Įkraunama...
Įkraunama...

Rokiškio mamytės renkasi čia

QUOTE(Šarka-Li @ 2012 11 20, 20:19)
Sveikos.

Jurga, ta prasme pati galvoji daryti Advento kalendorių? Lotyna, kaip gerai tau, kad jau turit dovanas, mes a nei vienos  biggrin.gif  blush2.gif

Taip, na kažką va tokio wink.gif Jau labai raipsta akys nuo googlės grožybių.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 11 20, 20:22)
Taip, na kažką va tokio wink.gif Jau labai raipsta  akys nuo googlės grožybių.
user posted image

user posted image

va tas su sakom,labiau imanomas,tik ne su mano simu,ir katinu doh.gif
Atsakyti
Jurga, aš nesu dariusi, nelabai žinau - ten saldainiai dedasi į vidų, pvz į kiekvieną kišenėlę ar kas? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 11 20, 20:22)
Taip, na kažką va tokio wink.gif Jau labai raipsta  akys nuo googlės grožybių.
user posted image



Mes turim toki, tik ne as dariau blush2.gif


O i vidu galima ka nori det kiekviena Advento diena .... As dedu saldumynus ar siaip kokius smulkius zaisliukus ir t.t. Pvz, maniskiui labai patikdavo Kinderi gaut biggrin.gif
Mes kasmet irgi toki pasikabinam, o vaikai eina kas ryta tikrint kiseneliu, ka nykstukai, Senio padejejai, atnese nakti tongue.gif Karta buvo, kad uzmirsau idet, tai idejau popiet, kai nemate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 11 20, 22:08)
Jurga, aš nesu dariusi, nelabai žinau - ten saldainiai dedasi į vidų, pvz į kiekvieną kišenėlę ar kas?  blush2.gif   blush2.gif

Tai ką nori tą ir dedi žiūrint kokio dydžio ir kas telpa. mirksiukas.gif

QUOTE(Lotyna* @ 2012 11 21, 13:26)
Mes turim toki, tik ne as dariau  blush2.gif
O i vidu galima ka nori det kiekviena Advento diena .... As dedu saldumynus ar siaip kokius smulkius zaisliukus ir t.t. Pvz, maniskiui labai patikdavo Kinderi gaut  biggrin.gif
Mes kasmet irgi toki pasikabinam, o vaikai eina kas ryta tikrint kiseneliu, ka nykstukai, Senio padejejai, atnese nakti  tongue.gif  Karta buvo, kad uzmirsau idet, tai idejau popiet, kai nemate  biggrin.gif

Aha faina,kažkaip tuos vis turėdavom, kur prekybos centruose yra langelis-šokoladėlis dabar noriu kitko, nes žinau, kad atrakcija mano mergnoms, būdavo į kojines deda nykštukas iki Kalėdų smulkmenėles.Reikia , kad būtų du viename.
Gražios dienos mergaitės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 22 lapkričio 2012 - 07:07
As, kai nesugalvodavau, ka idet, tai pirkdavau tuos sokoladinius kalendorius ir dedavau tos dienos sokoladuka i kisenele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2012 11 18, 12:15)
Daidora, su gimtadieniu  4u.gif



QUOTE(jurgužė @ 2012 11 18, 13:14)

Papildyta:
Dainai sveikinimai dideliausi !!
Papildyta:




QUOTE(izabele111 @ 2012 11 18, 17:35)

[b]Sveikinimai DAIDORAI SU GIMTADIENIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





opapa, kaip ačiū, matytumėt mano face dabar - apsipatenkinusi belekaip aciuks.gif
Atsakyti
Sarka sveikinimai jusu seimynai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2012 11 23, 12:48)
As, kai nesugalvodavau, ka idet, tai pirkdavau tuos sokoladinius kalendorius ir dedavau tos dienos sokoladuka i kisenele  smile.gif

Irgi puiki idėja drinks_cheers.gif

QUOTE(širlė @ 2012 11 24, 12:17)
Sarka sveikinimai jusu seimynai 4u.gif  4u.gif

Ačiū wub.gif
Atsakyti
Labas rytas. Tai kur prapuolę visos, sniego nėr tai tikrai neužpustė, užklimpot gal šlapynėse.Kiek gali lyt tai nebesuprantu !!!
Na paskutinis rudens mėnesiukas. Mano merginos vis dėlto nutarė, kad joms šokoladiniai advento kalendoriai labiausiai prie širdies, tai juos ir nupirkau ir kaip kiekvienais metais pasikabinom kojines, nykštukai kažką atneš dar atspausdinau 24 laiškus nuo kiekvieno nykštuko, manau bus smagu.Rytoj jau startuosim šventinėm nuotaikom. mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad ziurejau ir gruodi zada lietinga ir be sniego:) kartojasi praitu metu scenarijus, kai pasnigo normaliai tik ant paciu naujuju, kaledas gi irgi sventem be sniego. bet as ir nelaukiu to sniego, man jo nereikia nei per kaledas, nei siaip blush2.gif nemegstu as jo, man kaifas butu gyvent siltuosiuose krastuose biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(jurgužė @ 2012 11 30, 10:08)
Mano merginos vis dėlto nutarė, kad joms šokoladiniai advento kalendoriai labiausiai prie širdies, tai juos ir nupirkau ir kaip kiekvienais metais pasikabinom kojines, nykštukai kažką atneš dar atspausdinau 24 laiškus nuo kiekvieno nykštuko, manau bus smagu.Rytoj jau startuosim šventinėm nuotaikom. mirksiukas.gif


Kaip smagu thumbup.gif aš jau irgi laukiu kada galėsiu savajai visokius advento kalendorius gaminti ax.gif

QUOTE(Diaaa @ 2012 11 30, 10:15)
tai kad ziurejau ir gruodi zada lietinga ir be sniego:) kartojasi praitu metu scenarijus, kai pasnigo normaliai tik ant paciu naujuju, kaledas gi irgi sventem be sniego. bet as ir nelaukiu to sniego, man jo nereikia nei per kaledas, nei siaip blush2.gif  nemegstu as jo, man kaifas butu gyvent siltuosiuose krastuose biggrin.gif


Nu baik tu čia,dar prikalbėsi ir iš tikrujų sniego nebus biggrin.gif Prognozės dažniausiai meluoja hihihi.gif O man jo labai trūksta,tas purvas,lietus ir niūruma visiškai šventinės nuotaikos nesukuria doh.gif
Atsakyti