Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui,

Sveikutes,
gal kuri zinote is kur galima parsisiust juodu pompu aliejui, kad tiktu rudo stiklo buteliukui
(tokiam kaip KN hidrolato).
Atsakyti
Sveikutes,
Noreciau keliu smulkmenu is AZ, jei kas darotes uzsakyma, prisijungciau.
Atsakyti
Sveikos, darysiu uzsakyma. Jei turit pageidavimu, juos siuskit iki bakandzio 2 dienos. agnelen@yahoo.com. Gyvenu Vilniaus rajone, karts nuo karto lankausi paciam Vilniaus mieste, bet jei reikia siunciu i ivairius miestus. Beje pirksiu AZ 1 litra vynuogiu kauliuku aliejaus, iki 500 ml galiu isdalinti.
Atsakyti
Laba diena, planuoju užsakymą iš Aroma-zone artimiausiu metu. Jei norit prisijungti krepšelių lauksiu iki 04-12 vakaro. Vilnius (Žirmūnai) - Klaipėda.
Jei reikia galiu persiūsti ir į kitus miestus pirkėjui apmokant siuntimo , bei pinigų pervedimo išlaidas.

uzsakymamss@gmail.com
Atsakyti
Labas, gal kas turi parduoti raudonos ar rausvos spalvos zerucio is aroma-zone, bei vysniu ir karameles aromatinio ekstrakto?
Atsakyti
Sveikos merginos, baiginėju formuoti užsakymą iš Aroma zone. Trūksta kokia 15 eur. Gal būtų norinčių prisijungti? Aš iš Vilniaus, bet galiu persiųsti. Krepšelius siųsti ruta_u@hotmail.com Labai norėčiau jau rytoj iš ryto išsiųsti. ax.gif
Atsakyti
Sveiki, planuoju užsakyma iš AZ, kviečiu prisijungti. Užsakymą darysiu šeštadienį vakare.
Vilnius (Žirmūnai) - Klaipėda.
Galiu persiūsti į kitus Lietuvos miestus
uzsakymamss@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,

aš taip pat planuoju užsakymą sekmadienį iš AZ ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
turbut jau uzsisakete. per velai pamaciau ax.gif prisijungciau su 10eur.
Atsakyti
taip, aš jau užsakiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, planuoju AZ uzsisakyti prekiu. Siuskit savo pageidavimus iki geguzes 15 dienos. Esu beveik Vilniete : ) i kitus miestus jei bus poreikis siusiu pastu. Taip pat pirksiu sviestmedzio 500 ml. Kazkiek po 50 ar 100 ml galiu dalintis. O gal butu norinciu ir kazka kita dalintis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvynožara: 08 gegužės 2015 - 06:25
Parduodu mimozų absoliutą iš AZ. Kartą panaudojau, bet nesusidraugauju su kvapu. Originali pakuotė 5 gr., likę virš 4 gr. Kaina 8 eur.

http://www.aroma-zon...mosa-aroma-zone

Kaunas
Bendraukime per a.ž.
Atsakyti