet vaikai sugeba aptaškyt, tai pavalau smile.gif O lakavom paprastu vandens pagrindo laku, bet turbūt matiniu, ne blizgiu g.gif nepamenu
Atsakyti
na nezinau, juk labai seniai jau zmones virtuves klijuojasi tapetais g.gif juk tarp siuolaikiniu tapetu yra atspariu vandeniui, ugniai. Nereikia rinktis prastu tapetu tapetui virtuvei, tuomet zinoma, kad jie nelaikys. O ir apie tapetu lakavima pirma karta girdziu, idomus reikalas lotuliukas.gif

asmeniskai as pasirinkau tapetus ant priesingos sienos nuo kaitlentes ir kriaukles, bet ir tapetai yra atsparus tiek vandeniui, parasyta, kad nebijo ugnies, gal labiau reiketu suprasti kibirksciu.

Mano mamos virtuveje tapetai buvo nuo kokiu 1992 metu, jei katinas nebutu apdraskes, gal ir po siai dienai nebutu buve pakeisti. thumbup.gif
Papildyta:
Koki pusmeti vaikciojau i senukus ir ermitaza ir mano skoniui niekas nepritiko, salonose dizaineres man siule tapetus popigiai tik po 175 lt uz rulona lotuliukas.gif taciau internete susiradau vokieciu firmos marbug kolekcijas, jos labai tiko mano skoniui, ermitaze yra sios firmos keletas knygu, galima pavartyti ir paciupineti, tik ermitazas juos uzsakydamas kaina uzsikelia beveik dvigubai, nors vokiskoje el parduotuve radau per pus pigiau, kai paklausiau ermitaze kodel taip brangu, pradejo skiesti, kad cia super duper tapetai, o juk ir atvezimas kainuoja. Tuomet nulekiau as i olandu maksima II auksta, ten dirba toks malonus vyrukas, pas kuri uzskiau tuos tapetus, ir atveze jis man per menesi, uz rulona jam sumokajau 10 lt brangiau, nei kad maciau kaina vokiskoje el. parduotuveje, suma sumarum, galima siustis ir is vokietijos, siunciantis gal butu keliais litais pigiau gavesi, nei uzsakiau pas ta vyruka. Bet pas ji uzsakyti gal buvo tiesiog paprasciau. Taigi galimybiu siais laikais.... tik nepatingekit paieskoti 4u.gif


QUOTE(baibai @ 2014 03 26, 14:31)
Sveiki, kur merginos jus perkate tapetus internetu, kokiuose tinklapiuose. reika tapetu svetainei nemazai reikia. kas parduodama senukuose ar kitose tapetu parduotuvese Lietuvoj tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . apsilankius salonuose , kai pasakiau kainos limita iki 200 lt uz ruloneli tai taip keistai ziurejo, kad vnz cia nelabai ka ir rasi ir dar buvau izeista, kad visa vakara praverkiau nesupratusi ar cia as kazkokia antraruse ar salon o dizainere nemalonus zmogus, persisotinusi pinigingais klientais. Tai ar imanoma rasti kokybisku tu paciu tapetu internetu zemesnemis kainomis, nei siulo arogantiski salonu darbuotojai. Aciu

Atsakyti
LAba diena, gal kas patasr kur idet va tokio tapeto gabala:
user posted image
Tamsiai rudai dryzuotas, nu noriu as jo ir viskas labai jis man grazus, tik nesugalvoju kur, nes i miegamaji per intensyvus, tai gal i svetaine ant priekines arba galines sienos (uz nugaros sofkei)?
Gal dar kokiu minciu? Veiksmas vyksta 2 aukstu kotedze smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2014 04 10, 14:06)
Gal kas rekomenduotu kokius tapetus vaiku kambariui? kad nebutu labai margi  doh.gif  Gal kas kur užmatėte?


http://www.decoin.lt...-street-22.html

Gal tokie patiktu nameliukai?
Papildyta:
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 11, 17:14)
LAba diena, gal kas patasr kur idet va tokio tapeto gabala:

Tamsiai rudai dryzuotas, nu noriu as jo ir viskas labai jis man grazus, tik nesugalvoju kur, nes i miegamaji per intensyvus, tai gal i svetaine ant priekines arba galines sienos (uz nugaros sofkei)?
Gal dar kokiu minciu? Veiksmas vyksta 2 aukstu kotedze  smile.gif  4u.gif


As tai gal i koki kolidoriu klijuociau, arba kur laiptai, nezinau koks ten isplanavimas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kas klijavoje siuos tapetus? Kur radote pigiau?
http://www.tapety-sk...sey-81104/17575
Atsakyti
http://imageshack.co...6756/KACMt8.jpg

Sveiki, gal matete tokius tapetus kur nors ?
smile.gif Ieskome idomesniu tapetu kolidoriu tapetuoti..
Gal turite ideju ?
Atsakyti
sveiki,
gal kas isivaizduojat kur galima butu uzsakyti Roberto Cavalli tapetu pigiau ,nei Ermitaze 4u.gif
Atsakyti