Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

nuomojamam name matyt buvo įsiveisę kandžių schmoll.gif neseniai remotavom, tai prie miegamojo, skladuke, radom senų baldų, viską išmetėm, išvalėm, nežinau, tada nesimatė kad skraidytų, dabar neseniai persikraustėm, vis randam miegamajame kandžių, verysad.gif verysad.gif patarkite, prašau, kaip juos man galutinai išnaikinti ? unsure.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjuke: 08 balandžio 2008 - 15:44
Nežinau ar mano atsakymas nors kiek padės, bet knygoje "Tūkstantis patarimų" apie kandis rašo štai ką:
1. Kandžių nebus, jei sistemingai ir kruopščiai valysite butą, 3-4 kartus per metus peržiūrėsite nenaudojamus daiktus, nelaikysite senų daiktų su naujais.
2. Bent kartą per mėnesį peržiūrėkite drabužius. Jei pastebėjote kandžių lervų, tuojau drabužius išvėdinkite lauke ir apdorokite kandžių naikinamaisiais preparatais.
3. Kai ruošiatės sudėti sezoninius drabužius į specialius maišus ar lagaminus, tuomet pirmiausiai juos išvalykite.
4. Kandims baidyti tinka lazdyno, tabako, lauro, eukalipto lapai, levandos šaknis ir kamparas (dėti į spintą ar maišus kur laikomi rūbai).
5. Prieš naudodami kandis naikinančius areozolius, gerai uždarykite langus ir duris. Išneškite produktus, kambarinių paukščių narvelius, akvariumus, išjunkite šildymo prietaisus. Draudžiama patalpoje būti žmonėms.
6.Atminkite, kad kandys veisiasi ne tik drabužiuose, bet ir džiovintuose vaisiuose, grybuose, miltuose, konditerijos gaminiuose.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2008 04 08, 18:03)
Nežinau ar mano atsakymas nors kiek padės, bet knygoje "Tūkstantis patarimų" apie kandis  rašo štai ką:
1. Kandžių nebus, jei sistemingai ir kruopščiai valysite butą, 3-4 kartus per metus peržiūrėsite nenaudojamus daiktus, nelaikysite senų daiktų su naujais.
2. Bent kartą per mėnesį peržiūrėkite drabužius. Jei pastebėjote kandžių lervų, tuojau drabužius išvėdinkite lauke ir apdorokite kandžių naikinamaisiais preparatais.
3. Kai ruošiatės sudėti sezoninius drabužius į specialius maišus ar lagaminus, tuomet pirmiausiai juos išvalykite.
4. Kandims baidyti tinka lazdyno, tabako, lauro, eukalipto lapai, levandos šaknis ir kamparas (dėti į spintą ar maišus kur laikomi rūbai).
5. Prieš naudodami kandis naikinančius areozolius, gerai uždarykite langus ir duris. Išneškite produktus, kambarinių paukščių narvelius, akvariumus, išjunkite šildymo prietaisus. Draudžiama patalpoje būti žmonėms.
6.Atminkite, kad kandys veisiasi ne tik drabužiuose, bet ir džiovintuose vaisiuose, grybuose, miltuose, konditerijos gaminiuose.

ačiū ir už tai 4u.gif bandysim kovot su jais, nors židinio tai niekaip nerandu verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
As kandis laaabai greitai ir neskausmingai isnaikinau.
kiekvienoj maximoj buna purskalo COBRA.
tada reikia ispurkst tas vietas, kur veisiasi kandys. jeigu tiksliai nezinot, purkskit visus kilimus, spintas ir tt.
Kvapas bjaurus, bet gana greitai isgaruoja.
nepurksti prie gyvuneliu ir vaiku.

sekmes vykdant genocida thumbup.gif
Atsakyti
aš esu girdėjus, kad palerginijos lapą kandžių vietose laikyt reikia, nežinau ar veiksminga g.gif
Atsakyti
Gal kas turi Zepter ar pan. garu lygintuva su stipriu karstu garu.Ten dar toks antgalis yra, kuris koncentruoja srove .As visus kampus ir uzkaborius juo pereinu bent kas pusmeti.Vasara dazniau.Is lauko tu kandziu priskrenda taip pat.Tai nesuprasi kur jos tuos kiausinelius padeda.O karsto garo srove juos sunaikina.Jau senokai bemaciau skraidanciu. Bet cia bute.Name gal ir sunkiau butu.
Atsakyti
Į spintą įdėti raudonojo kedro ratelius. Jie prisotinti kedro aliejum tai išbaidys ne tik kadndis, bet ir blusas, tarakonus, skruzdes. Turėtų pardavinėt natūralios kosmetikosparduotuvėse (pvz. Rasakila) gal dar skonyje ir kvape (mindaugo maximoj)
Atsakyti
Ačiū, už patarimus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus, einu naikinti tų parazitų
Atsakyti
Dar mes naudojam tokius augalus iš miško "gailius" nežinau tik ar teisingas pavadinimas. Irgi labai padeda, nes jų toks aštrokas kvapas g.gif
Atsakyti
Pas mus kažkodėl mėgsta ant lubų kandys tuos kokoniukus įtaisyt, lubos aukštos, tai vargo doh.gif Dar buvo duoninę pamėgę, man nei į gfalvą nešovė tokioj vietoj ieškot, kol spintelės tvarkydama atsitiktinai radau unsure.gif

Per tv girdėjau, kad reiktų berods šaukštą nekoncentruoto acto įpilt į siklinę vandens ir prašluostyt drabužinės lentynas, sienas, stalčius.
Atsakyti
išpurškiau, užvakar kambarius su cobra, žiūrėsim, kokie bus rezultatai, reiks pabandyt dar acto tuo tirpalu lentynas pašluostyt smile.gif
Atsakyti