Įkraunama...
Įkraunama...

***Lieknėju, kad būčiau laiminga** 82 tema

Su šventėm 4u.gif Taigi - lentelės nebus, nes prisidavė tik KasandraK ir aš ax.gif , na nieko, pažiūrėsim kokia bus lentelė po švenčių doh.gif
Atsakyti
Sveikos.
Visas su praejusiom kiausiniu sventem biggrin.gif , asa penktadieni neprisidaviau, nes pas mama islekiau kaip akis isdegus, na o ten valgiau valgiau valgiau, siaubas....Viskas buvo super, bet kaip dabar reik pasisvert
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Na ka kovojam su kg toliau cool.gif
Pas mane po svenciu -1kg O nuo siandien bandysiu delciavoti, reikia susiimti nes iki 05 08 nebedaug liko biggrin.gif

Grazios trumpos savaites 4u.gif
Atsakyti
Labukas, ir man po švenčių sunku. Bet vakar su B važiavom su dviračiais, tai gal truputį susikratė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As sportuoti gal nuo siandien pradeiu, nes vakar dar nelabai kaip jutaus po apsiryjimo.
Siaip labai labai noriu zaliu kokteiliu, tik kokteiline sugedus ir nieks nenuvaziuoja iki Ogminos uzsakyt nauja detale doh.gif
Atsakyti
Laba visoms,
Ka depresija visas kamuoja pasisverus? lotuliukas.gif Pas mane vis dar visu kilu daugiau...Mazai vilciu iki rytojaus blush2.gif
DG tai nerealiai pavare - 1 kg po svenciu, molodiec thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moske4 @ 2014 04 24, 11:37)
Laba visoms,
Ka depresija visas kamuoja pasisverus? lotuliukas.gif Pas mane vis dar visu kilu daugiau...Mazai vilciu iki rytojaus  blush2.gif
DG tai nerealiai pavare - 1 kg po svenciu, molodiec  thumbup.gif

Labos 4u.gif , jo, depresija yra doh.gif ... Na ką - laukiam rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Prisidavimo diena !!! Laukiu skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Prisidaviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Ir vėl pridaviau pliusą. Pas mane jau antras mėnuo užburtas ratas. Vieną savaitę minusas, kitą pliusas. O finale stoviu vietoj. Jokios motyvacijos lieknėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KasandraK @ 2014 04 25, 08:22)
Labukas  4u.gif Ir vėl pridaviau pliusą. Pas mane jau antras mėnuo užburtas ratas. Vieną savaitę minusas, kitą pliusas. O finale stoviu vietoj. Jokios motyvacijos lieknėt  verysad.gif

Tai reikia ja rasti mirksiukas.gif
As ja radau ir del to labai dziaugiuosi, man dabar issukis po tokio minuso kita savaite + didelio nepriduoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na ką gi, prašom 4u.gif
user posted image
Ir visai graži ta mūsų lentelė, neskaitant tų, kurios bijo lipti ant svarstyklių biggrin.gif , šaunuolė mūsų DG* first.gif , aš kaip visada vietoj doh.gif doh.gif doh.gif , o ir KasandraK tik vos vos ružava thumbup.gif
Atsakyti