Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos ir gerbėjai

QUOTE(Latifa @ 2014 07 04, 10:45)
Carpe diem, aš kaip ir femme manau, kad kokybė greičiausiai abiem atvejais ta pati, skiriasi tik kaina. Ir nemanau, kad Gritijoj tos rankenėlės iš kažkur kitur atsiranda - šiuolaikiniam pasauly gi sunku rasti ką nors, kas pagaminta ne Kinijoj. Aš pati pirkau Gritijoj, bet daugiau taip nedaryčiau  schmoll.gif Manau, ebay buvo galima tą patį ar panašų variantą rasti pigiau, tik kad nebuvo kada labai tuo užsiimti su maminuku-rankinuku ant rankų, o Gritijoj jau anksčiau buvau nusižiūrėjus, tai ir nesiblaškėm. Bet kokybė tai manęs nedžiugina  schmoll.gif

Aš ir negalvoju, kad Gritijoj tai jau super kokybė, tiesiog ieškojau ebay ir iš uk neradau pigesnių, itk iš HK, Korėjos ir Kinijos, tai dėl to ir klausiu, kad įdomu, kokios kokybės atsiunčia.
Gritijoj mokėjau po 10 Lt už rankenėlę, tai net pigiau išėjo, nei siųstis, bet nesu aš jom labai patenkinta, tai toliau dairausi ax.gif

Į kitą temą klausimas - noriu įsireminti tapetą miegamajame, dabar tiesiog dažyta siena, kaip galvojat, iš ko tą rėmelį daryti? g.gif norėtųsi patiems pasigaminti, kad nereiktų dar meistrams mokėti, bet galva neneša, iš kur tą rėmuką gauti
Pvz.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 07 04, 10:55)
Aš ir negalvoju, kad Gritijoj tai jau super kokybė, tiesiog ieškojau ebay ir iš uk neradau pigesnių, itk iš HK, Korėjos ir Kinijos, tai dėl to ir klausiu, kad įdomu, kokios kokybės atsiunčia.


na mano atveju selleris ar tik ne US profilyje užsirašęs biggrin.gif bet siunčia iš Korėjos.

aš labai abejoju, ar itališkos rankenėlės gaminamos italijoje biggrin.gif

be to, ieškojau ne dėl pigumo, o dėl to, kad lt neradau tokių, kurios "priliptų" schmoll.gif ir tikrai ne super pigiai gavosi, su siuntimu apie 18 lt rankenėlė, o reikėjo 12-os.
Atsakyti
Nukainavo mano tapetus, prasidejo sale wallpaperdirecte, kam aktualu thumbup.gif
Atsakyti
Carpe diem, tokį rėmelį galit labai sėkmingai pasidaryt iš lubinių profilių/karniziukų ar kaip jie vadinasi (užkrito pavadinimas doh.gif ) Mes esam taip pasidarę, manau, kad tai lengviausias ir paprasčiausias būdas ax.gif O ir pasirinkimas tų profilių gi toks įvairus - ir pagal raštą, ir pagal plotį, tikrai rasit tinkamą variantą.

bliamba, nesuprantu kas vyksta, mano SM vaizdas užstrigo ties Zalios rutos postu doh.gif jei noriu kitus pamatyti, turiu spaust 'atsakyti', užtai cituot jau nebeišeina. Nesuprantu, ar čia SM ar mano kompas grybauja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 07 04, 14:29)
Carpe diem, tokį rėmelį galit labai sėkmingai pasidaryt iš lubinių profilių/karniziukų ar kaip jie vadinasi (užkrito pavadinimas  doh.gif ) Mes esam taip pasidarę, manau, kad tai lengviausias ir paprasčiausias būdas  ax.gif O ir pasirinkimas tų profilių gi toks įvairus - ir pagal raštą, ir pagal plotį, tikrai rasit tinkamą variantą.

O kur jų įsigyti? Nu nesusidūriau, tai tundra blush2.gif
Atsakyti
na va, rodausi musu svajoniu virtuve biggrin.gif

user posted image

stalvirsis ziauriai nuvyle, bet nebelupsi dabar, tai teks gyventi iki kol kazkada ka nors sumastysim verysad.gif nu bet nieko, daugiau viskas labai patinka, bet jau man biggrin.gif
dar lipdysis lubu apvadai, bus tada vientisa, ir po gartraukiu is sonu dar eis ragai, bet jie prisides tik kai issiklijuos plyteles, na ir dabar plyteles galvos skausmas, nu niekaip neapsisprendziu doh.gif

papaisius kaip as noriu iremintis plyteles po gartraukiu, tik klausimas kurias rinktis, gal pabalsuokit biggrin.gif nes man abu variantai patinka, nes jie abu labai skiritngi biggrin.gif

pirmas - deciau vienos spalvos skirtingu ornamentu i remeli, tik nezinau ar pilka prie stalvirsio, smelini prie sienu ar zalia prie salos ir kreminis remelis, ir kremines plyteles, cia 10 ant 10

user posted image

antras - tos smelines blizgancios reljefines plyteles i remeli, remelis irgi tos pacios spalvos, o toliau vientisos, cia plyteles 15 ant 15

user posted image

va kaip jos prie lango prie sienu atrodytu

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 07 04, 16:00)
na va, rodausi musu svajoniu virtuve  biggrin.gif


Virtuvė superinė :0 čia tas pats meistras darė kur baisiai užsiėmęs?
Atsakyti
QUOTE(Zirafa09 @ 2014 07 04, 16:26)
Virtuvė superinė :0 čia tas pats meistras darė kur baisiai užsiėmęs?

aciu smile.gif ir joooo cia tas pats biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Pupukas24,2014 07 04, 17:00]
na va, rodausi musu svajoniu virtuve biggrin.gif


wub.gif grazu ...

kokio aukscio lubos pas jus ? ir kas ten per groteles ar kas nedatraukiu virs saldytuvo ir orkaites paciam virsui g.gif

seip labai grazi ,kokia kaina jai nepaslaptis nes labai aktualu mums irgi skaiciuoja ir bus panasi tai idomu butu zinot blush2.gif

del plyteliu man pirmas varijantas
Atsakyti
Sveikinu istojus i baltu virtuviu gretas biggrin.gif o cia masyvas? musu virtuves labai panasios, tik padestymas skiriasi, laukiu savosios..o as ties laiptais susimaliau..dejote grzuoliu laiptu su tais storais uzbaigimais, bet neisisaugojau doh.gif strypai - bus staciakampiai uzapvalinti (mediniai, paprasti), meistras siulo deti keturias masyvias kolonas staciakampes..cia ir susibalamutinau, lyg kazko apvalaus noretusi, nzn nzn..prasau geru foto..ai dar - ar deti juoda dazyta poranki (bus juodu akcentu) ar kaip gindys- azuolo?
p.s. kur pirkti vonios spinteles???? taip reikia, niekur normaliu nerandu, reikia baltu paprastu, jose kriaukle butu.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 07 04, 16:00)


stalvirsis ziauriai nuvyle, bet nebelupsi dabar, tai teks gyventi iki kol kazkada ka nors sumastysim  verysad.gif 


kiek įžiūriu medinis? lens.gif

mums irgi buvo beįsiūlęs, laiku susiprotėjom pasiklausinėt atsiliepimų ir pažiūrėt kaip tas stalviršis atrodo realiai naudojant.
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 07 04, 17:54)
..o as ties laiptais susimaliau..dejote grzuoliu laiptu su tais storais uzbaigimais, bet neisisaugojau doh.gif strypai - bus staciakampiai uzapvalinti (mediniai, paprasti), meistras siulo deti keturias masyvias kolonas staciakampes..cia ir susibalamutinau, lyg kazko apvalaus noretusi,

aš už stačiakampes wink.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Va va jis tokius ir siulo, as tik nuemiau visokius irezimus i pan..bet jie tokie uch.pasidaro..sako tekinti bus negrazu, nebent drozineti - kas man netinka.
Atsakyti