Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(kaškoniukas @ 2014 10 22, 13:00)
kas čia per ratas? Negirdėjus... dar įdomiau pasidarė...

Gariūnuose pirkau Nojui šiltesnę kepurę ir įdėklą planšetiniui. O važiavau pažiūrėti daržovių pjaustyklės, nes auklės gimtadienis, norėjau padovanoti, tai reikėjo gariūnuose stuaciją pažiūrėti, nieko ten gero neradau tai nupirkau parduotuvėj Vilniuj
.
Oi tu Dalyte smile.gif, man tai labai paglostei širdį tokias žodžiais  wub.gif  Man taip būna, kad kai jau įsileidžiu žmogų tai sunku paskui jį paleist.


pas mus kažkas panašaus
http://www.sviesosbl...d-skeneris.html

bet mūsų ne led, o šiaip šviečia burbulus spalvotus, jai pagarsini muzika, būna bubsai, dainuoji, šoki tai projekcija keičiasi

Bet tai tu su savo pjaustykle biggrin.gif mes taip gavom gruzdintuvę per vestuves, nes mb broliui tai atrodė super daiktas biggrin.gif
Bet tu kokia šaunuolė dovaną padovanoji (bet ir auklė tavo tikra miela ir šilta moteris) aš saviškiai tik saldainių kalėdom ir gimtadieniui perku

(mūsų planšetė tai lagina labai ir šiaip kai namie nėra interneto tapo bevertis daiktas, tuoj lašinius pjaustyt ant jos pradėsim biggrin.gif)

Bet tikrai taip yra smile.gif man rodos tu vertini visus santykius moksle, darbe, drauguose, šeimoje, net su gydytoja tu drauge smile.gif Man labai gražu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 10 22, 13:20)
Bet tu kokia šaunuolė dovaną padovanoji (bet ir auklė tavo tikra miela ir šilta moteris) aš saviškiai tik saldainių kalėdom ir gimtadieniui perku


Labukas mergytės,

šiandien visą dieną papiktinta buvau. Tiek pykau ant visų darbe, bariausi, net mano šefė nustebo dėl mano elgesio - grįžau namo, tėvelio nebėra - išskubėjo pas mamą, tai tik džiaugiaus, kad netvarkė labai visko, tik darbo įrankius apsitvarkė. Susitvarkiau medituodama (įsijungus 1 dainą esančią ant desctopo nuo pusės šešių iki dabar biggrin.gif - čia į temą apie muzikas kai kalbėjot - aš galiu vieną tą pačią dainą nesustodama klausyt jei tikrai užkabina). Visus įrankius nublizginau - net tuos, kurie kitą savaitę kai tėtukas atvažiuos bus vėl tokie pat baisūs - kad tik tėtukas apsidžiaugtų radęs viską švariai švariai. Juk su švariais įrankiais smagiau pradėt dirbt. wub.gif
O čia pas jus tiek šviesos ir gražių žodžių 4u.gif - ir dabar taip ramu ramu smile.gif einu pabaigsiu tvarkytis paskutinį kambarį.

Aj, gi pacitavau apie auklyčių dovanas. Norėjau pasigirti, kad geriausia mano mergyčių tėvelių dovana buvo tiesiog šiaip sau (be jokių progų) - dviračio priekinis žibintas. Aš tuo metu važinėjau dviračiu pas juos į užmiestį ir turėjau tokią neryškią priekinę lempytę, o jie tą vasarą labai norėdavo pavakarot kur nors - jei grįždavo tėvelis negėręs - parvešdavo ir mane, ir dviratį namo, o jei būdavo su draugais alaus kokio išgert, tai grįžinėdavau pati su dviračiu. Vieną dieną tėvelis neištvėrė ir nupirko man dovanų superinį žibintą. vėlų, tamsų vakarą paleisdamas namo pasakė, kad kitos auklės nenori, nori, kad aš gyva namus pasiekčiau wub.gif
Atsakyti
[quote=venddetta,2014 10 21, 23:30]

Mano tėtis pats geriausias pasaulyje  wub.gif  ! kadangi vakar leidau sau pasirgti ir pagulėti lovoj - tai šiandien iki pietų (pietauju ne 12, o apie 14val) dirbau vakar dienos darbus ir dar dabaiginėjau penktadienio popietės darbelius. o antradieniai man būna ir šiaip peilis, nes daug darbų, kuriuos PRIVALAU padaryti antradienį! jei niekas nenukrinta iš dangaus - spėju, o va kai taip nutiko, tai sėdėjau darbe iki 19.30val. dar tėtis buvo sudaręs sąrašėlį ko reikia iš statybinių prekių - dar nuvažiavau į moki-veži. kol grįžau namo - vos pastovėjau ant kojų, vis tik dar ir sirguliuoju... o tėtis ne tik kad visą dieną man remontavo namus, tai dar ir vakarienę padarė! kaip gera grįšti namo, kai garuoja nuimama nuo viryklės vakarienė!
paskui bariausi. sakiau, kad jis tiek neuždirba, kad man maistą pirktų. mažiausiai kuo galiu pasirūpinti kai jis man namus remontuoja - tai maitinimu. BENT JAU! o jis nusišypsojo ir pasakė: "o aš visai nedirbu. man už nieko neveikimą moka!". ir kaip tu su pensininku ožiaragiu ginčysies?



Labai gražūs tavo santykiai su tėčiu, net užpavydėjau blush2.gif Tikrai faina, kad taip gražiai bendraujat. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga79: 22 spalio 2014 - 21:15
QUOTE(venddetta @ 2014 10 22, 22:02)
Labukas mergytės,

šiandien visą dieną papiktinta buvau. Tiek pykau ant visų darbe, bariausi,

Aj, gi pacitavau apie auklyčių dovanas. Norėjau pasigirti, kad geriausia mano mergyčių tėvelių dovana buvo tiesiog šiaip sau (be jokių progų) - dviračio priekinis žibintas. Aš tuo metu važinėjau dviračiu pas juos į užmiestį ir turėjau tokią neryškią priekinę lempytę, o jie tą vasarą labai norėdavo pavakarot kur nors - jei grįždavo tėvelis negėręs - parvešdavo ir mane, ir dviratį namo, o jei būdavo su draugais alaus kokio išgert, tai grįžinėdavau pati su dviračiu. Vieną dieną tėvelis neištvėrė ir nupirko man dovanų superinį žibintą. vėlų, tamsų vakarą paleisdamas namo pasakė, kad kitos auklės nenori, nori, kad aš gyva namus pasiekčiau  wub.gif


ko pikta?

o aukle esi dirbus, nice smile.gif ir dovana puiki thumbup.gif
---
aš vakar buvau pasipiktinus, vakare apsitvarkiau, nuėjau pažiūrėt tv, radė KK2 šiaip jau laida šiaip sau, bet žiūriu , kai pradėjo apie eurą...rodo močiutę, verkia, kai bus blogai, kai brangs, kaip baisu, ačiū Butkevičiau, mes nenorėjom ir t.t.
paskui Bložinė komentuoja, kad čia viskas normaliai, bus kitaip, bet negalima sakyt ,kad tik blogai
bet vedėjai kaip užsivedę doh.gif kainos augs (o dabar neauga? kiek pomidora kainavo liepos mėn, kiek kainuoja spalio?) algos mažės, kils chaosas, panašiai kai rublius keitėm į kitą valiuto, nu visiškas briedas
tai jai jau skaičiuosim prekės verte kita valiuta ji automatiškai turi kilti? gal apvalinant kiek ir pabrangs, bet jau netaip, kad badu mirtume. Kad ir pienas už litras gali ir 1,8 ir 3,60 sumokėti pasirinkimas juk yra. Su kitomis prekėmis taip pat. Vat kai nekenčiu kai varo tokia propoganda, o gi žmones žiūri tokias laidas , gasdinas, gal net spaudimas pakila, nervinasi
mb bendradarbis šventai tiki, kad degalų kaina auks, nes įves eura ir tik todėl doh.gif kiek jau metų Vokietija turi eura, bet ten degalai gi pigesni. Suprasi dėl ko, bet vis ieškoma kur tuos šunis pakart, ant euro, Butkevičiau, seimo, vyriausybes, bet kur...
o mes jau visiškai bejėgiai ir varkšai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalyte:): 23 spalio 2014 - 10:51
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 10 23, 11:49)
ko pikta?

o aukle esi dirbus, nice smile.gif ir dovana puiki thumbup.gif
---
aš vakar buvau pasipiktinus, vakare apsitvarkiau, nuėjau pažiūrėt tv, radė KK2 šiaip jau laida šiaip sau, bet žiūriu , kai pradėjo apie eurą...rodo močiutę, verkia, kai bus blogai, kai brangs, kaip baisu, ačiū Butkevičiau, mes nenorėjom ir t.t.
paskui Bložinė komentuoja, kad čia viskas normaliai, bus kitaip, bet negalima sakyt ,kad tik blogai
bet vedėjai kaip užsivedę doh.gif kainos augs (o dabar neauga? kiek pomidora kainavo liepos mėn, kiek kainuoja spalio?) algos mažės, kils chaosas, panašiai kai rublius keitėm į kitą valiuto, nu visiškas briedas
tai jai jau skaičiuosim prekės verte kita valiuta ji automatiškai turi kilti? gal apvalinant kiek ir pabrangs, bet jau netaip, kad badu mirtume. Kad ir pienas už litras gali ir 1,8 ir 3,60 sumokėti pasirinkimas juk yra. Su kitomis prekėmis taip pat. Vat kai nekenčiu kai varo tokia propoganda, o gi žmones žiūri tokias laidas , gasdinas, gal net spaudimas pakila, nervinasi
mb bendradarbis šventai tiki, kad degalų kaina auks, nes įves eura ir tik todėl doh.gif kiek jau metų Vokietija turi eura, bet ten degalai gi pigesni. Suprasi dėl ko, bet vis ieškoma kur tuos šunis pakart, ant euro, Butkevičiau, seimo, vyriausybes, bet kur...
o mes jau visiškai bejėgiai ir varkšai  doh.gif


unsure.gif na pavarei cia kalbos. Pritariu, kad tokios laidos uzveda. Persiorientuoti i eura bus sunku. As pati sunkiai suvokiu kaip cia reiks susiorientuoti ir darbe. Visi skaiciavimai ir pan., pereinamasus laikotarpis, kai reiks ir litais, ir eurais skaiciuoti. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Oras superinis smile.gif Keista, bet internetas veikia smile.gif pasirodau, kaip mūsų kiemas keitės, kažkada žadėjau smile.gif
2013m.
user posted image
2014m.
user posted image
Atsakyti
Braškine, tikrai tvarka atsirado smile.gif o jau miškai miškai thumbup.gif

man tai šalta, arsideda darbiniai smagumai unsure.gif o savaitgalį dar pašąlau, tai visai fui fui
Atsakyti
Dalyt, ir visa tai viena du savo 2 rankom ir pjūkliuku, trimerio dar neturėjom smile.gif užtat didžiuojuos savim tai oj biggrin.gif:D

Prie šalčio priprasti tereikia smile.gif nieko, sniegas iškris, bus šilčiau smile.gif pečiuką pasikūrei? smile.gif
Atsakyti
pas mane kelios dienos nekūrenta, tai taip greitai neįšyla

labiausiai kaime mane domina "iš kur ta pašiūrių mada" ? biggrin.gif ir tiek lentų?
čia ir apie mus kalbant biggrin.gif

bet tokie plotai tikras smagumėlis vaikui, nors tėvams tikrai ne taip paprasta išlaikyti tokį plotą tvarkingai
Atsakyti
Čia tik kiemas, didieji plotai dar nepradėti tvarkyt smile.gif ten ne trimerio, o trotilo pagalba tvarkyt reikia biggrin.gif:D

Jap, tos pašiūrės su lentom man nepatinka, bet... Laiko klausimas biggrin.gif
Atsakyti
Labu smile.gif
11.03d.( pirmadienį), su Dalyte turim pasimatymą smile.gif Norinčias prisijungti welcome 11.00val. Gruzinų restoranas, Trakuose, prie Sodros smile.gif
Atsakyti
ir kaip mergaičių pasimatymas praėjo? biggrin.gif
Atsakyti