Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

Mes beveik kątik irgi grįžome iš Karališkos Rezidencijos. Sutinku, kad kambaryje buvo šalta, bet niekas netrukdė įsijungti šildymo... Mūsų apartamentai buvo pirmame aukšte, sušilo dar tą patį vakarą (atvykome pavakare), vėliau buvo viskas gerai thumbup.gif
Esminis minusas- virtuvė. Maisto kainos prasilenkia su kokybe, be to, pasirinkimas tikrai skurdus (visgi, kalbame apie restoraną). Nors nurodomas pietų laikas, tačiau dienos pietų nėra, galima rinktis tik dienos sriubą, kurią nebūtinai gausite doh.gif lotuliukas.gif Pusryčiai vienodi ir neitin gausūs, aptarnavimas labai prastas- baigiasi tai pienas, tai daržovės, tai dar kas ir niekas neskuba papildyti... Ne pusryčių metu aptarnavimas analogiškai prastas.
Bet išties nežinau kame čia bėda, nes tokį prastą aptarnavimą restoranuose teko matyti ir kitur. Deja, bet Lietuvoje vidutinės klasės viešbučiai (3*) ir sanatorijos/gydyklos tikrai turi problemų su virtuve bei padavėjais... Sakyčiau, čia netgi ne blogiausias variantas biggrin.gif

Tai, kad Rezidencija yra ne pačiame miestelyje, mūsų nenustebino, tą vertinome dar prieš pirkdami kuponą, iš esmės tai laikėme privalumu. Vienintelis su tuo susijęs minusas- labai prastas internetas, ypač wi fi ( buvome apie tai perspėti vos atvykę), bet registratorės duoda ir laidą, tada internetas geras biggrin.gif

Dar patiko, kad apartamentuose yra įrengtos virtuvėlės, yra viryklė, šaldytuvas, arbatinukas. Nėra tik indų (neskaitant 2 vnt puodelių ir šaukštelių), gyvenant ilgesnį laiką tai tikrai pliusas thumbup.gif
Atsakyti
Nu jau Versmeje tai apie maitinima tik geriausi mano atsiliepimai 4u.gif . Buvo visko daug ir labai skanu. Jau is ko rinktis tikrai buvo . Net ir mano mama, kuri pastoviai dietu laikosi, ragavo viska. Manau, kad tas maistas sudarytas sveikuoliu naudai, tikrai, pvz kokie kepiniai net nebuvo prisigere riebalu ar bent jau kepti panaudotame aliejuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2013 03 28, 18:39)
Nu jau Versmeje tai apie maitinima tik geriausi mano atsiliepimai  4u.gif . Buvo visko daug ir labai skanu. Jau is ko rinktis tikrai buvo . Net ir mano mama, kuri pastoviai dietu laikosi, ragavo viska. Manau, kad tas maistas sudarytas sveikuoliu naudai, tikrai, pvz kokie kepiniai net nebuvo prisigere riebalu ar bent jau kepti panaudotame aliejuje  smile.gif

Išimtis, manau, tik patvirtina taisyklę biggrin.gif
pvz KR mes 3 dienas iš eilės užsisakinėjome tą patį patiekalą, pirmą dieną valgiau aš, kitas dvi vyras. Tai tik paskutinį kartą gavom normaliai paruoštą biggrin.gif Dar juokiausia, kad išmoko per tas tris dienas, gal tik mes jį užsakinėjom hihihi.gif
Šiaip ten irgi sužymėti visokie alergenai, kiek kokrečiame patiekale ko yra, ir pats maistas (iš meniu) nėra kažkoks prastas, bėda ta, kad neprofesionaliai paruoštas... O kai kartu prisideda prastas aptarnavimas, tai biggrin.gif
Atsakyti
Reziume- i versme nuvaziavus, sumokesi maziau, gausi geriau nei karaliai siulo savo rezinensijose? ax.gif
Atsakyti
georgiana, dėl vienos vištos nereik skriaust kitų narių blush2.gif , besidominčių apie jūsų miestelį, o tavo info tikrai visada būna labai vertinga, dar prieš kelis metus važiuojant į Tulpę ji man laaabai pravertė mirksiukas.gif taigi tikimės, kad per šventes atlėgs pyktis, pakeisi savo tokį kategorišką nusistatymą ir grįši į temukę 4u.gif mes tavęs laukiam 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gražių visoms švenčių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2013 03 29, 14:45)
georgiana, dėl vienos vištos nereik skriaust kitų narių  blush2.gif , besidominčių apie jūsų miestelį, o tavo info tikrai visada būna labai vertinga, dar prieš kelis metus važiuojant į Tulpę ji man laaabai pravertė  mirksiukas.gif  taigi tikimės, kad per šventes atlėgs pyktis, pakeisi savo tokį kategorišką nusistatymą ir grįši į temukę  4u.gif  mes tavęs laukiam  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gražių visoms švenčių  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu Aciu 4u.gif atlegs kurgi dings tas pyktis, tik, kad labai jau ne kokis pavasaris uz lango, vakar buvo Suvalkijoj tai ten sniego beveik nera, o pas mus kalnai doh.gif pernai pamenu vaikai ant batuto tokiu metu sokineo ir su striukytem begiojo, siandien su sbieginem kelnem ant kalniuku duodasi smile.gif
Atsakyti
Truputi vaizdu Balandzio 1-aja 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
o cia labai labai seniai pries 25 metus Birstonas vasara 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes. 4u.gif
Norime su mama ir mano maza dukrele 1,5 metuku sia vasara pavaziuoti iki Birstono. Tad galvojau kur geriau butu apsistoti, Tulpeje, Versmeje ar kur nors kitur o siose sanatorijoje tik proceduras uzsakyti. Kas jau buvot papasakokit ar verta ten vaziuoti....
Pries du metus buvom Drukininkuose, tai ten labai patiko. Net nzn ar verta iskeisti Druskininkus i Birstona?
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Tulpes maitinima?Noretusi ne senesniu nei pries pusmeti,aciu.Ar svedisko stalo nera?
Atsakyti
QUOTE(Elusik @ 2013 04 11, 12:19)
Sveikos mamytes. 4u.gif
Norime su mama ir mano maza dukrele 1,5 metuku sia vasara pavaziuoti iki Birstono. Tad galvojau kur geriau butu apsistoti, Tulpeje, Versmeje ar kur nors kitur o siose sanatorijoje tik proceduras uzsakyti. Kas jau buvot papasakokit ar verta ten vaziuoti....
Pries du metus buvom Drukininkuose, tai ten labai patiko. Net nzn ar verta iskeisti Druskininkus i Birstona?

Sveika 4u.gif, jei pora puslapiu atgal paskaitytum, tai apie Versme ir Karaliskaja rezidencija gal placiau diskutuota buvo. Siaip tai Birstonas mazesnis nei Druskininkai, todel ir rinktis labai jau nera is ko smile.gif Mano 5 dienu atostogos Birstone buvo liux, mes buvom Versmeje, o atostogavom- as, mano mama ir 1.5 m. sunus smile.gif panasiai kaip ir pas jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elusik @ 2013 04 11, 13:19)
Sveikos mamytes. 4u.gif
Norime su mama ir mano maza dukrele 1,5 metuku sia vasara pavaziuoti iki Birstono. Tad galvojau kur geriau butu apsistoti, Tulpeje, Versmeje ar kur nors kitur o siose sanatorijoje tik proceduras uzsakyti. Kas jau buvot papasakokit ar verta ten vaziuoti....
Pries du metus buvom Drukininkuose, tai ten labai patiko. Net nzn ar verta iskeisti Druskininkus i Birstona?

Birstonas taip zymiai mazesnis uz Druskininkus bet kompaktiskesnis, kas liecia nakvyne, taip Jus galite rinkti privatu sektoriu, o paslaugas imtis sanatorijose, siaip siulyciau pasizvalgyti www.visitbirstonas.lt ten yra nuorodos i privatu sektoriu, o del sanatoriniu paslaugu pasiskambinkite i sanatorijas, tai tiek 4u.gif
Atsakyti