Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ojetau, dziaugiuos, kad kol kas neteko, nors budavo, kad draugai randa kokiu slykstyniu duonoj ar sausainiuose, fui, net dabar negera...
Gal ir ne visai i sia 'kirminu' tema, atsimenu kai mano ex atsikando sausainio ir pradejo ziaugcioti, nes pamate viduj dantu karuneles liekanas( ar tai tiltelis ten vadinasi) ir ten tas tiltelis su trimis auksiniais dantimis....) feeee
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odile*: 19 sausio 2011 - 04:55
QUOTE(Odile* @ 2011 01 19, 05:54)
Gal ir ne visai i sia 'kirminu' tema, atsimenu kai mano ex atsikando sausainio ir pradejo ziaugcioti, nes pamate viduj dantu karuneles liekanas( ar tai tiltelis ten vadinasi) ir ten tas tiltelis su trimis auksiniais dantimis....) feeee

O fui,cia jau baisiau ir uz kirmeles.Nors,jeitie dantys auksiniai buvo,gal ir neblogai.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
drauge smarkiai apsinuodijo maximos misraine ir bevalgant rado ta kirmele.siaip kirmeliukiu ar kazko panasaus dazniausiai randau džiovintuose vaisiuose g.gif
Atsakyti
kažkada mokykloje valgiau bandelę ir jame radau kraujuotą pleistrą piršto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 01 19, 20:08)
drauge smarkiai apsinuodijo maximos misraine ir bevalgant rado ta kirmele.siaip kirmeliukiu ar kazko panasaus dazniausiai randau džiovintuose vaisiuose g.gif


nebevalgysiu maximos misrainiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.253 @ 2010 11 29, 11:49)

O tiem, kas vemia nuo kirminu, galiu pasakyt, kad lervos yra labai sveikas maistas.
Ir stai kodel.
Koki maista valgo kiaules, vistos, zuvys?
-Jovala is sintetinio kombikormo, kirmeles, vabalus.
Dabar koki maista valgo lervos?
-Lervos, gerbiamieji, valgo :sokolada, mesa, duona, geria piena...



....kai aš dukrytės mišinukų dėžutėje radau nemenką baltą lervą blink.gif (gerai, kad gyvių jokių nebijau ir man jie nešlykštūs mirksiukas.gif...o man ta lerva dar ir tokia smagi , riebi ir gražiai balta sveika pasirodė lotuliukas.gif )...tai pagalvojau, kad tikrai geras pienukas bus lotuliukas.gif ... jeigu jau lervai patinka lotuliukas.gif ...nes nei viena lerva nevalgys jokios sintetikos ar "dirbtinio" maisto!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
aš parduotuvėje nusipirkau sausiaunių su riešutais ir saulėgrąžomis. Na ir ką... Grįžusi namo pamačiau kirmėlytę sausainiukuose g.gif
Atsakyti
Aš esu radusi apelsine verysad.gif kurio buvau puse jau suvalgiusi ...
Atsakyti
Taip, esu radusi. Sijodama Ustukių malūno rupius ruginius miltus duonai siete radau kelis besirangančius...
Atsakyti
na man kol kas neteko, ir tikiuos neteks.. taciau drauge pasakojo, kad kaskada imerke i piena ir islindo baltos kirmelytes.. nzn kaip cia taip blink.gif dar pasakojo drauges, kad kaskur skaite ar girdejo, kad buna kirmelyciu saldainiuose Meska Siaureje..
o del tu misrainiu is parduotuviu, tai niekada nepirkciau.. mamai pasakojo drauge dirbanti maximoj tame skyriuje ir sake niekada ju nepirkt, nes jos gaminamos is pasibaigusiu arba jau pasibaigianciu produktu blink.gif blink.gif
ir del strimeliu, tai jose visalaika yra baltu kirmelyciu, nesu seip ju net valgius, nes mama sake kaskada kai jaunesne buvo isdarinejo strimeles ir rado piiilna kirmelyciu blink.gif
Atsakyti
Kai buvau mažutė, mama man į ligoninę atnešė sausainių jau su sudžiūvusiais kirmėliukais. Gal mama nebūtų taip patrakusi, jei aš tuo momentu nebūčiau jau gulėjusi infekcinėje ligoninėje biggrin.gif
Atsakyti
Aš nebuvau radusi ir labai tikiuosi nerasiu unsure.gif
Atsakyti