Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

Perku UK online parduotuveje. Ten pas juos suvestas UK nuomos adresas, kaip pristatymo, tai idomu, ar jiem labai uzklius Paypalo shiping adrese ta Lithuania ?

Seip, tuomet gaunas, kad visur, kur noresiu prikti per UK nuomos adresa, negalesiu, nes visur pristatymo salis sviesis Lithuania?
Atsakyti

Perku UK online parduotuveje. Ten pas juos suvestas UK nuomos adresas, kaip pristatymo, tai idomu, ar jiem labai uzklius Paypalo shiping adrese ta Lithuania ?

Seip, tuomet gaunas, kad visur, kur noresiu prikti per UK nuomos adresa, negalesiu, nes visur pristatymo salis sviesis Lithuania?

 

Perkant nuomos adresu geriausia moketi kortele. 

Paypalas bet kada gali uzkliuti. 

Atsakyti

<p>Perkant nuomos adresu geriausia moketi kortele. </p>
<p>Paypalas bet kada gali uzkliuti. </p>
[/quote]

Supratau, labai dekoju uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 13, 11:51)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="adema" data-cid="71357699" data-time="1484292225">
<div>
<p>Perku UK online parduotuveje. Ten pas juos suvestas UK nuomos adresas, kaip pristatymo, tai idomu, ar jiem labai uzklius Paypalo shiping adrese ta Lithuania ?
Seip, tuomet gaunas, kad visur, kur noresiu prikti per UK nuomos adresa, negalesiu, nes visur pristatymo salis sviesis Lithuania?</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Perkant nuomos adresu geriausia moketi kortele. </p>
<p>Paypalas bet kada gali uzkliuti. </p>

Tik ką pirkau is ecco outlet shop uk.. revoliut mastercard kortele. Viskas lyg praėjo pinigus nuskaičiavo, o ant rytojaus gaunu.laiska, kad užsakymas atmestas nes payment metodas netinka, mokekite paypalu arba kita.kortele.
Tai man irgi įdomu ar čia patikrino kad lietuviska.kortelė.ir dėl to atmetė? O paypalu jei mokesiu jie nematys jau salies jei irasysiu nuomos adresa..
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kas patarsite. Turėjau Visa Virtuon kortelę, gruodį sėkmingai apsipirkau, o dabar, kai noriu sumokėti, man meta "Sorry, but your Visa x-1058 was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase". Maniau, kad dėl to, jog baiginėjasi galiojimas, pasiėmiau naują kortelę, suvedžiau duomenis, vis tiek apmokėjimas nevyksta. Kokios gali būti priežastys, gal numanote, ar esate susidūrusios.
Beje, o kaip dėl paypal neigiamo balanso? Kai praėjusį mėnesį mokėjau už prekes, liko neigiamas balansas. Nors dabar nesuprantu, gal ten rašo, kad tiesiog minusuota suma, bet esmė tame, kad man jos iš niekur nenuėmė... Aš jau nebesusigaudau. Labai reikia vienos prekės, o niekaip nebeleidžia pamokėti!
Kas patasite? 4u.gif
Atsakyti

Nauja kortele reikia autorizuoti iprastai, kaip ir pirmaja. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 26, 12:27)
<p>Nauja kortele reikia autorizuoti iprastai, kaip ir pirmaja. </p>

Pirmąją autorizavau į paypalą pervesdama 1.50 eu, kažkas tokio. Antroji su tuo pačiu kortelės nr, tik pasikeitusi data ir tas trijų skaičių numeriukas. Man nei senoji nebeveikė, nei naujoji veikia. O kai gruodį pirkau, viskas gerai buvo. Todėl ir nesuprantu.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif gal kas patars, jei peypal yra atidarytas ir pririštas su us ( čia vyro), ar galima iš jos pinigus pervesti į kortelę,kad galėtų išsiimti unsure.gif jis sako , kad ne, reikia , kad būtų prie uk ax.gif
O jei tada aš pati atsidaryčiau peypal uk, ar jis galėtų iš savo peypal pervesti į mano ax.gif , gal tada aš galėčiau pervesti į kortelę ir išimti?
Ačiū labai jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintule @ 2017 02 01, 14:13)
Sveikos merginos 4u.gif gal kas patars, jei peypal yra atidarytas ir pririštas su us ( čia vyro), ar galima iš jos pinigus pervesti į kortelę,kad galėtų išsiimti unsure.gif  jis sako , kad ne, reikia , kad būtų prie uk ax.gif
O jei tada aš pati atsidaryčiau peypal uk, ar jis galėtų iš savo peypal  pervesti į mano ax.gif , gal tada aš galėčiau pervesti į kortelę ir išimti?
Ačiū labai jei kas atsakys 4u.gif

Pervesti galima i prirista VISA kortele.
Atsakyti
Ačiū,linamog 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas nors prie paypal esate pririšę seb DebitMastercard kortelę ar viskas su ja dėl to gerai? Anksčiau turėjau Mylimiausią.

Ir ar nežinote kokio kito būdo kaip pasiimti iš PayPal pinigus, išskyrus Visa kortelę. Turėjau Visa virtuon seb banko kortele, bet labai neekonomiška ją laikyti kai prireikia tik labai retkarčiais. Labai daug plešia už sąskaitos išlaikymą ir pačią kortelę. Po 1,70 Eur per mėnesį gaudavosi. Net nepagalvoji, kad taip, kai visko normaliai nesužiūri.
Gal įmanoma bus Revolut kortelę pasidarius arba dar kokį taupesnį variantą. Gal Payseros kas nors tinka, ten irgi gali pasidaryti kortelę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožės vardas: 03 vasario 2017 - 09:01
QUOTE(Rožės vardas @ 2017 02 03, 08:23)
Sveikos, ar kas nors prie paypal esate pririšę seb DebitMastercard kortelę ar viskas su ja dėl to gerai? Anksčiau turėjau Mylimiausią.

Ir ar nežinote kokio kito būdo kaip pasiimti iš PayPal pinigus, išskyrus Visa kortelę. Turėjau Visa virtuon seb banko kortele, bet labai neekonomiška ją laikyti kai prireikia tik labai retkarčiais. Labai daug plešia už sąskaitos išlaikymą ir pačią kortelę. Po 1,70 Eur per mėnesį gaudavosi. Net nepagalvoji, kad taip, kai visko normaliai nesužiūri.
Gal įmanoma bus Revolut kortelę pasidarius arba dar kokį taupesnį variantą. Gal Payseros kas nors tinka, ten irgi gali pasidaryti kortelę?

Tinka tik Visa. Visi bankai siulo menesinius paslaugu planus.
Atsakyti