Įkraunama...
Įkraunama...

Rokiškio mamytės renkasi čia

nereikia nereikia to sniego biggrin.gif gali sia ziema isvis jo nebut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 11 30, 11:08)
nykštukai kažką atneš dar atspausdinau 24 laiškus nuo kiekvieno nykštuko, manau bus smagu.Rytoj jau startuosim šventinėm nuotaikom. mirksiukas.gif

Fainiai sumastei su tais laiskeliais bigsmile.gif thumbup.gif O kaip jie mazdaug atrodo, koks turinys?

As irgi kaip Diaaa nepasiilgstu sniego ... Pas mus jo nebuna visai, bet man patinka tokios siltesnes ziemos blush2.gif Koki karta i 5 metus noreciau pamatyt ir vel ramu ..
Su kalendorine ziema visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2012 12 01, 15:58)
Fainiai sumastei su tais laiskeliais  bigsmile.gif  thumbup.gif O kaip jie mazdaug atrodo, koks turinys?




Mielos Afrodite ir Simonyte,

Jums rašo pirmasis nykštukas - tris kartus didesnis, nei jūsų trintukas. Aš gyvenu už devynių kalnynų, už upių, už marių, už vandenynų, bet viską žinau, ką daro vaikučiai, todėl jau būkit visada gerutės. Rytais pasiklokit loveles, valykit dantukus ir prauskit burneles. Visada klausykit mamytės ir tėvelio, mylėkit močiutes ir senelius. Jūsų namuose aš jau buvau ir skruzdėlytę slaptą palikau. Ji seka kiekvieną jūsų žingsnelį ir aš sužinau kiekvieną darbelį, todėl aš matau ir viską žinau. Jei būsit mergytės rimtos ir geros, dovanų bus ne viena, o netgi kelios. Jūs turite Advento kalendorių, kuriame yra 24 nykštukų laiškučiai. Kiekvieną dieną iki Šv. Kalėdų Jūs turėsite atplėšti po vieną laiškutį. Ten rasite įvairių užduotėlių, pasakėlių ir skanių dovanėlių.

Myliu Jus,
Pirmasis nykštukas



Mielos Afrodite ir Simonyte,

Aš esu antrasis nykštukas, Kalėdų Senelio pagalbininkas. Šiuo metu mes ruošiamės didžiausiai šventei - kūdikėlio Jėzaus gimimui - Kalėdoms. O kas būna per gimtadienį? Taip taip, žinau, kad jūs labai laukiat savo gimtadienių ir dovanėlių, kurias dovanoja jus mylintys žmonės. Taigi per Kalėdas, per Dievulio gimtadienį, reikia dovanoti gerus darbelius savo artimiesiems ir tokiomis dovanėlėmis džiuginti . O kadangi Dievulis nori, kad visi švęstų jo atėjimą į pasaulį, jis pats siunčia visiems dovanėles per Kalėdų senelį. Na, o iki Kalėdų likus keturiems sekmadieniams prasideda prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis vadinamas Adventu. Advento laikotarpiu pinamas vainikas, kuris simbolizuoja, kad artėja Šv. Kalėdos ir reikia pasiruošti joms, padėkoti Dievuliui už viską, ką jis mums duoda. Ant vainiko turi būti 4 žvakės, kurios reiškia keturias Advento savaites. Vienos po kitos žvakių uždegimas reiškia artėjimą prie kūdikėlio jėzaus gimimo, augančią šviesos pergalę prieš tamsą. Juk kalėdinė naktis yra pati ilgiausia per visus metus. Šią naktį vyksta stebuklai… Kiekvienais metais Kalėdas švenčia daugiau nei 400 milijonai žmonių. Yra sakoma, kad Kalėdos – stebuklų metas, todėl šiandien aš jums dovanosiu eilėraštį apie sapnų ir stebuklų šalį.
Tikėk ir pasaka ateis
Tuščias kiemais, namų stogais.
Pro langus, kaminą, duris
Staiga priskris...
Stebuklų pilnas kambarys.
Tada spalvotas lis lietus,
Ir nudažys namų stogus,
O danguje aukštai, aukštai, tikrai!
Ne debesys - skraidys drambliai!
Upely žuvys uždainuos,
Ir į šiltus kraštus išjos,
Į ryto rūką pakinkyti nuostabiai,
Geltoni saulės spinduliai.
Varvekliai vasarą kabos,
Ir nebijos vaikai tamsos,
Nes visos žvaigždės iš juodos, juodos nakties
Į žemę leisis jiems ir švies.
Tikėk ir pasaka ateis
Tuščiais kiemais, namų stogais,
Pro langus, kaminą, duris, staiga priskris
Stebuklų pilnas kambarys...
Stebuklų pilnas kambarys...
Stebuklų pilnas kambarys...

Myliu Jus,
Antrasis nykštukas




Mielos Afrodite ir Simona,

Aš esu trečiasis nykštukas, Kalėdų Senelio pagalbininkas. Šiandien aš jums papasakosiu apie Kalėdų senelį. Toli, labai toli Šiaurėje, begalinėse Laplandijos platybėse stūgso paslaptingas kalnas, kurio pavadinimas yra Korvatunturi. Prie pat kalno papėdės, pasislėpęs nuo visų žmonių, gyvena Kalėdų Senelis su savo žmona, padėjėjais elfais ir elniais. Kalėdų senelio būstas įsikūręs ant 500 metrų aukščio amžinai apsnigto kalno netoli Suomijos ir Rusijos valstybių sienos. Kalėdų Senelis ten gyvena jau taip seniai, kad net neatsimena, kada čia atsikraustė. Kalėdų Senelis nedaug pasakoja apie savo namus, bet užtat sako, kad kalnas, kurio pavadinimas išvertus reiškia Ausies Kalnas, padeda išgirsti ir sužinoti visas slapčiausias vaikų ir suaugusių svajones bei troškimus. Keliaudamas iš Rytų į Vakarus Kalėdų senelis pirmąją Kalėdų dieną turi net 31 valandą per parą. Septynias papildomas valandas laimėti jam padeda skirtingos laiko juostos, tačiau norėdamas aplankyti visus pasaulio vaikus jis turi paskubėti, tačiau norėdamas aplankyti visus pasaulio vaikus jis turi paskubėti – per vieną sekundę jis privalo pasisvečiuoti pas maždaug 800 vaikų.

Myliu Jus,
Trečiasis nykštukas


ir t.t. radau internete šiek tiek pataisiau, kad mano merginoms pritaikyti būtų ir va gauna kasdien.Kituose laiškuose užduotėlės, mįslės ir visa kita nes kasdkien vis naujas. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės. Tai seniai bebuvau užsukus...Vis laiko nėra... blush2.gif
Matau jau kalėdinėmis nuotaikomis gyvenat thumbup.gif
Gal kas žinote, kur galima nebrangių slidžių vaikui nusipirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuliukas @ 2012 12 03, 14:56)
Sveikutės. Tai seniai bebuvau užsukus...Vis laiko nėra... blush2.gif
Matau jau kalėdinėmis nuotaikomis gyvenat thumbup.gif
Gal kas žinote, kur galima nebrangių slidžių vaikui nusipirkti? g.gif

Panevėžio sendaikčių turguje "blusyne", kaip vasarą ten dviračių, taip žiemą ten slidžių ir pačiūžų, nėr galo krašto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 12 03, 16:08)
Panevėžio sendaikčių turguje "blusyne", kaip vasarą ten dviračių, taip žiemą ten slidžių ir pačiūžų, nėr galo krašto wink.gif

Nepatogu klausti, bet kur jis yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuliukas @ 2012 12 03, 18:36)
Nepatogu klausti, bet kur jis yra? blush2.gif

Nepatogu būna tik kelnias per galvą mautis , čia bairis prašau neįsižeisti thumbup.gif . O jis yra prie regitros ir automobilių turgaus, reiktų pagooglint, Pramonės berots ten gatvė schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif bye1.gif

Gal kas į Kalanetiką vaikštot ar šiaip kitą kokią sporto šaką prijaučiat??? Prašom pasidalinti įspūdžiais. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 05 gruodžio 2012 - 16:35
QUOTE(jurgužė @ 2012 12 05, 16:31)
biggrin.gif bye1.gif

Gal kas į Kalanetiką vaikštot ar šiaip kitą kokią sporto šaką prijaučiat??? Prašom pasidalinti įspūdžiais. ax.gif



as aerobika labai pamegau, pries nestuma vaiksciojua, dabar vel einu, kazkaip man ten viskas super, iseinu slapia, geru emociju pasikrovusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2012 12 05, 17:31)
biggrin.gif bye1.gif

Gal kas į Kalanetiką vaikštot ar šiaip kitą kokią sporto šaką prijaučiat??? Prašom pasidalinti įspūdžiais. ax.gif

o ka Rokiskyje kazkur tokie uzsiemimai vyksta?labai noreciau jei zinai ka informuok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2012 12 06, 12:31)

iki ko cia liko 17 dienu? bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2012 12 06, 13:36)
iki ko cia liko 17 dienu? bigsmile.gif  blush2.gif

parašyta mirksiukas.gif griš B wub.gif
Atsakyti