Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvo maisto receptų kampelis

Pasidalinsiu lengvu-dietiniu, labai greit paruosiamu salotu recepteliu;
pjaustytas apelsinas
saliero stiebas
obuolys
citrinos sulciu
smulkinti graikiski riesutai,-viska sumaisius palikti 30 min.kad pastovetu,skanaus 4u.gif

Atsakyti
Troškintos vistu kepeneles
Kepeneles pamirkau piene ( naudoju 1% ), ziedais supjaustau svoguna, pakepinu su nedideliu kiekiu aliejuko, i keptuve sukreciu kepeneles su pienu ir troskinu smile.gif tikrai skanu, ir nekaloringa. Maždaug 180 kcal
Atsakyti
Nežinau ar buvo kažkas panašaus šitam kampelyje, bet parašysiu ir pasidalinsiu ir savo lengvuoju skanėstu.. smile.gif

Lengvos salotos:

Pakelis lašišos
Vyšniniai pomidorai
Sezamo sėklos
Saulėgražos
Maži marinuoti agurkėliai
Salotų lapai ir kiti pagal skonį žalumynai

Viską susmulkinam ir dedam į vieną didelį indą. Sumaišom, pagal skonį papipirinam ir mėgaujamės puikiom salotom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurinta7: 10 spalio 2013 - 13:25
Mano mėgstamos lengvai ir greitai paruošiamos salotos-

išsiverdu vištienos krūtinėlės puselę, suplėšau juostelėmis, susipjaustau du pomidorus ir šitą gėrį paskaninu dryska ir šaukšteliu majonezo- labai skanu, ir kalorijų nedaug 4u.gif
Atsakyti
Mano receptas: MORKA - KOPŪSTAS.
Galit maišyt, pjaustyt, pakept, nekept, galit graužt atskirai - koks skirtumas?
Juokauju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

"Normalus" receptas (viena porcija):

Jums reikės:

Pusės pakelio liesos varškės
Vieno nubraukto valgomojo šaukšto liesos grietinės arba lieso jogurto be priedų
Vienos-dviejų skiltelių česnako
Poros šakelių šviežių krapų
Vieno nedidelio rauginto agurko
Kas mėgsta aštriai (nebūtina) - vieno konservuoto jelapeno pipiro
Druskos, pipirų, provanso žolelių mišinio (kas mėgsta)
1/3 stiklainio marinuotų saldžiųjų paprikų (išskobtų) (skanesnių už SPILVOS dar neradau)

Į varškę įmaišome grietinę (jogurtą), smulkiai sukapotą česnaką, krapus, jelapeną, kuo smulkiau supjaustytą agurką, prieskonius. Gautą masę dedame į paprikų skilteles. Viskas.

Atsiprašau, niekada neskaičiuoju kalorijų, bet jų čia yra minimaliai, praktiškai tiek, kiek yra varškėje ir šaukšte grietinės.
Atsakyti
Aš tai labai sultis mėgstu!
Va kaip tik šiandien ryte gėriau papraščiausias - moliūgas+obuoliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 11 rugsėjo 2014 - 14:40
Varskes apkepas, kriausiu salotos ir kepintos darzoves - tiesiog liuks! Jei atmesim tuos kotletukus, sitam bloge tik 'liekni' receptai:) http://priespiet.blogspot.co.uk/

Atsakyti
Labai super salotos
salotu lapu,2 agurkai,2 pomidorai,svogunu laisku.Ant sausos keptuves paskrudinti 1 sauksteli kmynu,1 sauksta saulegrazu,ir 1 sauksta moliugu seklu.dar supjaustyti kubeliais paprasto balto surio apie 200 g.Uzpilti viska-3 saukstai aliejaus,1 saukstas medaus,prieskoniu pagal skoni.Viskas.Lengvas,skanus maistelis:)net pati nepatikejau,kad taip skanu,vietoj svogunu laisku dejau raudona svoguna,ir salotu lapu neturejau.
Atsakyti
Mano sveiku pusryciu receptai cia


Labai reikia jusu palaikymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 10 gruodžio 2014 - 13:56
[quote=Avah,2014 12 09, 21:42]
Mano sveiku pusryciu receptai cia
Labai reikia jusu palaikymo 4u.gif
[/qu
Neatidaro..
Atsakyti
QUOTE(akušeryte @ 2013 06 10, 18:54)
Troškintos vistu kepeneles
Kepeneles pamirkau piene ( naudoju 1% ), ziedais supjaustau svoguna, pakepinu su nedideliu kiekiu aliejuko, i keptuve sukreciu kepeneles su pienu ir troskinu smile.gif tikrai skanu, ir nekaloringa. Maždaug 180 kcal

Mano mama taip gamina, tik dar miltu prideda. Sis receptas lengvesnis atrodo. o kiek laiko troskinti reikia? pieno kiek? Tiek kiek apsemia kepeneles?
Papildyta:

QUOTE(Sigita.a @ 2012 12 23, 22:51)
Aš, kadangi esu didelė Žuvies gerbėja lašiša ruošiu taip. Sumaišau lygiom dalim alyvuogių aliejaus ir citrinos sulčiu, ir lygiom dalim medaus ir garstyčių. Viska gerai išmaišau išplaku apipilu šiuo mišiniu lašišą, palieku marinuotis šaldytuve bent valandą, o tada kepu orkaitėj apie 15min. Bet galima ši variantą ir be aliejaus tada i foliją, manau, reiktų įvynioti  4u.gif

Kaip tik ieskojau lasisai kokio paprasto skanaus recepto. Butinai isbandysiu. Tik medaus nenoriu det. Kad butu be saldaus. Turetus vistik gautis skaniai g.gif

QUOTE(Atropa belladonna @ 2013 03 26, 14:39)
Sveika, sotu, žiauriai skanu. Tik ką supietavau smile.gif

200gr menkės file (150 kcal) kepu orkaitėje be riebalų,
verdu 50 gr ryžių (180 kcal).
darau padažiuką iš 10 gr sviesto ir 20 gr grietinės (sviestas 82 proc, grietinė 12 proc.,) (apie 100 kcal), į kurį dedu daug kaparėlių (šitų kalorijų neskaičiuoju, tiesą sakant, neradau, o ir nemanau kad tie pumpurėliai verti skaičiuoti, kaip ir pora salierų stiebų, kuriuos sutaršiau prie viso šito komplekto  ax.gif )


Padaziukas paprastas, gera ideja kaparelius det. O sviesta istirpint, padaziuka pasildyt, ar ne?
Sumoj 430 kcal, kaip pietūs laikantis 1400 kcal normos, manau tinka puikiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tytuka: 21 sausio 2016 - 11:40
Lengva užtepėlė.
Avokadas,varškė,česnakas ir prieskoniukų. Viską sutrinam į košelę ir tepam ant juodos duonos ar trapučio wub30x30.png
Atsakyti