Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

Trikse, http://www.gritija.l...-vinutes-vinys/
Atsakyti
http://www.gritija.l...-vinutes-vinys/
viniu prasom
Papildyta:
va kaip mes ieskot mokam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2014 05 06, 16:33)
Akvilyte, as noriu klaust kur pirkot vaikucio lova?  blush2.gif

naudotuose balduose pirkau... buvo niekuo nedengta medine lovele smile.gif tai nei sveist nereikejo tik nudazyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2014 05 06, 15:40)



QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 06, 15:44)
http://www.gritija.l...-vinutes-vinys/
viniu prasom
Papildyta:
va kaip mes ieskot mokam  biggrin.gif


dekui 4u.gif

as galvojau apie tokia juostele vietoj vinuku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2014 05 06, 14:33)
Ir dar noriu paklaust kuo butu galima pakeist vinukus kur prikaltas audinys? Mesitras kai pasake kaina vinuku,tai didoka pasirode  rolleyes.gif  gal sakau butu galima pridet grazia dekoratyvine juostele? O gal zinot kur Kaune panasiu vinuku ieskot?


tikrai galit pakeisti apdailine juostele, bet kokia, galit net 2 eilem:
user posted image
saltinis
Jos klijuojamos karstais klijais.
Tikrai dideli pasirinkima rasit parduotuvej prie 'Vilko' fabriko raudondvario plente.

O kada jums meistras apie tuos vinukus sake? g.gif jau pabandes nuimt?
Paprastai juos nesunku nuimti ir vel naudot tuos pacius g.gif
Atsakyti
Mamytes, reiktu informacijos. Turiu sena apvalu stala, noreciau restauruoti, kojas nudazyti baltai, o stalvirsi palikti naturalios spalvos tik suteikti toki pilkoka atspalvi, kad matytusi medzio struktura. Kaip isgauti tokia spalva http://www.pinterest...13368025384864/
su kuo dengiami stalvirsiai virtuvei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo al84: 06 gegužės 2014 - 19:17
QUOTE(uups @ 2014 05 06, 18:00)
O kada jums meistras apie tuos vinukus sake? g.gif  jau pabandes nuimt?
Paprastai juos nesunku nuimti ir vel naudot tuos pacius g.gif

Va as apie panasia juostele ir galvoju. Senu vinuku nebeturim nes nueme kitas meistras ir neatidave mum doh.gif o sis sake kad vinukai kainuotu apie 50lt,tai galvoju gal ka pigiau sugalvot blush2.gif
Atsakyti
Žiūriu temukė atsigavus.Parodysiu ką aš buvau atgaivinus.Prieš keturis metus atnaujinau vaikų spintą, dar ir dabar puikiai atrodo, gal tik ties durų apačiom yra įbrėžimų. Dabar ruošiamės daryt spintą, bet atnaujinus už 50 lt. (tiek kainavo per akciją pirkta plėvelė), manau puikiai atitarnavo.

Buvo tarybinė...

user posted image

Dabartinė
user posted image

Klijuojant visus varžtelius buvau atsukus, su lygintuvu užlyginau visą paviršių -jokių puslelių nėra ir nebuvo.
Atsakyti
Pasirodysiu kaip mano vyras padirbejo;-)
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo al84: 06 gegužės 2014 - 19:59
QUOTE(al84 @ 2014 05 06, 18:15)
Mamytes, reiktu informacijos. Turiu sena apvalu stala, noreciau restauruoti, kojas nudazyti baltai, o stalvirsi palikti naturalios spalvos tik suteikti toki pilkoka atspalvi, kad matytusi medzio struktura. Kaip isgauti tokia spalva http://www.pinterest...13368025384864/
su kuo dengiami stalvirsiai virtuvei?

pilka spalva suteiks:
beicas
vaskas
acte mirkyta vieline kempine (jei norisi tamsesnio- balzamiko actas naudojamas) kaip cia ar cia
acte mirkyta vieline kempine su siek tiek kavos arba arbatos kaip cia ar cia

antro klausimo nesupratau unsure.gif
ar kokie buna stalvirsiai, ar kuo mediniai stalvirsiai dengiami?
kas kuo nori, tas tuo dengia.... unsure.gif

QUOTE(Trikse @ 2014 05 06, 18:16)
Va as apie panasia juostele ir galvoju. Senu vinuku nebeturim nes nueme kitas meistras ir neatidave mum  doh.gif  o sis sake kad vinukai kainuotu apie 50lt,tai galvoju gal ka pigiau sugalvot  blush2.gif


siaip baldu pervilkimas yra brangus malonumas. Na, LT gal dazniau is skurdo daroma.... uzsieniuose daug pigiau nauja balda ikejoj nusipirkt, nei sena pertraukt....Gobelenas sudaro didziaja baldo dali apskritai, o ir kitos priemones nepigios, tiek porolonai, tiek vinukai, tiek visokie danteliai, sagos ir pan.
Reikejo paprasyt meistro vinuku atgal. Namanau kad gelezinis daiktas butu kazkaip sutrunijes g.gif

QUOTE(darbė @ 2014 05 06, 18:26)
Žiūriu  temukė atsigavus.Parodysiu ką aš buvau atgaivinus.Prieš keturis metus atnaujinau vaikų spintą, dar ir dabar puikiai atrodo, gal tik ties  durų apačiom yra įbrėžimų. Dabar ruošiamės daryt spintą, bet atnaujinus už 50 lt. (tiek kainavo per akciją pirkta plėvelė), manau puikiai atitarnavo.

Klijuojant visus varžtelius buvau atsukus, su lygintuvu užlyginau visą paviršių -jokių puslelių nėra ir nebuvo.

oho blink.gif neprastai. Man yra teke matyt plevelem naujintus baldus, tai buvo tragishkas vaizdas.... ir pusliu daug. Gal nuo pleveles kokybes daug priklauso unsure.gif
Atsakyti
[quote=uups,2014 05 06, 23:22]
pilka spalva suteiks:
beicas
vaskas
acte mirkyta vieline kempine (jei norisi tamsesnio- balzamiko actas naudojamas) kaip cia ar cia
acte mirkyta vieline kempine su siek tiek kavos arba arbatos kaip cia ar cia

o ta veline kempine kur isigyti?


Atsakyti
tai gražių darbų pridarot thumbup.gif

puiki idėja sendinimo actu smile.gif
Atsakyti