Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 348

o kosk tai kvapas, lengvas, gėklių.....
Atsakyti
Nusiunciau labai skubu nordstrom!!
Atsakyti
QUOTE(limete @ 2015 11 14, 18:42)
Mergaites, as tai noriu pasidalinti ir pareklamuoti Amouge kvepaliukus smile.gif gal daug kam nenaujiena, bet jei yra dvejojanciu, ar verta, ar kvapas laikosi, tai dedu savo galva - tikrai taip!  wub.gif
Pati per mergaites gavau pries pora savaiciu ir dar nebuvo tokio atvejo, kad kas nors nepastebetu, jog kazkas smile.gif o kvepinuosi tik ryte pora papurskimu.
pirmiausiai tai kolegos ofise pradejo klausinet, kas cia kvepia. Viena kolege is virtuves atleke per visas klausinet, kas turi naujus kvepalus ir kas per vieni, kad zmogaus ner, o kvapas jaucias  lotuliukas.gif

Parodykit kurie konkrečiai čia kvapnus, nes man kiek dairiausi į juos, nei vieni nepatiko unsure.gif

Mes su mama praeitą savaitgalį siautėjom per kvepalus, tai labai labai užkabino Bond No9, labai lengvas kvapas, gaivus, neįpareigojantys ir jaunatviški.... Kadangi pati buvau prisikvepinus, tai įdomumas kaip laikys ant odos-ispurskiau mamos riešą ir megztiniui kliuvo, tai vakar sakė dar kvepia ir jaučiasi, nors maudėsi, prausesi r t.t. Bet kvapas dar jauciasi bigsmile.gif Noriu aš jų, bet 100ml per daug ir per brangu, nors pas mus jie gerokai riebiau kainuoja cool.gif Juolab tokių intensyvių kvapų ir 30-50ml būna per akis...
Konkrečiai šiuos įsimylėjau wub.gif http://www.fragrance...e-parfum#189032
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 14 lapkričio 2015 - 19:28
QUOTE(limete @ 2015 11 14, 20:10)
Creme de la Creme turi smile.gif
Tik nedegustuokit visu is eiles. Po kvapa ant kiekvienos rankos ir pavaiksciokit valandele. Kita diena kitus du kvapus - taip atrasit, kurie patinka  wub.gif

Aciu! Reikes nulekt...aciu, mergaites, uz daug info 4u.gif
Atsakyti
Kvapas stai sis pas mane http://www.fragrance...e-parfum#237789

Man jis toks zieminis. Tik papurskus jauciasi pipiras ir jokio saldumo. Kiek veliau pasaldrja, atsiranda smilkalo ir ambros. Bet cia asmeniskai man taip. ax.gif
Bet kaip sako, kad ant skirtingu zmoniu skirtingai kvepia, tai tikrai taip ir yra. Padarem su ta pacia teta degustacija. Abi su tais paciais pasikvepinom ir uostem viena kita - ir tikrai kitaip kvepia. Ir vyram davem pauostyt - jie taip pat uzuode skirtuma. Sako, kaip ir panasu, bet kaip ir skirtinga lotuliukas.gif
Gal del to reikia kiekvienam issibandyti ant saves, pavaikscioti bent valandele, nes kvapas palaipsniui keicias...
Atsakyti
Visgi reikejo gal dienos sviesoj foto daryt,bet jau padariau tai pasirodau biggrin.gif
user posted image

user posted image
O vat nuo sito etiketes dar nenuemiau,mastau kad visgi didokas,nebent rasiu dar XS tai pirksiu mazesni
user posted image
O dzinsiukai superiniai,pastaruosius pora prasoviau su dydziu,tai sitie idealus wub.gif
Tai va mano J.Crew groziukai,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida_ @ 2015 11 14, 20:32)
Visgi reikejo gal dienos sviesoj foto daryt,bet jau padariau tai pasirodau  biggrin.gif



labai gražiai visi atrodo, bet su šuniukais nuostabiausias 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(limete @ 2015 11 14, 20:10)
Creme de la Creme turi smile.gif
Tik nedegustuokit visu is eiles. Po kvapa ant kiekvienos rankos ir pavaiksciokit valandele. Kita diena kitus du kvapus - taip atrasit, kurie patinka  wub.gif

Ir aš bėgsiu kurią dieną uostyt thumbup.gif blush2.gif Ačiū, už pasidalinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2015 11 14, 20:36)
labai gražiai visi atrodo, bet su šuniukais nuostabiausias  4u.gif  drinks_cheers.gif

Aciu 4u.gif ,man sis irgi mieliausias atrodo,bet kokybe visu nepriekaistinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LisaLove @ 2015 11 14, 20:36)
Ir aš bėgsiu kurią dieną uostyt  thumbup.gif blush2.gif  Ačiū, už pasidalinimą 4u.gif


Visada prasom wink.gif

Vaida, tas su suniukais koks nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida_ @ 2015 11 14, 20:32)
Visgi reikejo gal dienos sviesoj foto daryt,bet jau padariau tai pasirodau  biggrin.gif
user posted image

user posted image
O vat nuo sito etiketes dar nenuemiau,mastau kad visgi didokas,nebent rasiu dar XS tai pirksiu mazesni
user posted image
O dzinsiukai superiniai,pastaruosius pora prasoviau su dydziu,tai sitie idealus  wub.gif
Tai va mano J.Crew groziukai,aciu  4u.gif

Mmm....o man paskutis fainas S dydis? Cia megztinis ar ..sportinis toks ( Sweatershirt berods vadinasi) ? Jei parduodat brukstekit kaina ir miesta i Az
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2015 11 14, 19:06)

Ačiū, nuostabosios  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu Jums wub.gif

QUOTE(vaida_ @ 2015 11 14, 19:32)
Visgi reikejo gal dienos sviesoj foto daryt,bet jau padariau tai pasirodau  biggrin.gif


nu jau su suniukais wub.gif wub.gif

www.bluefly.com
-17%

user posted image
Atsakyti