Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

QUOTE(MUDU @ 2014 08 20, 13:44)
Kiekvienas mąstome kitaip,man aktualu zonas paskirstyti,o tik paskui i ismatavimus lysti bigsmile.gif

Kaip galima paskirstyti zonas neįsivaizduojant išmatavimų g.gif ?
Buvo mums taip dizainerė mėgėja svetainę/viirtuvę papaišiusi. Tai jai matyt irgi išmatavimai paskutinėj vietoj, kad net plano tiksliai nuo prijekto nesugebėjo perpiešti, visai kitos proporcijos gavosi ir vaizdas kitas. Kas jai atrodė tinkama, aš, žinodama, kad cm ne tie, iš karto mačiau, kad tai netilps doh.gif . Vat Jums ir mąstymas. Aš remiuosi logika, o ne svaičiojimais mirksiukas.gif.

QUOTE(MUDU @ 2014 08 20, 13:44)
Jūsų variantas tikrai geresnis

Smagu, kad patiko smile.gif .

QUOTE(MUDU @ 2014 08 20, 13:44)
tik man kavos staliuko norisi,pvz ziuri koki filmą,ant staliuko užkandėlių pasidedi... ax.gif


Dėl kavos staliuko. Mes kaipo tokio išvis niekada neturėjome, nors erdvės nespaudė. Tiesiog, poreikio nebuvo. Bet aišku, kiekvienam savo. Tos užkandėlės... velnias žino, ar geras įprotis.
Nieko Jums asmeniškai nenoriu pritaikyti, nes akyse nesu Jūsų regėjus biggrin.gif , bet, kai susitinkame su bendradarbiais šeimomis, ne vienas,-a mūsų su vyru klausia, ką mes valgome, ar maistą labai deriname, kad tokie... neišstorėję esam, vyras be "autoriteto" (pilvelio), aš irgi normalaus sudėjimo, nors tris gimdymus turėjau... Praktiškai visi (vienetai, kurie ne) yra papilnėję, kiti gerokai, lyginant su tokiais, kokie jie buvo anksčiau.
Ir nežinau, ką atsakyti... Na, lyg ir nevalgom beleko, bet kad ypatingai kažką derintume irgi nėra. Gal tiesiog kitų porcijos yra didesnės, gal užkandėlių (vat ir priėjau prie ko lenkiau biggrin.gif ) per daug ragauja g.gif ... Gal ir geras sprendimas būtų tuomet (jeigu yra ta problema) tiesiog nestatyti kavos staliuko svetainėje rolleyes.gif ...
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 rugpjūčio 2014 - 13:11
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 14:07)
Kaip galima paskirstyti zonas neįsivaizduojant išmatavimų  g.gif ?
Buvo mums taip dizainerė mėgėja svetainę/viirtuvę papaišiusi. Tai jai matyt irgi išmatavimai paskutinėj vietoj, kad net plano tiksliai nuo prijekto nesugebėjo perpiešti, visai kitos proporcijos gavosi ir vaizdas kitas. Kas jai atrodė tinkama, aš, žinodama, kad cm ne tie, iš karto mačiau, kad tai netilps  doh.gif . Vat Jums ir mąstymas. Aš remiuosi logika, o ne svaičiojimais  mirksiukas.gif.
Smagu, kad patiko  smile.gif .
Dėl kavos staliuko....

Kažkaip sekėsi iki šiol rolleyes.gif
Vaisiai man po ranka turi būti,o vyrui ir kai kas rimtesnio...Kavos staliukas tegul lieka ant klaustuko. biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2014 08 20, 14:18)

Puiku thumbup.gif . Kaip Jums geriau biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 rugpjūčio 2014 - 13:25
Sveikos super mamos wink.gif

susiduriau su dilema, kur dėti magnetukus, kuriuos laikiau priklijuotus ant šaldytuvo, atsiradus naujai virtuvej šaldytuvas bus įmontuotas. Gal yra plokštė ant kurios būtų galima juos kabinti ir kur tokią būtų galima įsigyti? smile.gif

Lauksiu pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

sakykit, gal zinot ar kas pagamintu tik spinteliu ir stalciu priekius? bet koks baldininkas pagamins is paprastos plokstes, bet jeigu noris kazko tokio? cia tik pavyzdys.

http://www.v-i-p.lt/....jpg?1348248698

esme, kad vidus mane tenkina net labai. visur blum stalciai ir t.t. bet labai noris kitokiu dureliu ir rankeneliu..
Atsakyti
QUOTE(Pievu gelyte @ 2014 08 20, 17:23)
Sveikos super mamos wink.gif

susiduriau su dilema, kur dėti magnetukus, kuriuos laikiau priklijuotus ant šaldytuvo, atsiradus naujai virtuvej šaldytuvas bus įmontuotas. Gal yra plokštė ant kurios būtų galima juos kabinti ir kur tokią būtų galima įsigyti? smile.gif

Lauksiu pasiūlymų 4u.gif


Man paciai tokie dalykeliai tai nelabai patinka schmoll.gif ,bet vyro teta renka tokius dalykus kaip suvenyrus ,tai kai jau ant saldytuvo nebeliko vietos kur laikyt tai issikirpo is nerudijancio plieno laksto kokio dydzio reikia ir graziai ant sienos prisuko ,dabar liuks atrodo ir saldytuvo negadina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 17:00)
sveikos,
sakykit, gal zinot ar kas pagamintu tik spinteliu ir stalciu priekius?

Man atrodo bet kuris baldininkas virtuvių gamintojas, kuris dirba su masyvu ar MDF galėtų tai pagaminti. Išsiuntinėkit užklausas keliems, gausit atsakymus, net ir su preliminariom kainom, jei nurodysit kiek ir kokių fasadų Jums reikia.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 20, 17:05)
Man atrodo bet kuris baldininkas virtuvių gamintojas, kuris dirba su masyvu ar MDF galėtų tai pagaminti. Išsiuntinėkit užklausas keliems, gausit atsakymus, net ir su preliminariom kainom, jei nurodysit kiek ir kokių fasadų Jums reikia.


aciu!
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2014 08 20, 13:44)
Jūsų variantas tikrai geresnis ,tik man kavos staliuko norisi,pvz ziuri koki filmą,ant staliuko užkandėlių pasidedi... ax.gif




Man irgi Juodai variantas patinka. Antrinu: ar ne per maža patalpa ir stalui, ir kavos staliukui? g.gif Apsisukti visiškai nebus kur. Kiek m2 visa patalpa (virtuvė-valgomasis-svetainė)?
Mano pasūlymas būtų - kintamo dydžio (auščio ir pločio) pietų stalas. Norint jis susimažina ir pasidaro kaip neaukštas kavos staliukas , norint - pasiaukština ir prasiplečia.
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 08 19, 17:02)
Aha tikrai geras variantas ax.gif
user posted image
Aš tai žinokit kadangi pati dabar gyvenu mažutėj kaip kišenė virtuvytėj, kur visi taškai žingsnio atstumu, tai galiu tik įsivaizduoti, kaip bus patogiau ax.gif
Ačiū Jums už idėjas 4u.gif


kaip tik norejau siulyti saldytuve i kita puse saldytuva kelti, butu simetriskai 2 kolonos viena preis kita, ta galima akcentuoti kokia nors juosta ant lubu, ar sviestuvu rakeliu. man taip tikrai daug graziau ir manau funkcialiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 16, 21:18)
Nu va, visai kitas reikalas  thumbup.gif
Na kas jau kas, bet mano virtuvė tikrai mažiausia


Temos neseku,bet tai graziausia raudona matyta virtuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2014 08 20, 22:38)
Temos neseku,bet tai graziausia raudona matyta virtuve  4u.gif

Ačiū, Lyrika 4u.gif
Atsakyti