Įkraunama...
Įkraunama...

Bičių pikis

Sveikos, zinau, kad biciu pikis puikus antibiotikas. Na ką gi nusipirkau, bet net neįsivaizduoju kaip jį naudoti. Gal kas bandėte tokią natūralią gydymo priemonę ir kaip?
Atsakyti
Pikis labai geras dalykas, tik reikia ji laiku pradėti naudoti,kad jis veiktų.O kokį tu pirkai spiritiniu pagrindu ar vandeniniu?
Atsakyti
As turiu naturalu- toki rudas, panasus siek tiek i plastelina
Atsakyti
Apie tokį tai negaliu komentuoti, nes turiu skystą. Kadangi jis be spirito tai aš jį naudoju pati ir vaikui prie mažiausios slogos pilu į burną ir lašinu į nosį. Jei laiku pradedu procedūras tai sloga neužsilaiko daugiau trijų dienų.Sveikstam greitai ir be komplikacijų. Gal per "google" pabandyk informacijos paieškot...
Atsakyti
Jau ieskojau, kad jis super daiktas tai parasyta- o kaip namu salygom ji apdoroti tai ne, todel ir ieskau cia liaudisku patarimu
Atsakyti
Bitininku parduotuveje tikrai pasakys kaip naudoti naturalu.
Man atrodo kad reikia duoti kaip puses ryzio grudelio porcija kas diena, bet galiu ir klysti, nes kai buvau paskutini karta bitininku parduotuveje-praejo 4m rolleyes.gif
Jie tada susake man dozes-bet reiketu klaust, nes per tiek laiko galima ir uzmirsti. Vilniuje ji prie stoties Kauno gatveje.
Atsakyti
Aciu Jurlin, bet deje, as is provincijos ir pas mus bitininku parduotuves nera, tad lauksiu gal kas patars ir cia biggrin.gif
Atsakyti
info@biciukorys.lt smile.gif

tel. (8-5) 233 05 70 -tikrai pasakys kaip ir kiek naudoti smile.gif

Bitininko Alvydo svetainė
Šviesos 6, 4183 Kurkliai, Anykščių raj., tel.8-251-49212, el.paštas alvydas.d@email.lt thumbup.gif

Paskambink ar parasyk e-mail'a bet kam is situ triju ir gausi atsakyma. Interneta daug informacojos
Sekmes Jums 4u.gif

Atsakyti
Aciukas - skubu rasyti
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 11 04, 15:37)
Aciukas - skubu rasyti


siandien sestadienis, tai atsakymas gali uztrukti, o tel gali ir nekelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 10 31, 21:51)
As turiu naturalu- toki rudas, panasus siek tiek i plastelina

As taip pat toki turiu tik nelabai zinau kaip panaudot.Esu girdejus,kad tinka uzsidet gabaleli kai skauda danti ir kuo ilgiau burnoje palaikyt.Taip pat jis ypac tinka parodontozes profilaktikai. g.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu natūralų bičių pikį gabaliukais. Žinau, kad iš jo paruoštas spiritinis tirpalas yra labai geri vaistai. Mamytės, kuri žinote, kaip šį tirpalą pasigaminti, kokiu santykiu pikį užpilti spiritu? ax.gif
Atsakyti