Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Žygimanto Augusto mokykla

Cia kazkaip viskas labai numiro. Butu idomu daugiau ka izgirsti apie mokytojas ir aplamai apie dabartine mokyklos situacija. Gal galetu atsiliepti mamytes dabartiniu 5 ir 6 klasiu.
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2014 04 09, 21:00)
Cia kazkaip viskas labai numiro. Butu idomu daugiau ka izgirsti apie mokytojas ir aplamai apie dabartine mokyklos situacija. Gal galetu atsiliepti mamytes dabartiniu 5 ir 6 klasiu.

Nauja mokykloje tik tiek,kad planuojamos uniformos.Jau buvo uniformų modelių atranka.
Atsakyti
Karklienė- labai gera mokytoja. Ji labai reikli, griežta, stengiasi padėti kiekvienam mokiniui asmeniškai (veda būrelį, padeda pamokų metu, stengiasi mokinius įkvėpti), bet aišku mokiniai turi mokėti susikaupti ir išklausyti dėstomos medžiagos .Ji yra matematikos mokytoja metodininkė- tad jei kažkam ves pamokas ši mokytoja, žinokit jūsų vaiką gerai paruoš gimnazijai. Beto Žygimanto Augusto mokykloje yra sustiprinta matematika ir Lietuvių kalba, mokytojos turi ilgą darbo patirtį.
Atsakyti
Mokykloje yra dvi sporto salės, viena nauja, pastatyta 2007-2008m. Kita atremontota, taip pat yra nauja, šiais metais įrengta treniruoklių salė. Labai rekomenduočiau lietuvių kalbos mokytojas: M.Zaleskytę,J.Brikienę,J.Kelertienę.
Matematikos:L.Karklienę, A.Kudžmienę, A.Giniūnienę.
Anglų kalbos:I.Saakovą, I.Kairienę.
Rusų kalbos: N.Solovjovą.
Geografijos:D.Matuliavičienę.
Istorijos:M.Zemlevičiūtę.
Technologijos:A.Bukštų ir Birutę.
Atsakyti
Laba diena,Šiandien susižinojau,kad planuojamos trys 1kl. grupės.Mokytojos bus:
1.Elzbergienė;
2.Mockaitytė;
3.Laučiuvienė
Gal kas turite kokių atsiliepimų dėl MOCKAITYTĖS ir LAUČIUVIENĖS?
P.S. Pirmų klasių tėveliai nepamirškite,kad jau nuo šiandien iki trečiadienio renkasi vaikai matuotis uniformų.
Atsakyti
Paaiškinkit man nesupratusiai, dėl kokios priežasties jūs klausinėjate apie mokytojus dalykininkus? Ar juos šiais laikais pasirinkt jau galima?

O dėl pirmokų mokytojų, tai aš rinkčiausi Lučunienę, tik mūsų iškilminga Rugsėjo 1-oji kitąmet... deja
Atsakyti
Mokykla normali, taciau nepatinka 2 mokytojos. Anglu kalbos Kairiene ir dailes mokytoja Peciukonyte.Dailes mokytoja megsta pasisaipyt is kai kuriu darbu, o Kairiene... doh.gif Kiekviena pamoka testai, aiskina mazai. Aiskina tema mazai, o veliau per visa klase rekia tas anas gavo 2 !!!!!!!....Taip pat jos pamokose yra "linksmu" fraziu:as jus pakankinsiu, tu beveik visada gauni 10, bet dabar negausi hahahahha....Geriausia mokytoja mano nuomone yra V.Trojan. thumbup.gif Ji gan griezta, taciau moko labai gerai. Labai draugiska, galima paseneketi jaunatviska...Zodziu , geriausios mokytojos - V.Trojan ir E.Gaučytė.
4u.gif
Atsakyti
Sveiki, visai neseniai prisijungiau prie sio forumo.... Mano dukra mokosi sioje mokykloje jau 7 metus ir as prskaicius sio forumo zinutes apie mokytojus nusprendziau pasikalbeti su dukra apie jos mokykla ir mokytojus taigi:
dailes mokytoja Danguole P. - pas ja labai konkrecios uzduotys ir konkretus reikalavimai kurie visiems aiskus nuo 5 klases. Kartais gal ir sunku buna padaryti duota uzduoti, bet kai pamatai savo darba kabanti koridoriuje tiesiog negali atsidziaugti...
Biologijos mokytoja Ramune K. - taip pat labi konkreti mokytoja. Kiekviena pamoka sudaromas svarbiausiu faktu planas... Apie kontrolini ar apklausa pranesma mazdaug likus dviem savaitem. taigi si mokytoja mano dukrai yra pati megstamiausia
Lietuviu k. mokytoja L. Pumputiene - labai faina mokytoja, prie bairio kartais... bet su problemineis mokiniais sunkiai susitvarko...
Geografijos mokytoja Edita P. - pamokos labai idomios daug vaizdo medziagos... vaikai tikrai mato daugiau negu parasyta vadovelyje...
Tikybos mokytoja Ruta E. - labai rami ir svelni mokytoja kartais probleminiai vaikai is jos saiposi tai nieko gero.
Rusu k. mokytoja Janina P. - kaip sakant popierine mokytoja... jai butina pateikti viska laiku ir kartais tai vaikus siek tiek spaudzia... pavyzdziui pries apklausa ji duoda 1 min. pasikartoti ir garsiai skaiciuoja sekundes... kartais per daug atvira su mokiniais... kartais per daug pasakodama apie savo seima izeidzia mokiniu ar pan.
Anglu k. mokytoja Giedre K. - aiski ir konkreti pamokos idomios, suplanuotos be kvailu nukrypimu ir pabegiojimu i tualeta.
Matematikos mokytoja Dileta M. - labai aiskiai aiskina temas... jeigu vaikui neaisku jis turi labai daug galimubiu viska suzinoti ir issiaiskinti... tikrai labai faina mokytoja
kuno kulturos mokytojas R. Mukas - labai rekia ypac ant mergaiciu tai mano dukra labai trigde ir gasdino
Kuno kulturos mokytoja Margarita B. - leidzia taisytis iskaitas viskas jos pamokose mano dukrai patinka...
Fizikos mokytoja Milana A. - labai faina mokytoja. aiskiai viska pasakoja tikrai nuosirdziai dirba...
4u.gif lyg ir viska papasakojau apie sios mokyklos zinomus mokytojus... pati tikrai nesisnkundziu sia mokykla dukrai cia patinka ir direktorius labai draugisaks su mokiniais bei mokytojais na tiesiog ir veiklos mokiniams tikrai pakanka....
Atsakyti
Sveiki,
galvojame kitąmet apie šios mokyklos I-ą klasę. Gal gali kas nors ką nors pasakyti apie dabartinių ketvirtokų mokytojas, nes visai nė vienos nepažįstame, tai neramu truputį smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mus irgi labai domina ateinanciu metu pirmokeliu mokytojos. Kaip zinau bus Akuseviciene ir Paketuriene. Akuseviciene girdejau labai svelni, o vat Paketuriene labai labai griezta. O pas mus 3 berniukai. Bijau kad Akuseviciene gali nelabai ju suvaldyti, bet baisu kad Paketuriene bus per daug griezta. Bus blogai jei vaikais jos bijos.
Mielos mamytes pasidalinkit prasau savo nuomonem apie sias dvi mokytojas.
Atsakyti
QUOTE(orinta333 @ 2014 10 27, 10:20)
Sveiki,
Mus irgi labai domina ateinanciu metu pirmokeliu mokytojos. Kaip zinau bus Akuseviciene ir Paketuriene. Akuseviciene girdejau labai svelni, o vat Paketuriene labai labai griezta. O pas mus 3 berniukai. Bijau kad Akuseviciene gali nelabai ju suvaldyti, bet baisu kad Paketuriene bus per daug griezta. Bus blogai jei vaikais jos bijos.
Mielos mamytes pasidalinkit prasau savo nuomonem apie sias dvi mokytojas.

Sveiki,
Mano sūnus dabar 4-okas.Jo mokytoja yra Akuševičienė.Tikrai labai rami,švelni mokytoja.Bet sunkiai suvaldo klasę...deja...
Paketurienė tikrai labai griežta,bet kiek girdėjau ji gerai vaikus paruošia.Kiek esu kalbėjusi su jos klasės vaikas (daugumą jų gyvena mūsų kieme) tai jos bijo vaikai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilsen: 27 spalio 2014 - 11:57
QUOTE(Vilsen @ 2014 10 27, 12:56)
Sveiki,
Mano sūnus dabar 4-okas.Jo mokytoja yra Akuševičienė.Tikrai labai rami,švelni mokytoja.Bet sunkiai suvaldo klasę...deja...
Paketurienė tikrai labai griežta,bet kiek girdėjau ji gerai vaikus paruošia.Kiek esu kalbėjusi su jos klasės vaikas (daugumą jų gyvena mūsų kieme) tai jos bijo vaikai sad.gif



Laba,
vat ir nera ka pasirinkti: viena per gera, kita per griezta. o kur gauti viduriuka:) idomu ka pasakytu tu vaikuciu, kurie mokosi pas ta griezta, teveliai. Gal Jus galetumet kada prie progos uzklausti pas kokia kaimynele, ka jie galvoja, ar nesigaili isleide savo vaika pas tokia griezta mokytoja?
O mokytoja Akuseviciene ar gerai paruosia vaikus? nereikia namuose papildomai dasimokinti?
Ir aplamai kaip sita mokykla? Ar tenkina Jus tvarka joje, valgykla ir t.t?
Atsakyti