Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

gal kuri turit issisaugojus kazkada Cypciukas rase apie miltus. kur kokie tinka. 550 ir 450... Niekaip neberandu
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 12 12, 21:52)
gal kuri turit issisaugojus kazkada Cypciukas rase apie miltus. kur kokie tinka. 550 ir 450... Niekaip neberandu

forume skaiciau kad 450 tinka visiems kepiniams pyragams,pyragaiciams,meduoliams ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
o as ziuriu turiu 405D ir 550D g.gif
Papildyta:
va pati radau pagaliau

QUOTE(Cipciukas @ 2008 12 22, 19:02)
550D - lietiniams , ceburekams , kibinam , meduoliams, padazam , omletui ,pyragams is kapotos teslos ,skryliams , virtiniams .

405D - bandelem,biskvitam,keksams , naminiai duonai ,picom, mieliniams pyragams, pyragai is trapios teslos ,sluoksniuotiems pyragams, varskes pyragams, plikytai teslai ,ragialems, riestems, sausainiams ,sakociams, zagareliams .

Uzsirasykite , kad ateiti nebutu tokiu kurjozu !!!!!!!

Atsakyti
Jūs man pasakykit, kurie ten skaniausi meduoliai iš pirmo psl. pateiktų nuorodų? Skaičiau, kad bea labai kieti, nu man norėtųsi, kad ne tik papuošti eglę būtų galima, ir valgyti juos...
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 12 12, 21:39)
Jūs man pasakykit, kurie ten skaniausi meduoliai iš pirmo psl. pateiktų nuorodų? Skaičiau, kad bea labai kieti, nu man norėtųsi, kad ne tik papuošti eglę būtų galima, ir valgyti juos...


lotuliukas.gif

Man labai super Cipciuko, minksti. Siuos tik ir bandzius, nes norejau minkstu.
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 12 12, 22:08)
forume skaiciau kad 450 tinka visiems kepiniams pyragams,pyragaiciams,meduoliams ir t.t. 4u.gif



atsiprasau uz suklaidinima blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Cia musu namukas smile.gif
user posted image
Toks truputi perkrautas,bet vaikai norejo pasaku namelio su saldainiais ir visa kita biggrin.gif
Idejau tik pabaigta i padekla,tai pakrypo siek tiek,bet tikiuosi skoniui tai nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 12 gruodžio 2009 - 22:06
viska dariau pagal Cypciuko meduoliu recepta, bet man tesla kazkokai biri labai g.gif Neimanoma iskocioti
ir ka man dar galima su ja padaryti?

ir kazkaip jei tikrai kaip Cypciukas rase, kocioti tesla netoli 1 cm tai kazkaip visai cia nedaug tu meduoliu iseina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 12 gruodžio 2009 - 22:12
Pasipuosem meduoliukus (pagal Bea recepta keptus)...man gal truputi per daug margi ir jau ta mano ranka, drebanti kazko biggrin.gif
Tolumoj matosi imbieriniai sausainiukai.

user posted image

Ir siandien kepiau pagal kita recepta, kurio siam forume turbut ir nera. Labai skanus, purus, su riesutais (cia viena mamyte is SM pernai davus). Darem didelius biggrin.gif

user posted image

O musu namas dar stovi nepuostas ax.gif kita savaite reikes koki vakara aukot smile.gif
Atsakyti
jolanka, oj kokie grazus tie dideli wub.gif rasyk recepta, as dar nekepiau valgymui gal susigundysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 12, 11:39)
Atnesu ne tik skaniu, bet ir graziu keksiuku  ax.gif
Reniferiukai – keksiukai su pudingu bei spanguolėmis

vajeeeeeeee koks grožis. fantastika.
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 12 12, 22:44)
vajeeeeeeee koks grožis. fantastika.

blush2.gif aciu!
Atsakyti