Įkraunama...
Įkraunama...

***Lieknėju, kad būčiau laiminga** 82 tema

Sveikos 4u.gif
QUOTE(KasandraK @ 2014 01 27, 21:22)
Rodo visas Saulelydzio dalis, tai ziuriu gal jau dvidesimta karta  thumbup.gif

O aš dar nei karto nemačiau ax.gif vis ruošiuosi pažiūrėt, bet...

QUOTE(moske4 @ 2014 01 28, 13:41)
As tai mielai sriuba dabar valgau kaip salta, ar propaguojat si patiekala jus?

Ooo, sriuba kai šalta jėga thumbup.gif , o dar jei kokia šiupininė ar čili tai išvis drinks_cheers.gif
Išvis man kai atšalo oras taip valgyt noris, amžinai šalta man doh.gif
Atsakyti
Nu ir man kazkaip salta, jau pradedu manyt, kad koks virusas prikibo. Siaip paskutiniu metu grizus namo kazkaip nelabai tvarkingai uzkandziauju, vis atrodo visko norisi. Na bet stengiuos vakare neest ir dziaugiuos, kad nekyla svoris, o sriubos man skanu, bet kartais tingisi virt biggrin.gif
Atsakyti
Patinka man sriubos. Ir aš tingiu virt, tai dažnai nusiperku kėdainių konservų fabriko sriubas ir verdu blush2.gif
O aš šiandien privalgiau baisių dalykų unsure.gif Buvom su kolege laisvėj, tai nuėjom į Spurginę (kaunietės žino kas tai). Tai baisu, aišku reikėjo prisipirkt visko doh.gif Po to darbe gėrėm kavytę ir valgėm spurgytes. Ir penktadienį aišku būsiu pati kaip spurgytė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Jau savaitės vidurys assa.gif assa.gif assa.gif
Aš taip ir gyvenu - trEčiadienis būna apylaisvis, tai sakau dar dvi dienos, ir SAVAITGALIS biggrin.gif O savaitgalį jau vasaris, o vasaris trumpas, o kove jau dienos šviesesnės biggrin.gif Išvada - reik mažiau valgyt, nes tuoj pavasaris ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Vakar svėriausi ir šiandien, skirtumas -0,4 kg g.gif Įdomiai įdomiai
Atsakyti
Pasirodo spurgytes i nauda buvo biggrin.gif

Sveikos visos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 01 29, 09:48)
Labas rytas 4u.gif
Jau savaitės vidurys assa.gif  assa.gif  assa.gif
Aš taip ir gyvenu - trEčiadienis būna apylaisvis, tai sakau dar dvi dienos, ir SAVAITGALIS biggrin.gif O savaitgalį jau vasaris, o vasaris trumpas, o kove jau dienos šviesesnės biggrin.gif Išvada - reik mažiau valgyt, nes tuoj pavasaris ax.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Va čia tai liuks nusistatymas biggrin.gif

QUOTE(moske4 @ 2014 01 29, 14:32)
Pasirodo spurgytes i nauda buvo  biggrin.gif

Ajajai, nu ar negėda? Sažinė dabar neėda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2014 01 29, 15:32)
Pasirodo spurgytes i nauda buvo  biggrin.gif

Pastebėjau kad nesvarbu ką valgau dieną, svarbu ką valgau vakare. Po spurgyčių, vakare buvo tik pomidoras vienas su grietine, tai dėl to minusas ir buvo. Vakar pvz vakare buvo pica, ir iš karto matosi kad pliusas doh.gif Užburtas ratas doh.gif
Atsakyti
Aš ir pastebėjau, kad nevalgant dvigubos vakarienės ši ktiek mažėja svoris. Tk kartais norisi prisiėst vakare biggrin.gif doh.gif
Vakar vakare apturėjau nuotykį - sugebėjau pamest mašinos raktą su pulteliu prie mašinos doh.gif išlipus ir einant namo š raktų ryšulio atsikabino ir net nepajutau.Gerai, kad vakaras, tamsu ir niekas nerado, o pati pastebėjau po trijų valandų ir ėjau ieškoti. Gi būtų kas radęs ir nuvažiavęs su mano mašina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif Na ką, linkiu neprivalgyt dvigubos vakarienės šiandien ir laukiu skaičiukų ryt 4u.gif . Kas negali ryt - tinka ir šiandienos skaičiukai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, vakar vakare nieko nevalgiau. Iš pradžių nenorėjau, o kai užsimaniau nuėjau miegot smile.gif Už tai pridaviau minusiuką thumbup.gif
Visoms gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif O kur visos pasislėpę, a ? g.gif Bijot minusus priduot? Kol kas prisidavė tik *CoCoNut* ir KasandraK, laukiu kitų 4u.gif
Atsakyti