Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

Nauji namuciai
Atsakyti
Kukū naujuos namučiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 09 14, 19:14)
Kukū naujuos namučiuos  mirksiukas.gif



nu ir as apziurejau tavo suknyte labai faina. galetum atsiusti man i pasta ta nuotrauka kur imetus rastuko su paaiskinimais???
Atsakyti
Sveikutes. Nu pagaliau Prienai pradejo nauja tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 09 14, 20:04)
nu ir as apziurejau tavo suknyte labai faina. galetum atsiusti man i pasta ta nuotrauka kur imetus rastuko su paaiskinimais???

O tpj nuorodoj netinka? Nes tos nuotraukos neturiu jau kompe,bet jei netinka ten-galiu perfotografuot
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 09 14, 20:30)
O tpj nuorodoj netinka? Nes tos nuotraukos neturiu jau kompe,bet jei netinka ten-galiu perfotografuot


nu issisaugojau. bet jei kas tai tada parasysiu. o ten antra eile megzti tokias akis kokias matai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjurgitukas: 14 rugsėjo 2011 - 20:59
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 09 14, 21:53)
nu issisaugojau. bet jei kas tai tada parasysiu. o ten antra eile megzti tokias akis kokias matai?

Pagal schemą mezgasi visos nelyginės eilės,o lyginės-gerosiomis. Mezgasi virbalais su valu (ratu). Ir toj suknelėj neatsimenu nuo kurios schemos eilės pradėjau megzt..Bet man atrodo nuo tos,kur motyvas gaunasi 10akių.. Man atrodo ten buvau parašius tiksliai...
Atsakyti
prašom prabalsuotuž gražiausią nuotraukėlę.
Balsuoti galima kasdien mirksiukas.gif
http://www.naujasisg...
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 09 15, 16:38)
prašom prabalsuotuž gražiausią nuotraukėlę.
Balsuoti galima kasdien  mirksiukas.gif
http://www.naujasisg...

Aš tau už Smiltę prabalsavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

norėčiau prisijungti į jūsų būrį smile.gif Nesenai atsikraustėm į Prienus, tai dar nieko nežinau smile.gif man šis miestas naujas. Jau dukrytes į mokyklas išleidau ir mažiukė eina į darželį. Norėčiau jūsų patarimų blush2.gif Vienas mane labai dominantis klausimas, tai kokia daktarė čia gera, pas kurią galėčiau prirašyti dukrytes? Pati gyvenu Vytauto g. Smagu būtų su kuo susidraugauti, kad būtų su kuo javos atsigerti ir paplepėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ernesta,sveika prisijungus 4u.gif
Aš dabar ne Prienuose gyvenu,bet daktares nuo seniau fainas 2 žinau Tranelienė (nors dabar girdėjau,kad nemažai ja nusivilia) ir Stankūnienė. Pastaroji tai man labai faina. O gal dabar ir naujų kokių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2011 09 16, 10:52)
Labas rytas  4u.gif

norėčiau prisijungti į jūsų būrį smile.gif Nesenai atsikraustėm į Prienus, tai dar nieko nežinau smile.gif man šis miestas naujas.
. Smagu būtų su kuo susidraugauti, kad būtų su kuo javos atsigerti ir paplepėti  mirksiukas.gif

papasakokite apie savo mazyles daugiau? kiek metuku ?....

as savo asmeniskai prirasius mazyli i vaiku poliklinika, pas D.Bendinskiene (man ji super gyd. mane gyde maza dar mano mazyliu priziuro) dar lyg ji jau ir bendros praktikos.. bet as pati prisirasius pas Traneliene.
kodel vaika prirasiau pas gyd. kuri gyde seniau tik vaikucius... nes man net ginekologe patare Gorina, sako vaika vesk tik pas vaiku strities, nes sako zinau ka mokinasi bendros praktikos... tad labai gera gyd man Bendinskiene.
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 09 16, 11:39)
Ernesta,sveika prisijungus  4u.gif
Aš dabar ne Prienuose gyvenu,bet daktares nuo seniau fainas 2 žinau Tranelienė (nors dabar girdėjau,kad nemažai ja nusivilia) ir Stankūnienė. Pastaroji tai man labai faina. O gal dabar ir naujų kokių yra  mirksiukas.gif

Pas traneliene as einu, istiesu man ji neisgeriausiu gyd, bet rupinasi savo pacijantais.
Nueini paklausti pas ja kokio klausimo tai tuoj visa apklauso biggrin.gif
Siandien ir po ilgo nebuvimo pas gyd, nubegti reikia pasitikrinti profilaktiskai.
(man kuom ji ir vyrui patinka, kad reikiant reikalui svarbem su ja labai lengvai galima susisneketi) irnesakyk.gif
Atsakyti