Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

Kokie atsiliepimai dar?
Atsakyti
butu idomu isgirsti daugiau atsiliepimu apie "tulpe"
Atsakyti
Ryt lekiam i Versme, tik dabar galvoju ka isideti g.gif ?? Kazin tokiu dalyku kaip ranksluosciu reikia pasiimti??? O kambaryje bus el.arbatinukas? Kavos detis? Pasidalinkit ka dedates i sanatorija, busim 4 dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2013 03 05, 15:44)
Ryt lekiam i Versme, tik dabar galvoju ka isideti  g.gif ?? Kazin tokiu dalyku kaip ranksluosciu reikia pasiimti??? O kambaryje bus el.arbatinukas? Kavos detis? Pasidalinkit ka dedates i sanatorija, busim 4 dienas  4u.gif

Dideliu ranksluosciu galima paimti, ten daug vandens proceduru, nespesite keisti smile.gif Siaip ten duoda zmogui po 2 vnt. Arbatinukas buvo (administraciniam korpuse). Labai ten patiko mums, tik po savaites laiskas is policijos atejo, kad kazkoks administracinis nusizengimas su masina padarytas, tai vyras vaziuos aiskintis. Masina visa laika stovejo salia sanatorijos. Tai gal ne i ta vieta kur pastatem doh.gif Ziurekit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2013 03 05, 23:44)
Dideliu ranksluosciu galima paimti, ten daug vandens proceduru, nespesite keisti smile.gif Siaip ten duoda zmogui po 2 vnt. Arbatinukas buvo (administraciniam korpuse). Labai ten patiko mums, tik po savaites laiskas is policijos atejo, kad kazkoks administracinis nusizengimas su masina padarytas, tai vyras vaziuos aiskintis. Masina visa laika stovejo salia sanatorijos. Tai gal ne i ta vieta kur pastatem doh.gif Ziurekit smile.gif

Taip yra zenklai, bausim oi bausim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 03 07, 15:29)
Taip yra zenklai, bausim oi bausim mirksiukas.gif

Piktas Birstonas, taip su sveciais elgiamasi? verysad.gif
Viskas gerai, tikiuosi ne labai daug nores uz pazeidima blush2.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif , grizom is Versmes laaaaabai labai patenkinti. Nu nerealu buvo tiktrai! Gyvenom II korpuse, seimyniniam kambary. Kambarys liux- su prieskambariu, saldytuvu, tv, el. virdulys, buvo indu, dvi lovos ir sofa. Vaziavom tryse- mano mama, as ir mano vaikas. Kadangi mes su vaiku miegodami nesiskiriam, tai miegojom abu ant sofos, ir nebuvo reikalo baimintis, kad iskris biggrin.gif . Turejom i diena po 4 proceduras, is kuriu viena- vakarais baseinas. Nebuvo kada nuobodziauti, net i lauka iseidavom tik po pora kartu ir tik po 15-30 min., kad oro gryno ikvept biggrin.gif vos spejom- pakaitomis su mama i proceduras- cia valgyt, cia proceduros, cia jau vakariene ir galu gale i baseina. Kadangi mano vaikui 1.5 m. tai tik i baseina vedziausi. Nu labai patiko tikrai, rekomenduoju! 4u.gif Dar grizus vyrui sakau- man jau geriau i Versme, nei dovanu cekis SPA procedura kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2013 03 15, 16:57)
Sveiki  4u.gif , grizom is Versmes laaaaabai labai patenkinti. Nu nerealu buvo tiktrai! Gyvenom II korpuse, seimyniniam kambary. Kambarys liux- su prieskambariu, saldytuvu, tv, el. virdulys, buvo indu, dvi lovos ir sofa. Vaziavom tryse- mano mama, as ir mano vaikas. Kadangi mes su vaiku miegodami nesiskiriam, tai miegojom abu ant sofos, ir nebuvo reikalo baimintis, kad iskris  biggrin.gif . Turejom i diena po 4 proceduras, is kuriu viena- vakarais baseinas. Nebuvo kada nuobodziauti, net i lauka iseidavom tik po pora kartu ir tik po 15-30 min., kad oro gryno ikvept  biggrin.gif vos spejom- pakaitomis su mama i proceduras- cia valgyt, cia proceduros, cia jau vakariene ir galu gale i baseina. Kadangi mano vaikui 1.5 m. tai tik i baseina vedziausi. Nu labai patiko tikrai, rekomenduoju! 4u.gif  Dar grizus vyrui sakau- man jau geriau i Versme, nei dovanu cekis SPA procedura kokia  biggrin.gif


Taip ir nesupratau,kas Jums ten taip patiko? 4u.gif 4u.gif
Jei teisingai supratau,tai turejote savaitgalio paketa? g.gif
Suintrigavote,tad paklausiu kuo Versme geresne pavyzdziui uz Egle (nekalbu apie Egle +). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 03 15, 18:52)
Taip ir nesupratau,kas Jums ten taip patiko? 4u.gif  4u.gif
Jei teisingai supratau,tai turejote savaitgalio paketa? g.gif
Suintrigavote,tad paklausiu kuo Versme geresne pavyzdziui uz Egle (nekalbu apie Egle +). ax.gif

Manau kainos skirtumas irgi yra. O poilsis tai tikrai super smile.gif As uz Versme.
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 03 15, 17:52)
Taip ir nesupratau,kas Jums ten taip patiko? 4u.gif  4u.gif
Jei teisingai supratau,tai turejote savaitgalio paketa? g.gif
Suintrigavote,tad paklausiu kuo Versme geresne pavyzdziui uz Egle (nekalbu apie Egle +). ax.gif


Ne ne, mes ilsejomes 5 dienas, man aplamai viskas patiko- apgyvendinimas, maitinimas, proceduros, aptarnaujantis personalas. Nu gal taip mums pasiseke, aisku cia nuo zmoniu isrankumo lygio dar priklauso, bet mums tai liux buvo. Su Egle negaliu lyginti, nes Druskininkuose esu buvusi tik vandens parke. Birstona pasirinkom, nes arciau Kauno, o Versme pasirinkau pasiskaicius SM komentarus, geresni atsiliepimai, nei apie Tulpe. Buvom nueje prie Tulpes, taiten ju baseino vitrininiai langai, gal ir baseinas didesnis nei Versmej, vasara manau grazus vaizdas is Tulpes baseino, nes ant Nemuno kranto. Idomu butu ir ten apsilankyti, juk nepoabuvus- negali sprest wink.gif
Papildyta:
QUOTE(slavlanta @ 2013 03 15, 21:44)
Manau kainos skirtumas irgi yra. O poilsis tai tikrai super smile.gif As uz Versme.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lab.
Proceduru tvarkarasti sudaro automatiskai, ar laikus galima rinktis ka kada nori? Galvoju apie savaitgalio poilsi ax.gif
Chalata reikia atsivezti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2013 03 17, 15:08)
Lab.
Proceduru tvarkarasti sudaro automatiskai, ar laikus galima rinktis ka kada nori? Galvoju apie savaitgalio poilsi  ax.gif
Chalata reikia atsivezti?  ax.gif

Del savaitgalio nezinau, bet mes buvom nuo 4-Dienio iki 1-dienio, tai pirma ejom pas gydytoja, kuri parinko proceduras, nors paklause ko labiau noretume, o jau proceduru tvarkarasti isdeliojo administratore, ten registraturoje prie baseino. Tuo metu mes pietavome, tai grize gavom jau isdeliota laika. Savaitgali proceduru beveik nera is ko rinktis- daug maziau ju nei darbo dienom. Versmes puslapyje yra nurodytos savaitgalio proceduros - tai tik baseinas, pirtys ir kontrastines vonios, dar man rodos gali buti masazai, detoxas, nu gal dar kokiu. Chalata tureti patogu, pvz einant i baseina, tai persirenginet nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keryda: 18 kovo 2013 - 10:27