Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

royalmail deja daznai nepaima parasu... net ir vietoje, UK, siunciant registruotu.
bet siaip pastu as 100% pasitikiu, manau, kad tai nesaziningi pirkejai gali buti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bombonke @ 2015 11 23, 21:35)
oi tas ebayjus tamsus miškas  blush2.gif smile.gif net pavydžiui kad dauguma čia taip toli pažengusios, kai aš pati nu niekaip negaliu įkelt nieko verysad.gif  verysad.gif kaip ten su tuo international shiping???- kodėl iš manęs reikalauja tų 10 teigiamų atsiliepimų, kad galėčiau international shipping daryt? bandau ir per ebay.co.uk ir per ebay.com, vis tas pats  verysad.gif  blush2.gif


Tokia ebay'aus politika ax.gif Nebutinai 10 atsiliepimu reikia surinkti, dazni pardavimai taip pat leis parduoti daugiau daiktu.

QUOTE(perlixike @ 2015 11 25, 14:44)
kas darosi su Royal mail, kazkur is 7 siustu siuntu 3 jau negautos ir visos registruotos:(( doh.gif patikrinus trackinga visuose rodo ta pati: " gauta salies apskaitos vietoje GBLALA" 3 iskeltos bylos ir visos pralaimetos, nors turiu irodymus, kad issiunciau, bet paypalas to nemato. Gal kam panasiai?


drinks_cheers.gif Pas mane tas pats. Jei kyla tokios problemos, siulyciau is kart pildyti siuntos paieskos forma Lietuvos pastui.
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2015 11 25, 16:54)
Puslapio virsui aprasiau savo situacija- irgi buvo dingusios siuntos. Rasykit skunda del kiekvienos siuntos i pasta, ir galimai atgausit 39 eur.

Anksciau tokiu problemu nebuvo, bet dabar masiskai doh.gif . Paieska kainuoja 4 su kapeikom ir kaip man sake geriausiu atveju atgauciau kaina uz siuntima be registracijos kainos, nes siuntiniu i anglija nedraudzia. Zodziu siunti registruotu, kad saugiau butu, o gaunas tas pats
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2015 11 28, 19:53)
Anksciau tokiu problemu nebuvo, bet dabar masiskai doh.gif . Paieska kainuoja 4 su kapeikom ir kaip man sake geriausiu atveju atgauciau kaina uz siuntima be registracijos kainos, nes siuntiniu i anglija nedraudzia. Zodziu siunti registruotu, kad saugiau butu, o gaunas tas pats

Jeigu nuo siuntimo datos praejo daugiau nei 2 men., iesko nemokamai. As kadangi neismetu siuntimo cekiu metus, specialiai perziurejau juos per post.lt sistema, ir kur nepamaciau, kad siunta pristatyta, pagal kiekviena parasiau uzklausa paieskai. Gal tas paskatins juos atsakingiau ziureti i savo darba. Nes teisingai sakot- mes sumokam uz registracija, kad galetumem per sistema ramiai atsekti, ar buvo siunta pristatyta, o realiai tos paslaugos negaunam.
Atgausit apie 30 eur uz kiekviena prarasta siunta+kompensuos siuntimo islaidas (be registracijos) ir tuos pinigus, kuriuos sumokejot uz paieska irgi kompensuos. Mano prarastos siuntos irgi buvo nedraustos, ir viska kompensavo kaip aprasiau. Cia specialiai taip "isaiskina", kad zmogus pagalvotu kad neverta prasideti su tom paieskom.
Todel butinai rasykit uzklausas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 29 lapkričio 2015 - 21:21
QUOTE(AMARILIS @ 2015 11 29, 21:14)
Jeigu nuo siuntimo datos praejo daugiau nei 2 men., iesko nemokamai. As kadangi neismetu siuntimo cekiu metus, specialiai perziurejau juos per post.lt sistema, ir kur nepamaciau, kad siunta pristatyta, pagal kiekviena parasiau uzklausa paieskai. Gal tas paskatins juos atsakingiau ziureti i savo darba. Nes teisingai sakot- mes sumokam uz registracija, kad galetumem per sistema ramiai atsekti, ar buvo siunta pristatyta, o realiai tos paslaugos negaunam.
Atgausit apie 30 eur uz kiekviena prarasta siunta+kompensuos siuntimo islaidas (be registracijos) ir tuos pinigus, kuriuos sumokejot uz paieska irgi kompensuos. Mano prarastos siuntos irgi buvo nedraustos, ir viska kompensavo kaip aprasiau. Cia specialiai taip "isaiskina", kad zmogus pagalvotu kad neverta prasideti su tom paieskom.
Todel butinai rasykit uzklausas.

Reiks bandyt pildyt, nes tikrai jau atsibodo.

Gal kas susiduret su grazinimais? Labai kvaila sistema su tais grazinimais. As pvz grazinimu nepriimu, bet jau ne karta teko grazinti pinigus, nes tai dydis netiko, tai defektas yra, kurio is tiesu nebuvo, zodziu pirkejas visada teisus. Kaip sprendziat tokias bylas?
Atsakyti
O as vis reketuoju pasta biggrin.gif parasiau uzklausas dar del dveju siuntu, siustu dar vasara, ir vel gavau kompensacija uz kiekviena, visai smagu, 70 eur lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 15 gruodžio 2015 - 02:17
QUOTE(AMARILIS @ 2015 12 15, 02:15)
O as vis reketuoju pasta  biggrin.gif  parasiau uzklausas dar del dveju siuntu, siustu dar vasara, ir vel gavau kompensacija uz kiekviena, visai smagu, 70 eur  lotuliukas.gif

oho neblogai, gaila senus kvitus esu ismetusi, bet nieko laukiu 2 men termino ir tada uzversiu ir as pasta:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif

o ar kuri esate susidurusi su situacija, kai siunciant pvz i USA gavejas nepasieme siuntinio per nurodyta laika ir jis grazinamas atgal siuntejui? ar nereikia dar kokiu mokesciu moketi uz grazinta siunta gavejui?
kaip apie tokia situacija pranesti ebay'ui? per report buyer?
pirma karta susiduriau su tokia situacija, rasiau ir pirkejai, kad siuntinys jos laukia paste, bet ni priveta, ni otveta doh.gif
siandien jei neatsiims - sius man atgal... nes jau 2 sav guli paste.
uzknisa tikrai tokios nesamones cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 19 gruodžio 2015 - 11:05
QUOTE(LOCKETS @ 2015 12 19, 11:03)
sveikos 4u.gif

o ar kuri esate susidurusi su situacija, kai siunciant pvz i USA gavejas nepasieme siuntinio per nurodyta laika ir jis grazinamas atgal siuntejui? ar nereikia dar kokiu mokesciu moketi uz grazinta siunta gavejui?
kaip apie tokia situacija pranesti ebay'ui? per report buyer?
pirma karta susiduriau su tokia situacija, rasiau ir pirkejai, kad siuntinys jos laukia paste, bet ni priveta, ni otveta doh.gif
siandien jei neatsiims - sius man atgal... nes jau 2 sav guli paste.
uzknisa tikrai tokios nesamones cool.gif

na man buvo toks atvejis bet siunciau i UK, pirkėjas niekaip nepasieme siuntos visa men, nors ir susirasinejome bet taip ir nesugebėjo nueit iki pasto. Siunta grizo man ir jis liepe dar karta man issiusti, bet uz siuntima papildomai mokėt nenorejo, tai taip ir paliko ir pinigus gavau ir preke
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2015 12 19, 22:05)
na man buvo toks atvejis bet siunciau i UK, pirkėjas niekaip nepasieme siuntos visa men, nors ir susirasinejome bet taip ir nesugebėjo nueit iki pasto. Siunta grizo man ir jis liepe dar karta man issiusti, bet uz siuntima papildomai mokėt nenorejo, tai taip ir paliko ir pinigus gavau ir preke

na man ta moterele net neatrase i zinute, nei kai parasiau pries 10 dienu, kad siuntinys paste, nei dabar.
Tai jei veliau sumastys, kad neva as turiu issiusti, tai tikrai nesiusiu, man pinigai ant medziu neauga biggrin.gif
ir pinigu neketinu grazinti, kol negausiu prekes atgal. maciau dauguma pardaveju taip raso listing'uose smile.gif
manau, kad apsiribosiu tik siuntimu UK nuo siol irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2015 12 19, 13:03)
sveikos 4u.gif

o ar kuri esate susidurusi su situacija, kai siunciant pvz i USA gavejas nepasieme siuntinio per nurodyta laika ir jis grazinamas atgal siuntejui? ar nereikia dar kokiu mokesciu moketi uz grazinta siunta gavejui?
kaip apie tokia situacija pranesti ebay'ui? per report buyer?
pirma karta susiduriau su tokia situacija, rasiau ir pirkejai, kad siuntinys jos laukia paste, bet ni priveta, ni otveta doh.gif
siandien jei neatsiims - sius man atgal... nes jau 2 sav guli paste.
uzknisa tikrai tokios nesamones cool.gif

jeigu skųsit tą pirkėją, tai tik savo laiką veltui sugaišit. Ebay nesikiša į tokius mažmožius. Tiesiog elkitės taip kaip Jums atrodo geriau tokiu atveju - visai nereaguokit, ir turėkit visus pinigus, arba jeigu atrodo, kad taip sąžininga, atskaičiuokit visus ebay, paypal mokesčius, siuntos pakavimo, siuntimo mokesčius ir grąžinkit 'pliką' sumą su paaiškinimu pirkėjui. Ir viskas.
O jeigu norės pirkėjas, kad dar kartą siųstumėt, jis PRIVALO sumokėti už pašto išlaidas.
Vienok, jeigu pirkėjas spės per 'garantinį' laiką atidaryt disputą ir labai triukšmaus, tai duodu 99,9 proc tikimybę, kad ebay grąžintų jam pinigus iš Jūsų sąskaitos už nepristatytą prekę. Nesąmonė, bet taip yra. Pirkėjas VISADA teisus, ir ypač ebay. doh.gif
Atsakyti
Sveiki, aš labai neaktyvi ebejuj...kas čia per naujovė ...nieko nesuprantu, norėjau pakar
toti skelbimą, rašo

This listing may be identical to J.Crew $88 Boy Shirt . Under our duplicate listing policy, it may not be shown to buyers.
When the identical listing receives a bid, this listing will be shown to buyers. Learn more
If the items you want to sell are not identical, revise your listings to make the differences more obvious

tiek daug nesuprantu angliškai, tada nusiunčia į šį puslapi, kur visai nieko nesprantu

http://pages.ebay.co...te-listing.html
Atsakyti