Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

Oi negaliu sėdėti darbe, norisi kuo greičiau į namus ir bandyti atkurti nuotraukas. Bet blogiausia šioje situacijoje, kad sūnus negali paaiškinti,kodėl taip padarė ir nuslėpė nuo mūsų... Žinoma, kalti esame patys, kad nesaugojome duomenų. Buvome įsirašę į CD keletą katalogų, tai sūnus iš ten įrašė juos atgal į kompiuterį ir tyli pusę savaitės schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
...jei padaryta tik "Delete"-viskas atkuriama,sunkiau kai suformatuota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 08 17, 10:38)
...jei padaryta tik "Delete"-viskas atkuriama,sunkiau kai suformatuota ax.gif

Na po formato irgi gerai atkuria. Va sunkiau jeigu buvo jų vietoje įrašyti kiti duomenys. Po ištrynimo, kažkas instaliuota, įrašinėta į ta diską.Tuomet duomenis galima pamiršti, arba labai plačiai atverti piniginę.
Atsakyti
Kažką bandau atkurti ir rodo, kad kažką atkuria, bet niekaip nerandu kur padeda...
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 17, 13:43)
Kažką bandau atkurti ir rodo, kad kažką atkuria, bet niekaip nerandu kur padeda...

Tai reikėjo gi nustatyti vietą, kur viską atkurtą padeda....
Atsakyti
Nustačiau, bet ten rodo, kad tuščia... Na dar bandysiu, kai vėl grįšiu į namus ir šauksiuosi Jūsų visų pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 17, 14:01)
Nustačiau, bet ten rodo, kad tuščia... Na dar bandysiu, kai vėl grįšiu į namus ir šauksiuosi Jūsų visų pagalbos  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai kai atkurs - gal tada bus pilna tiktai ? g.gif Man rodos iš pradžių atkuria, o poto saugo jas kažkaip....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 17 rugpjūčio 2007 - 13:43
va ką man rašo :

Ontrack EasyRecovery - DeletedRecovery
Copyright © 2000-2007 Kroll Ontrack Inc.
Report Created 8/17/2007 @ 3:55 PM

You are using the EasyRecovery Professional Trial edition. The Trial does not contain copy out capabilities. Data extraction and copy out capabilities are available with a purchased copy of EasyRecovery.

Source Drive: SAMSUNG SP0802N
Source Partition: D:\ <LOCAL DISK>
199 files selected to recover.
239,91 MB data to recover
Atsakyti
Nu velnias, mokama programa doh.gif
Pabandykit parsisiųst nemokamą programą, ten kur aš parašęs buvau,,,,, turėtų gerai irgi veikt. Arba, reikia vaistukų programai rolleyes.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Aš sakyčiau padaryt System restore g.gif sugrąžint turėtų g.gif
su tos dienos data kurią nuotraukos buvo ištrintos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 17 rugpjūčio 2007 - 16:28
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 17, 17:10)

Neišėjo? verysad.gif
Atsakyti