Įkraunama...
Įkraunama...

Apsiperkam Ebay patys

QUOTE(raganieška @ 2015 11 20, 16:48)
Sveikos,  gal galite savo patirtimi pasidalinti  4u.gif  Noriu iš ebay pirkti brangoką daiktą, siunčia į LT, bet ar sėkmingai atkeliauja siuntinukai? Ar nedingsta? Mokėčiau per Paypal, bet jei negaučiau siuntinio, o siuntėjas pateiktų dokus, kad išsiuntė, kas tada? Ačiū atsakiusioms  4u.gif

aš perku nemažai - no problem. Jei parodys popieriuką kad išsiųsta, tada paštas turi ieškoti kur dingo (jei siųs paštu), jei neras kur - tada paštas kompensuos jam už dingusį siuntinį. o Jūs atsiimsit pinigu per paypalą (tik reikia nepraleisti laiko)
Atsakyti
http://taupau.perkui...4-ebay-pirkimas
Atsakyti
aš siunčiausi objektyvą fotoaparatui už 2000eur iš ebay. Tai viskas labai sklandžiai buvo, supakuotas į didžiausią dėžę su krūva apsaugų ir atėjo per 4dienas nuo apmokėjimo.
Bet jeigu būtų kažkokių problemų, manau, paypal pagelbėtų 4u.gif
Atsakyti
laba vakareli, siandien gavau is ebay toki laiska:

"To keep eBay a trustworthy place for all members, we routinely review buying and selling activity. In reviewing your account, we found:
- A pattern of receiving both the item and a refund for that same item from a seller.
Please be aware that if this activity continues, you may be subject to a range of actions, including limitations on your buying privileges or suspension of your account"

Kazkaip net nezinau ka ir galvot, perziurejau ka ten kada pirkus ir ka gavus ko ne, tai buvo keli pardavejai is kuriu pirkau ta pati daikta, bet skirtingu spalvu ir dydziu, tai gavus uztvirtinau kad gavau, po kazkiek laiko vel pirkau bet negavau, tai iskeliau byla, grazino pinigus, bet cia tie pirkimai ir buvo daryti su pertraukom. Na kad ir neseniai pirkau auskariukus 3 vnt skirtingu spalvu, issiunte, po keliu dienu drauge uzsimane, tai ir jai nupirkau dar pora, na is tu uzsakytu vienus gavau, kitus ne, uz ka negavau grazino pinigus, bet kai gavom drauge uzsimane dar kitokiu spalvu, ir kadangi pas ta pardaveja geriausia kaina tai vel is jo pirkau... tai vadinasi tokia situacija ebay'ui vat gali pasirodyt kaip nesazininga is mano puses kad ir gaunu ir ale negaunu ta pacia preke, bet juk pirkta ne 1 vnt , o ka gaunu uztvirtinu kad gauta, uz ka negaunu keliu byla. Tai kaip cia suprast tokia situacija, kad uzkliuvau del tokiu veiksmu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eedit @ 2015 11 29, 21:56)
laba vakareli, siandien gavau is ebay toki laiska:

"To keep eBay a trustworthy place for all members, we routinely review buying and selling activity. In reviewing your account, we found:
- A pattern of receiving both the item and a refund for that same item from a seller.
Please be aware that if this activity continues, you may be subject to a range of actions, including limitations on your buying privileges or suspension of your account"

Kazkaip net nezinau ka ir galvot, perziurejau ka ten kada pirkus ir ka gavus ko ne, tai buvo keli pardavejai is kuriu pirkau ta pati daikta, bet skirtingu spalvu ir dydziu, tai gavus uztvirtinau kad gavau, po kazkiek laiko vel pirkau bet negavau, tai iskeliau byla, grazino pinigus, bet cia tie pirkimai ir buvo daryti su pertraukom. Na kad ir neseniai pirkau auskariukus 3 vnt skirtingu spalvu, issiunte, po keliu dienu drauge uzsimane, tai ir jai nupirkau dar pora, na is tu uzsakytu vienus gavau, kitus ne, uz ka negavau grazino pinigus, bet kai gavom drauge uzsimane dar kitokiu spalvu, ir kadangi pas ta pardaveja geriausia kaina tai vel is jo pirkau... tai vadinasi tokia situacija ebay'ui vat gali pasirodyt kaip nesazininga is mano puses kad ir gaunu ir ale negaunu ta pacia preke, bet juk pirkta ne 1 vnt , o ka gaunu uztvirtinu kad gauta, uz ka negaunu keliu byla. Tai kaip cia suprast tokia situacija, kad uzkliuvau del tokiu veiksmu?  unsure.gif


Man jūsų pirkimo istorija tikrai irgi sukeltų įtarimų. Jums tai kas, nuostolius jums padengia, bet pardavėjui ne. Man kaip pardavėjui kiltu mintis, kad užsiimate perpardavimu ir prekes visas gaunate, bet rašote kad negavote cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 11 30, 08:36)
Man jūsų pirkimo istorija tikrai irgi sukeltų įtarimų. Jums tai kas, nuostolius jums padengia, bet pardavėjui ne. Man kaip pardavėjui kiltu mintis, kad užsiimate perpardavimu ir prekes visas gaunate, bet rašote kad negavote  cool.gif

nezinau kokie nuostoliai pardavejui, nes daznas pardavejas siulo dar karta issiuti preke, o kad man nuostoliai uz negauta preke tai jau ne nuostoliai? smile.gif ir jei daryciau atvirksciai ir elgciausi nesaziningai tai tikrai neklausciau cia esanciu nuomones, dar prie to pacio jau n kartu teko susidurt ir su nesazningais kinieciais, kai atseit issiuncia preke, duoda neegzistuojanti track nr, o galiausiai nei prekes nei pinigu. Aisku yra dar ir kitas faktorius kai siuntos tikrai buna pasiklysta
Atsakyti
QUOTE(eedit @ 2015 11 30, 09:56)
nezinau kokie nuostoliai pardavejui, nes daznas pardavejas siulo dar karta issiuti preke, o kad man nuostoliai uz negauta preke  tai jau ne  nuostoliai? smile.gif ir jei daryciau atvirksciai ir elgciausi nesaziningai tai tikrai neklausciau cia esanciu nuomones, dar prie to pacio jau n kartu teko susidurt ir su nesazningais kinieciais, kai atseit issiuncia preke, duoda neegzistuojanti track nr, o galiausiai nei prekes nei pinigu. Aisku yra dar ir kitas faktorius kai siuntos tikrai buna pasiklysta


Negi esate tokia naivi ir manote, kad kiniečiui nekainuoja nei prekė nei siuntimas? Antrą prekę siūlo išsiųsti, nes nori išlošti laiko. Niekada nesu gavusi antros prekės. Tiesiog jeigu yra ištiesų išsiųsta kinietis tikisi kad ji tiesiog vėluoja ilgiau nei leidžia sistema. Normalus pirkėjas tiesiog nebeperka pas tą pardavėjo iš kurio prekės negavo cool.gif

Po tokių pirkėjų dažnas užsideda užrašą kad į LT nesiunčia. Nes kažkokia nesamanė, perka, negauna, atgauna pinigus ir vėl perka cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 30 lapkričio 2015 - 09:19
Sveiki, turiu bėdą... Pirkau ebay, sumokėjau, gavau į el paštą, kad pirkinys apmokėtas, pinigai pervesti. Banke - pinigai rezervuoti. Bet ebay prekė neapmokėta, prie jos vietoj apmokėjimo ženklo yra smėlio laikrodžio ikona ir PayPale užrašas - unclaimed.

Gal esat kas susidūrę?
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2015 11 30, 10:33)
Sveiki, turiu bėdą... Pirkau ebay, sumokėjau, gavau į el paštą, kad pirkinys apmokėtas, pinigai pervesti. Banke - pinigai rezervuoti. Bet ebay prekė neapmokėta, prie jos vietoj apmokėjimo ženklo yra smėlio laikrodžio ikona ir PayPale užrašas - unclaimed.

Gal esat kas susidūrę?


Buvo taip, bijau pameluoti, bet lyg dieną ar dvi taip buvo ir pasikeitė į normalų ženkliuką, kad yra apmokėta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 11 30, 09:18)
Negi esate tokia naivi ir manote, kad kiniečiui nekainuoja nei prekė nei siuntimas? Antrą prekę siūlo išsiųsti, nes nori išlošti laiko. Niekada nesu gavusi antros prekės. Tiesiog jeigu yra ištiesų išsiųsta kinietis tikisi kad ji tiesiog vėluoja ilgiau nei leidžia sistema. Normalus pirkėjas tiesiog nebeperka pas tą pardavėjo iš kurio prekės negavo  cool.gif

Po tokių pirkėjų dažnas užsideda užrašą kad į LT nesiunčia. Nes kažkokia nesamanė, perka, negauna, atgauna pinigus ir vėl perka  cool.gif

nei as naivi nei ka, rasiau kad nezinau kokie nuostoliai pardavejui, o ne kad jam nera nuostoliu, bet jei siuncia antra kart vadinasi ne tokios sumos sukasi pas juos kad galetu vadinti nuostoliais, kaip kad man kai as negaunu prekes isvis. Perku tikrai daug ir visko, tiek is kinieciu, tiek is amerikieciu, galeciau romana parasyt kiek visokiu atveju buvo, ir tikrai esu gavus preke kai kinietis zadejo issiust antra kart, ir veliau galiausiai atejo man abejos, tai pardavejas parase kad pasilikt antraja "as a gift". Buna atveju kai ir is 99% patikimo pardavejo preke neateina, metus laiko pirkau is amerikiecio, siusdavo jis visada su registracija, karta kodas neveike, siunta pasimete, jis man grazino pinigus, tai dabar pagal jus buciau nenormali pirkeja, nes nedejau jam kryzio, o toliau is jo pirkau be problemu, o ta pasimetusi siunta visgi atejo po 4 menesiu laiko, na tai gal visgi kazkiek itakoja ir pasto darbuotoju darbas, jei net ir registruota siunta buna nepasiekia adresato
Atsakyti
Sveiki,

ar pastarosiom dienom nesusidūrėt su problema, kad ebay.co.uk nebėra 10-12 dydžio rūbų biggrin.gif toks vaizdas, kad nusprendė taupyti mano pinigus biggrin.gif einu į mot. rūbai, pasirenku kategoriją pvz. suknelės, ties dydžiais spaudžiu see all ir ten visų dydžių rūbų yra tūkstančiais arba bent po kelis šimtus, o uk 10 ir 12 nėra biggrin.gif kažkokia mistika. bandžiau ir namie ir prie darbe prie kompiuterio, žodžiu nieko nebesuprantu. ir jei eini per visus rūbus išeilės tai aišku, kad tų dydžių pilna yra, bet filtruose jų nebeleidžia pasirinkti g.gif gal kas susidūrėt ir turit kokių pasiūlymų? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal galesit pagelbet 4u.gif . Negavau keliu prekiu pirktu per ebay Anglijoje, Atidariau bylas ir nezinau ka toliau turiu daryti del pinigu grazinimo, nes leidzia tik arba atsakyti pardavejui arba uzdaryti byla g.gif :

Send a message to the seller

Close this request
If you're satisfied with the seller's reply, or if you received your item, you can close the request

atsakyti daugiau nebenoriu nes jau susirasinejom, jokiu irodymu kad issiunte nera, ir prekes nera schmoll.gif
Atsakyti