Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija II dalis

QUOTE(burbulliukas @ 2014 04 17, 21:02)
Aciu,tai ir maniau,kad pazystu tave 4u.gif

Atrodai super biggrin.gif thumbup.gif visai kitas žmogus, išvaizda, stilius kitas...žydinti mergina, laimingos akys...pasitikėjimas, žodžiu aš be žodžių... 4u.gif Chazanas nepadėjo? ar pritrūko valios jam? kiek iš vis po operacijos besuvalgai, jei imant kcal per dieną?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 04 22, 08:23)
Atrodai super  biggrin.gif  thumbup.gif  visai kitas žmogus, išvaizda, stilius kitas...žydinti mergina, laimingos akys...pasitikėjimas, žodžiu aš be žodžių... 4u.gif  Chazanas nepadėjo? ar pritrūko valios jam? kiek iš vis po operacijos besuvalgai, jei imant kcal per dieną?

as gal pridursiu, ne nuo kaloriju priklauso o tiesiog apie stikline daugiausia telpa. mano lekstute dabar yra desertine biggrin.gif palyginus su ankstesne pietu lekste tai kaip puodas ir puodelis biggrin.gif o jau ka i ja idesi (kaloriju turiu omeny) jusu reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulute25 @ 2014 04 22, 10:35)
as gal pridursiu, ne nuo kaloriju priklauso o tiesiog apie stikline daugiausia telpa. mano lekstute dabar yra desertine biggrin.gif palyginus su ankstesne pietu lekste tai kaip puodas ir puodelis biggrin.gif o jau ka i ja idesi (kaloriju turiu omeny) jusu reikalas smile.gif

jau perskaičiau straipsnį biggrin.gif jau komentatoriai, tai... doh.gif niekada žmonėms neįtiksi...pavyduoliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 04 22, 09:15)
jau perskaičiau straipsnį  biggrin.gif  jau komentatoriai, tai... doh.gif  niekada žmonėms neįtiksi...pavyduoliai doh.gif


DVASIOS UBAGAI ir tiek ka galeciau pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 04 22, 09:23)
Atrodai super  biggrin.gif  thumbup.gif  visai kitas žmogus, išvaizda, stilius kitas...žydinti mergina, laimingos akys...pasitikėjimas, žodžiu aš be žodžių... 4u.gif  Chazanas nepadėjo? ar pritrūko valios jam? kiek iš vis po operacijos besuvalgai, jei imant kcal per dieną?


Aciu,o ir jauciuosi visiskai kitaip smile.gif

Chazano laikiausi du kartus. Pirma karta,kaip ir straipsnyje rasoma, pavyko numesti nemazai. Bet ataugo tas svoris ir dar pliuso. Antra karta,tikrai pritruko valios.

Kas liecia mano maitinimasi,taip kaip ir Saulute sake, kaloriju tikrai neskaiciuoju. Suvalgomo maisto kiekis yra labai nedidelis. Nors db jis siek tiek didesnis,nei buvo pacioje pradzioje. Tiksliau,gal ne kiekyje,bet kadangi valgau dazniau,tai ir daugiau susivalgo per diena. Pradzioje budavo taip,kad galedavau ir visa diena nevalgyti,nes pamirsdavau. Bet tada pradejus jausti alki pasidarydavo negera,skaudedavo skrandi.
Atsakyti
Sveikos merginos, Burbulliuk laikykis su maistu, atrodai nuostabiai dabar, pirmi metai gerai, 2 -4 ir gal nieko, o as geguzes 7 zieda dedu po 6 metu padalinimo, taigi, valia isejo ir dar nesugryzo, maistas lenda, reikia stabdzio, o stabdis tik ziedas dabartiniu mano atveju, padalinimo operacija negryztama, taigi, labai tikiuosi kad pades ziedas nes antra karta moku uz operacija taip sakant ir kaltu kaip ir nera, negaliu susivaldyti ir sedeti alkana, labai tikiuosi kad su ziedu jausiu sotuma gerklej o ne pilve kai valgau pusrycius, o kava baigiu gerti wc.
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2014 05 01, 13:30)
Sveikos merginos, Burbulliuk laikykis su maistu, atrodai nuostabiai dabar, pirmi metai gerai, 2 -4 ir gal nieko, o as geguzes 7 zieda dedu po 6 metu padalinimo, taigi, valia isejo ir dar nesugryzo, maistas lenda, reikia stabdzio, o stabdis tik ziedas dabartiniu mano atveju, padalinimo operacija negryztama, taigi, labai tikiuosi kad pades ziedas nes antra karta moku uz operacija taip sakant ir kaltu kaip ir nera, negaliu susivaldyti ir sedeti alkana, labai tikiuosi kad su ziedu jausiu sotuma gerklej o ne pilve kai valgau pusrycius, o kava baigiu gerti wc.


Labai tikiuosi,kad man valios uzteks wink.gif Db pradejau begioti kas antra diena, maitinuosi sveikai,uzsiregistravau i kilo.lt. Motivacijos apstu. Dar noriu iki kokiu 63 numesti,o tada aisku,didziausias issukis bus islaikyti ta svori. Nebenoriu jokiu operaciju,jokiu ziedu,apskritai,jokiu ligoniniu,adatatu ir tt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2014 03 05, 19:44)
nors ir stengiuosi sveikai maitintis ir nedaug mane dar uzpuola persivalgymo priepoliai...na vakare man sunkiausia buna tai retkarciai prisivalgau doh.gif ryte vel stoju i vezias doh.gif  gal man sunku taip nes as staigiai nutraukiau viska ir pradejau laikytis, o ne taip kad palengva atsisakyciau tam tikro maisto...uz tai bijau kad galiu sugrysti visam prie apsiedimu...ir teks rinktis op.

Pas tave ryškus valgymo sutrikimas, reikia pirma jį išgydyti, o tik tada ant operacinio stalo gultis - kitaip, tik veltui pinigai bus išmesti. Rekomenduoju pirmiausia kreiptis į VSC (Valgymo sutrikimų centras)
Atsakyti
Sveikos, prisiduodu kam idomu , as jau po apsiziedavimo, ziedavo 6 diena tai jau namie, komplikaciju nebuvo pakolkas, geriu tik skyscius, valgyt lyg nenoriu, dar bandau pajausti kai geriu kur bega....skaudet tai skauda truputi, daugiau guliu dar, bet namie mazu vaiku nera tai galiu sau leisti toki malonuma, nors neisivaizduoju jei butu vaikiukas mazas ir dar nesiojamas, reiketu pagalbos ko gero, na kol kas gal tiek, dabar lauksiu svorio kritimo, kazkaip sunkiai jis bega nuo manes, bet ir nereikia gal tiketis kad lengvai begs, nes tai bego tai kilo -isibalansavo labai viskas.
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2014 05 09, 15:08)
Sveikos, prisiduodu kam idomu ,


Sveika, dideliausios tau sekmes! 4u.gif Linkiu,kad si "procedura" tau butu paskutine. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbulliukas: 09 gegužės 2014 - 15:06
QUOTE(burbulliukas @ 2014 05 09, 16:05)
Sveika, dideliausios tau sekmes! 4u.gif  Linkiu,kad si "procedura" tau butu paskutine. 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciu.... kad jau daugiau kaip ir ko gero nera ka daryti toliau, nebent progresuos pasaulis ir maitinsimes tabletemis kokiomis ... kosmaras aisku, bet pasirodo as is tu keliu procentu irgi kuriem po padalinimo reikia kazka daryti ir ne pirma su ziedu as, taigi sekmes linkiu mum visom, smagu jei pasiseks ir nenusimint jei ne, eisim pirmyn smile.gif ir nepasiduosim, vo teip, ane?
Atsakyti
Sveiki visi.As po apylankos op.9 men.netekau57 kg.ziuriu ka valgau.kiauliena valgau valgau .bet riboju kieky.daug svieziu darzoviu.mazai duonos ,konditerijos gaminiu.nuo saldumo silpna.kava,arbata be cukraus.obuoliai netinka,nes nekrenta po to svoris.uzkandziauti norisi.bet tda kramtau kazkokia,kieta mesa,ar net kumpio lieso.sunku, bet ymanoma.sviesto nera.naudoju uztepimui surius.noriu astraus maisto.[QUOTE]
Atsakyti