Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos pažintys :)

Sveikos merginos! Ieskau norinciu pabendraut Šiauliuose. Tiesa mano pypliai jau gerokai didesni :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limineika: 16 gruodžio 2013 - 18:39
Užeikite, draugės wink.gif
Atsakyti
Sveika as auginu seseriu menesiu sunu galetume pabendraut as gyvenu vilniuje:)
Papildyta:
Sveikos ieskau nauju draugiu irgi mamyciu,visos mano drauges kurias turiu vaiku neturi jauciu kad mums nebera apie ka kalbetis gal yra norinciuju gyvenu vilniuje.
Atsakyti
Sveikutes

Ir as ieskau nauju pazinciu tarp mamyciu, o gal ir busimu namyciu smile.gif. Turiu dukryte 2,5metuku ir dar vienas pilveli dar sedi smile.gif. Esu is Siauliu raj. tai butu smagu susipazint is aplinkiniu rajonu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana18 @ 2013 12 24, 00:31)
Sveika as auginu seseriu menesiu sunu galetume pabendraut as gyvenu  vilniuje:)
Papildyta:
Sveikos ieskau nauju draugiu irgi mamyciu,visos mano drauges kurias turiu vaiku neturi jauciu kad mums nebera apie ka kalbetis gal yra norinciuju gyvenu vilniuje.

Labuka.Mano mergaitei 4men,tai pat jieskom sau nauju draugu.tai jai turi nuoro dar parasyk,mes is vilniaus.is kurio rajono jus busit? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
As taip pat iskau draugiu is Vilniaus.
Nesenai cia gyvename, tai visiskai baisi mano padetis smile.gif neturiu draugiu cia , nes esu is KLP.
Atsakyti
QUOTE(StonikieneM @ 2014 02 10, 10:19)
Sveikos mamytes  smile.gif
As taip pat iskau draugiu is Vilniaus.
Nesenai cia gyvename, tai visiskai baisi mano padetis smile.gif neturiu draugiu cia , nes esu is KLP.

Labuka.is kurio rajono busit?galim susibendraut smile.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif
Mes siuo metu gyvename pasilaiciuose, Žemynos g. smile.gif
Atsakyti
Sveikos ieškau draugių ar draugės Kaune.smile.gif Esu jauna mamyte, auginus 5,5mėn. berniuka. Gyvenu aukstuosiuose sanciuose su suzadetiniu. Ieskau draugiu su kuriomis butu linksma, galima butu atvirai pasikalbeti. wink.gif Lauksiu zinuciu i až.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(StonikieneM @ 2014 03 05, 13:34)
Sveika smile.gif
Mes siuo metu gyvename pasilaiciuose, Žemynos g. smile.gif


Sveika,

mes esame iš Pašilaičių Dociškių g. mirksiukas.gif
Atsakyti
Svekos Mamytes,

Esu ketvirto kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą.

Šio tyrimo tikslas yra nustatyti svarbiausius veiksnius darančius įtaką, mamoms, perkančioms nosies gleivių aspiratorius. Klausimyną užpldyti prireiks TIK 2 minučių !.

Būčiau LABAI LABAI dėkinga jeigu padėtumėt man baigti universitetą užpildydamos anketą smile.gif

http:// apklausa .lt/f/veiksniai-darantys-itaka-nosies-aspiratoriu-pirkimui-6lz54dh.fullpage

Visi atsakymai bus konfidencialūs.

Iš anksto dėkoju!
Atsakyti
QUOTE(limineika @ 2013 12 16, 19:37)
Sveikos merginos! Ieskau norinciu pabendraut Šiauliuose. Tiesa mano pypliai jau gerokai didesni :-)

Aš tai pat šiaulietė wink.gif
Atsakyti