Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė...:) 2

Na stai merginos pratesim musu temute... gathering.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikiuosi , kad busit ne tik stebetojos , bet ir dalyves , svorio bendrametikes 4u.gif
Kvieciu daugiau prisijungti nauju veidu 4u.gif
Per sia savaite bandysim suskaiciuoti , kiek musu bendraminciu yra.. 4u.gif
Merginos , - pas mus siandien ''liesi'' sventiniai pietus nauju namuciu proga , prasom prisijungti essen.gif yahoo.gif birthday.gif
Atsakyti
Merginos auuu... biggrin.gif prasom i naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif Aciū Šypsenėlei ir už naują temutę ir už pakvietimą. Nu tikrai Šaunuolė 4u.gif Jau buvau nusiminus, kur mes paplepėsim, pasiguosim. Šioje srityje (t.y. lieknėjimo) gavau du smūgius vieną - tai pamačiau, kad tema užsidarius ir naujos neradau, nors Šypsenėlė rašė, kad jau sukurta, ir antra - gavau iš sporto klubo žinutę, kad laikinai užsidaro, nes perpirko amerikonai. O aš dar turiu 2 mėnesiams abonementą, ir nežinau ar prasitęs jis man, ar senieji šeimininkai bankrutavo ir viskas schmoll.gif Jau galvojau eit ir apsivalgyt, bet visdėlto jau įdirbio su savim yra, nes nenoriu ir viskas biggrin.gif Tai taurę sauso vyno vistiek išgėriau, žuvies rūkytos be nieko užvalgiau. Mažu nepakenks, per Velykas nors neaptinus noriu atrodyti. Va kaip pas mane. O kaip jūs mergaičiukės laikotės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ačiū, Šypsenėle, už naują temutę ir pranešimą 4u.gif Aš kaip ir Gerai vakar perskaičiau, kad yra sukurta nauja tema, bet nesugebėjau jos rasti smile.gif
Mane pastaruoju metu blogos nuotaikos kamuoja. Gal kad tas pavasaris taip ilgai neateina. Vakar pasisvėriau ir visai nenustebau, kad tik 200 g per savaitę pavyko nuridenti. Juk savaitgalį maitinausi picomis, neatsisakiau nei pyrago, nei šokolado, nei vyno... Stebuklų visgi nebūna tongue.gif Na, bet aš nepasiduosiu, reikia to antsvorio pagaliau atsikratyti ir visiems laikams (nors koks čia antsvoris, čia visas 1 laipsnio nutukimas). Kitaip visą gyvenimą ir graušiuosi, kad atrodau ne taip, kaip noriu...
Dar mačiau kalbėjote apie žingsniamatį. Aš jo neturėjau, bet turėjo draugė, nes darbe jai reikėdavo daug vaikščioti, tai parūpo, kiek kcal išdegina. Aš įsigyti neplanuoju, bet jeigu manote kad tas žinojimas, kiek per diena nuėjai ir kiek kcal išnaudojai jums padės sulieknėti, kodėl gi ne. Juk ir svarstyklės svorio numesti nepadeda, bet man padeda save kontroliuoti.
Dėl patiekalų - stengiuosi valgyti kuo paprastesnį, liesesnį maistą be jokių įmantrių padažų ir pan. Aš pripratau ir man dabar visai tinka ir patinka, juolab kad ir gaminti nemėgstu. Todėl ypatingais receptis pasidalinti negaliu.
Iki pasimatymo, susirašysim 4u.gif Sėkmės lieknėjant smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pasiklydo musu mergaites.. g.gif ,aktyviausiojom issiunciau nauja adresa smile.gif
Tikiuosi rytdienai jau tikrai subegs..
GERAI ,- kai tavo pasta perskaiciau ,- tai ir as vyno su zuvyte sugriesijau ta proga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
TRECIADIENIS 4u.gif
Pradinis svoris 59.400
dabartinis 57
tikslas 56 biggrin.gif
Trypcioju vietoj su tuo 1 kg nors tu ka doh.gif nors prisipazinsiu mano motyvacija kazkur po truputi blesta ax.gif , gal kad vat ''issibarstem''ir nepasisnekam , kazkaip liudna darosi , negi temuke numirs...tada ir as i pliusa nugrybausiu.... doh.gif
Arteja Velykos , ka mastot merginos gaminti ''liesesnio''?
As tai vaziuosiu pas mama , o teeen doh.gif
Nusivesiu kalna zaliu darzoviu , lieso jogurto ir grausiu kaip zuikis gale stalo biggrin.gif aisku , kad taip nebus doh.gif , Velykoms kepsiu mano seimynos megstama varskes keksa ,- o jis toks skanus rolleyes.gif vaje vaje - sakau , kad mano motyvacija blesta... blush2.gif biggrin.gif
Tiesa , su Lepicol man susitvarke puikiai , manau ,kad ir per Velykas man pagelbes smile.gif
Sveikinu is anksto tas , kurios turi kuo siandien pasigirti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sveikos smile.gif
Ačiū Šypsenelei už naujus namus 4u.gif Turime dabar kur gyventi ir plepėti biggrin.gif
Man pagaliau ledai pajudėjo ir nukrito 1 kg. thumbup.gif
Sportas 3 kartus per savaitę ir saldumynų sumažinimas padėjo. Žinote, dar pastebėjau, kad man apsivalgyti vakarais po darbo padeda maisto paruošimas tai vakarienei iš anksto. Tada ateinu alkana, tik pašildau arba salotoms padažą padarau ir vsio.
Atsakyti
labas, mergaites!!!!
labai dziaugiuosi, kad vel esam kartu!aciu, Sypsenele,uz nauja-sena tema:)
tai ka, sian ir man reik prisiduoti:)
pradinis-72kg
dabar-65.8kg
tai minus 6.2kg:)
beje, vakar buvau antram sukneles primatavime, siuveja soke lotuliukas.gif
sako, jus suplonejote 15 cm:D, o kas bus toliau??sakau, dar bus:DDD
visoms sekmes:)
p.s.na, tikiuosi, svoris dar mazesnis, nes sian prasidejo mmmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adanlee: 04 balandžio 2012 - 09:45
4u.gif Sveikutes,pagaliau ir as atradau naujus namucius. Aciu Sypsenele,kad "uzvedei ant kelio".
Siandien treciadienis, jauciuosi siaubingai,nes per savaite pasunkejau kilogramu. Taigi pradinis 69,siandien 61kg,o praeita treciadieni buvo 60 blush2.gif Kazkotai kai is keliones grizau,tai truputi atleidau vadeles,nes keleta vakaru is eiles gryzdavau velai vakare nevalgiusi ir atrodo nieko riebaus ir sunkaus nevalgiau,bet kilograma sugebejau uzsiauginti,o dar viena vakara sampano isgeriau,tai va ir pasekmes. Zodziu pati kalta,zinau,man labai geda,isbarkit mane,tada tikrai pasitaisysiu lotuliukas.gif
Bet istikruju tai dar prisidejo kazkokie skausmai su "moteriskom" problemom,tai ryt jau einu pas gydytoja,nes skauda pilvo apacia, skausmas eina i kirksni,tai toks pilvas itemptas ir skausmingas,net gulint skauda,tai automatiskai maziau judu.
Sventes ir mane labai neramina,labai as ju nenoriu,jei galeciau,tai pas nieka nevaziuociau,namie kiausinuka dazyta sugriauzciau su krienais,nes majonezo nevalgau ir man uztektu tu velyku,,,,bet tikiuosi viskas bus gerai ir nepasiduosiu gausiam uosvienes nukrautam stalui. tik tiek zinau,kad jei alkoholio negersiu tai ir apetita lengviau kontroliuoti,o jei isgersiu,tada apetita sunku sustabdyti g.gif Zodziu ruosiuosi psichologiskai lotuliukas.gif
Labai dziugu matyti visas mergaites,kurios jau susirado musu namucius ir tikiuosi kad kitos sugris ir smagiai galesime padiskutuoti ir toliau sekmingai liekneti thumbup.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif Koks orelis thumbup.gif Mano svoris sustojo vietoje, pries mmm stabiliai stovi. O stengiuosi ir dieną maistą mažinti, ir vakare nevalgau. O šventės tai laukiau gausios šventimais, sekmadienį laukia didelis gimės balius. O pirmadienį pas mane dalis giminės rinksis - švęsim sūnelio gimtadienį. Tai nežinau kaip čia bus, aišku iki baliaus jokio maisto tik kava, o paskui vynelis ir apetitas atsiriš doh.gif Nusiteikinėju, kad valgysiu saikingai, o būna doh.gif Nu nežinau, nežinau.
Rubine, džiugu, kad atsiradai ir kitos mergaites šaunuolės. Violet sveikinu su 1 kg. pametimu 4u.gif Adanlee tai išvis 4u.gif 4u.gif 4u.gif nuotaka būsi superinė, jaunikis neatsidžiaugs biggrin.gif Ir Salamadrai sėkmės 4u.gif
Atsakyti
aciu, Gerai:)
tikiuosi, kad apsidziaugs ir pati galesiu savimi didziuotis:)
o del svenciu, as tai pasiryzau,jokio alkoholio, o del maisto, kaip nors, svarbu veliau grizti i vezes:)
visoms sekmes:))))
Atsakyti
Saunuole Adanlee, kai tokia motyvacija,tai ir ryztas ir noras didziulis,tikiu kad busi pati graziausia nuotaka,o iki to laiko ismoksi gyventi ir valgyti sveikiau ir teisingiau,na ir nebereiks pradeti "nuo pradziu", ismoksi sekti savo svori ir koreguoti.
Man patiko siandien musu treneres pasisveikinimas,kad arteja "kulturistu diena",kad velykos del kiausiniu gausaus valgymo prilyginama kulturistu sventei lotuliukas.gif
Taigi mergaites ismokime svesti sventes ne del nukrauto stalo,kur nebutina isragauti visus patiekalus,o sveskime ta dienas del to kad galime susibegti i burelius,aplankyti senus giminaicius,su vaikais paridenti margucius,o jei orelis leis,tai ir i gamta galime islekti prie lauziuko pasokti. Taigi kuo daugiau judesio ir smagaus pasisedejimo tos sventes proga,o nukrauti stalai tegul lieka antroje vietoje thumbup.gif Ismokime i maista ziureti kitaip[,ir visai nesvarbu jei kas nors nesupras,gera savijauta svarbiau uz viska. 4u.gif
Atsakyti