Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl tarpininkės Agnetos temos

Sveikos supermamytės, būkit malonios, kas žino AGNETOS tikslų adresą ir dar kokius duomenis, parašykit man į AŽ.... noriu kreiptis į teisininkus dėl skolos grąžinimo, kad galimybė susigrąžinti pinigus būtų reali, o ne žadama garbės žodžiu....

DIDELIS AČIŪ PADĖSIANČIOMS.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elistar: 21 kovo 2013 - 13:11

 i 
Žinutes, nesusijusias su buvusios tarpininkės Agnetos atsiskaitymais, perkėliau į šią temą - Viskas apie tarpininkes
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 02 06, 00:35)
Kaip sekasi atgauti pinigus is Agnetos? Ar daug dar yra laukianciu?

Nesekas, prizada, prizada ir dingsta unsure.gif
Paskutini karta vasario 2 zadejo, kad vasario 10d. dali perves. Negavau nei lito is 250 iki siol doh.gif

QUOTE(elistar @ 2013 03 08, 19:30)
Sveikos, gal yra mamyčių KLAIPĖDOS MIESTE, kurioms Agneta vis dar negražino pinigėlių?


As ne is KLP, bet is Palangos. Salia. Gal kooperuotis reikia?

O siaip man labai keista, as Agneta pasitikejau kaip tarpininke, nes siunciausi per ja prekes kelis metus. Gal net tris metus g.gif Ir jos ketinimai tikrai nebuvo aferistiski. Uzsakydavau, laukdavau, gaudavau. Paskui atejo momentas, kai pas ja atsirado labai daug klienciu, nebesusitvarke, nebeatrasinejo i laiskus, nebegaudavom prekiu, nors avansus imdavo... ir galiausiai va sitaip dingo. Negana to, kazka parduoda, neissiuncia, pazada, negrazina... lyg visai kitas zmogus butu doh.gif
Atsakyti
Atejau parasyti, kad Agneta su manim atsiskaite, pries pora dienu grazino visus 250Lt.

Apsiejom be pykciu ir grasinimu. Sekmes ir kitoms mergaitems atgaunant savo pinigelius. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors turite kokių žinių apie Agnetą? Per vasarą jos "nejudinau", tad ir ji ramiai gyveno, nė cento nepervedė. Dabar Gmail'e jos niekada nematau. Kažin, kaip ją galima būtų pagauti?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
niu kodel cia taip tylu turbut jau visoms atidave skolas blink.gif gal yra skolininkiu netoli Siauliu ae is Klaipedos butu gerai aplankyti ja pacios namuose esu surinkusi info apie ja tik nezinau ar ji gera nors jau elektroniniu siuo pastu nesinaudoja, reikia uzbaigti su sia viedma nebaigtas atsiskaityti skolas, nes as ja pati jau uz gerkles griebsiu wub.gif wub.gif wub.gif
Netylekite merginos rasykite kas kam skoloje darom kazka verysad.gif [COLOR=red][SIZE=14]

 i 
Žinutė redaguota moderatoriaus: Viešas privačių asmens duomenų paskelbimas be jo sutikimo yra neteisėta veikla pagal LR ir ES įstatymus.
Atsakyti
Man skoloje virs 400 lt doh.gif
Atsakyti
Mums dar iki siol skolinga beveik 300 lt
Atsakyti
sveikos, man irgi Agneta skolinga virs 300 Lt. nebepagaunu jos jau e-pastu, pradingo kaip i vandeni...
Atsakyti
Sveiki, ar pavyko kam atgauti iš Agnetos pinigus pastaruoju metu? Ar atsako kam i laiskus? ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Kaip susisiekti su Agneta? Rašau e. paštu - neatsako. Skolinga virš 200 lt.
Atsakyti
taip ir skolu negrazina,zmogus gyvena be sazines grauzaties nera nei gedos nei sazines pas moteri, idomu ar tik ne jos cia fcb...

https://www.facebook...veliene?fref=ts
Atsakyti