Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Sveikos,

jei moliūgų šventė būtų trečiadienį prisijungtume, kitom dienom niekaip.
Atsakyti
Labas, mes kai neiname į darželį tai praktiskai nesvarbu laikas, būtų smagu prisijungt smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

mes pasiderintume ir prisijungtume wink.gif

archeologe, sveikatos ir kuo greičiau pasveikti wink.gif Bet žinok po vėjaraupių labai nusilpsta imunitetas. Nors aš išlaikiau 2 sav namie po jų, nuėjus į darželį 3-ią dieną prasidėjo bronchitas doh.gif Tai paskui dar 2 sav namie sėdėjome unsure.gif Neskubėk leisti jų į darželį 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal yra zinanciu kur issikrauste vokisku prekiu sandelys is nemuno gatves?
Atsakyti
Sveikutes,
Lendu ir aš į šviesa smile.gif
Nuo pirmadienio ir aš keliauju į darbelį. Liūdniausia tai,kad niekaip per tas ligas negalim normaliai prie darželio priprast,nes dar pokaituko nėra miegojęs,bet tikiuos per savaitgali nesusirgsim ir pirmadieni jau galės bandyt miegot ax.gif

Dėl meetuko,tai jei nedirbsiu ir mažasis nesirgs,tai būtinai sudalyvausim,nes noris pažiūrėt kaip draugai paaugę jau blush2.gif
QUOTE(vilmoksas @ 2014 10 16, 12:04)
sveikos, gal yra zinanciu kur issikrauste vokisku prekiu sandelys is nemuno gatves?

Sandėlis yra Svajonių gatvėje,nors internete jo adresa randu:Šilutės pl. 83B 4u.gif
Atsakyti
Tema pritilusi ir gimtadieniai pasimiršę smile.gif

Kad ir pavėluotai, bet siunčiam mūsų visiems trims spalinukams kartu Gretai, Benui ir Evitai ir kiekvienam atskirai sveikinimus pradėjus trečiuosius savo gyvenimo metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2014 10 17, 16:27)
Sveikutes,
Lendu ir aš į šviesa smile.gif
Nuo pirmadienio ir aš keliauju į darbelį. Liūdniausia tai,kad niekaip per tas ligas negalim normaliai prie darželio priprast,nes dar pokaituko nėra miegojęs,bet tikiuos per savaitgali nesusirgsim ir pirmadieni jau galės bandyt miegot ax.gif

Dėl meetuko,tai jei nedirbsiu ir mažasis nesirgs,tai būtinai sudalyvausim,nes noris pažiūrėt kaip draugai paaugę jau blush2.gif

Sandėlis yra Svajonių gatvėje,nors internete jo adresa randu:Šilutės pl. 83B  4u.gif

4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(-Lugnė @ 2014 10 20, 11:39)
Tema pritilusi ir gimtadieniai pasimiršę smile.gif

Kad ir pavėluotai, bet siunčiam mūsų visiems trims spalinukams kartu Gretai, Benui ir Evitai ir kiekvienam atskirai sveikinimus pradėjus trečiuosius savo gyvenimo metus 4u.gif


prisidedam prie sveikinimų 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad karts nuo karto dar kažkas užklysta. Galėtų aišku dažniau smile.gif nėr ką paskaitinėt prie rytinės arbatos puodelio darbe biggrin.gif

QUOTE(Crystal Sky @ 2014 10 11, 21:48)
Kaip sugrįžimai į darbus, mamos, jau pačios įsivažiavot į vėžias? Man įdomu kiek ilgai truks ta adaptacija naujame etape. Kuo mažiau laiko lieka iki darbo, tuo man labiau panika ima. Jeigu dabar reiktų nubraižyt pojūčių kreivę lentelėje, tai nuoširdaus, džiaugsmingo entuziazmo su kiekviena diena vis mažėja mellow.gif

Aš žinok galiu pasakyt, kad va jau beveik du mėnesiai kaip dirbu, tai tik tik dabar jau normaliai įsivažiavau į vėžes. Jau nebekrentu leisgyvė po darbo, o galiu kažką ir namie dar pasidaryt ir normaliai su mergaitėm pabendraut pažaist. Nes pradžioj oi kaip energijos trūkdavo po darbo dienos, nors atrodo ir nenusidirbdavai juodai. Bet va vistiek pasikeitęs ritmas, kasdienis kėlimasis 6 val. ryto ir ne visada galimybė savaitgaliais ilgiau pamiegot, atimdavo savo. O tu jau grįžai, ar paskutinės dienelės iki grįžimo darban?

Vitaskina, kaip tu jautiesi grįžusi į darbą?

Briliantine, kaip tavo mažius? Apsiprato jau darželyje? Mano mažoji jau jau galima sakyt normaliai. Jau eina be ašarų, vakarais pastoviai kalba, kad rytoj eisim į darželį, kad parodys, kur jos, kur sesės grupės. Tai jau pažanga yra. Dabar belieka, kad pati savo kojytėm nubėgtų į grupę smile.gif bet čia planas iki Kalėdų, nes kolkas dar tenka iš rankų į rankas auklėtojai atiduot.

Kaip kiti mažyliai? Neserga? Sėkmingai žygiuoja į daržiukus?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Mano Žymantukas jau trečia saviatė serga - niekaip neišsikapstome, jau ir antibų kursą sugėrėm, lyg ir viskas taisėsi, bac ir vakar temperatųra iki 39 pakilo, nesuprantu kas yra unsure.gif Naktys sunkios, lakstau nuo vieno vaiko prie kito ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

siunčiam sveikinimus visiems dičkiukams 4u.gif

kuo daugiau mūsų dirbs, tuo rečiau bus galimybių susibėgt, o dar tos ligos.. Kaip suprantu, moliūgų pasisėdėjimo dar nebuvo?

Aš su pertraukomis darbuojuos - turėjau keletą grupių, kątik grįžau iš kruizo į Stokholmą, porą kartų per savaitę važinėju į Tauragę ir mokau danų kalbos. Ir pradedu dėliotis mintis, kad lieku namie dar metams.. nebent nukristų super duper pasiūlymas hihihi.gif

Mano mažiukas, kaip ir daugelis, truputį paserga ir vėl einam daržan. Kolkas ilgesnio nei 2 sav.laikotarpio nebuvo, vis susergam doh.gif Tik guodžia, kad į darželį einam be ašarų, į grupę pats nubėga, truputį pamiega, bet neperilgiausiai, valgo mažai ir grįžęs dar prašo..
Ko gero pats aktualiausias klausimas mūsų šeimynoj, kur palikti mažiuką ligos atveju, ypač jei mama tą dieną turi kur nors vykti su darbais doh.gif Jei kuri nors išgirsit apie auklę, šaukit garsiai - vistiek iki savo darbų turiu tokią tetulytę susirasti..

Taigis, nesirkit, būkit linksmi ir laukiam susitikimų ax.gif
Atsakyti
Mes šią savaitę ilsimės cool.gif Ale taaaaip geeera namie po darbų maratono, sekmadienį pradėjo Elija kosėt, temperatūros nėra, pakimus buvo, tai į darželį neinam nuo pirmadienio, jau visa savaitė, tai jau visai gerai, ryt eisim pasirodyt gydytojai, manau išleis į darželį nuo pirmadienio. Tik galvoju dar vest/nevest. Mokiniams atostogos, tai aš kaip ir laisvesnė, į kokį posėdį ar kur gal išleistų krikštomama.

Auklės tema man ir aktuali, visgi pamokos yra pamokos, pavaduot nėra kam, kai rimta bėda aišku, kad nedarbingumas, bet šiaip reikėtų kokią moteriškę/merginą susirasti nedidelės ligos atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ujolanta: 23 spalio 2014 - 19:58