Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių Pabališkių susibūrimas

gi2lux, didelis aciu uz sveikinimus ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2011 02 04, 12:37)
Kurioj vietoj dygsta jūsų namukas?



Sveikos mergaites,
taip noriu bendrauti, bet dar neikertu kaip siuose psl reikia bendrauti doh.gif .Bet tikiuosi ismoksiu biggrin.gif .As gyvenu Piktmiskio g., ir labai noreciau susitikti ir pabendrauti su mamytemis auginanciomis mazylius.Mano suneliui 5men. Gal kas nori susipazinti...Mano Skype: gzimailiene
email: gzimailiene@yahoo.com
Atsakyti
sveika. drasiai, drasiai. nors mano vaikams daug daugiau-bet su mielu noru pabendrausiu. o su mazyliais tai cia yra-rodos maza kinderi turi seima is5. o jau gyvenate name, ar dar tik statotes????????
Atsakyti
QUOTE(gzimailiene @ 2011 02 15, 16:44)
Sveikos  mergaites,
taip noriu bendrauti, bet dar neikertu kaip siuose psl reikia bendrauti doh.gif .Bet tikiuosi ismoksiu biggrin.gif .As gyvenu Piktmiskio g., ir labai noreciau susitikti ir pabendrauti su mamytemis auginanciomis mazylius.Mano suneliui 5men. Gal kas nori susipazinti...Mano Skype: gzimailiene
email: gzimailiene@yahoo.com

Kurioje Piktmiskio puseje gyvenat? Ar dar statotes? mirksiukas.gif

Mano maziausiajai 11men, jau tuoj 1metukas bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seima is 5: 15 vasario 2011 - 18:59
labutis,

gzimailiene junkis drąsiau drinks_cheers.gif

tai merginos kada darom gathering.gif mirksiukas.gif matyt kol nepadarysim šampano vakarėlio, neiįsivažiuosim į vėžias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2011 02 15, 23:13)
labutis,

gzimailiene junkis drąsiau  drinks_cheers.gif

tai merginos kada darom   gathering.gif   mirksiukas.gif matyt kol nepadarysim šampano vakarėlio, neiįsivažiuosim į vėžias  lotuliukas.gif

Kazkaip labai dubliuojasi Siaulieciu ir Pabaliskiu pasnekesiai, galima butu ir tas, kurios siaip paplepeti nori, cia pakviest, o ana tema labiau statybiniams reikalams palikt, o tai dabar ir cia, ir ten idomu, o kur dar kiti forumai, praktiskai nebespeju, visi vakarai prie kompo... Tada ir si tema pajudetu sparciau g.gif
Klausimas: O kur jus paprastai darot tuos sampano vakarelius? Ir tik PAbaliskes renkates, ar visas kvieciat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seima is 5: 15 vasario 2011 - 21:44
QUOTE([quote=seima is 5 @ 2011 02 15, 22:42)
Kazkaip labai dubliuojasi Siaulieciu ir Pabaliskiu pasnekesiai, galima butu ir tas, kurios siaip paplepeti nori, cia pakviest, o ana tema labiau statybiniams reikalams palikt, o tai dabar ir cia, ir ten idomu, o kur dar kiti forumai, praktiskai nebespeju, visi vakarai prie kompo... Tada ir si tema pajudetu sparciau g.gif
Klausimas: O kur jus paprastai darot tuos sampano vakarelius? Ir tik PAbaliskes renkates, ar visas kvieciat?

su statybininkais buvom susitikę saulės mieste, picerijoj. O su Pabališkėm tai ir kavinėse, ir pas nise svečiuose, ir pas mane. dar prie mūsų prisijungia kaimynės, kurios išvis per SM nebendrauja. Mūsų kelios tėra, tai galima ir namuose, o statybinikų daug, nesusikviesi visų bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 15 vasario 2011 - 22:57
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 02 15, 23:37)

trolemole, ko taip kukliai mirksiukas.gif junkis drąsiau 4u.gif
Atsakyti
gal pabaliskes nesupyks, noreciau ir as jungtis prie plepesiu ir ypac sampanu vakareliu drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme_fatale @ 2011 02 16, 12:31)
gal pabaliskes nesupyks, noreciau ir as jungtis prie plepesiu ir ypac sampanu vakareliu  drinks_cheers.gif  blush2.gif

ooooo drinks_cheers.gif smapanu pakvipo....

Tai kas gal ka konkreciau planuojat?
Galiu pas save pakviest, bet nei atsisest kol kas, nei kavos kur pasitaisyt, nes kol kas tik sienos... Bet kvieciu jei norit trumpam, ilgam, kaip tinka, pastovet, pavaiksciot... Nu as siaip nuejus ilgiau 15 min neisbunu, ner ka veikt... alc.gif gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 16, 12:28)
ooooo drinks_cheers.gif  smapanu pakvipo....

Tai kas gal ka konkreciau planuojat?
Galiu pas save pakviest, bet nei atsisest kol kas, nei kavos kur pasitaisyt, nes kol kas tik sienos... Bet kvieciu jei norit trumpam, ilgam, kaip tinka, pastovet, pavaiksciot... Nu as siaip nuejus ilgiau 15 min neisbunu, ner ka veikt... alc.gif  gossip.gif

lotuliukas.gif ''...pastovet, pavaiksciot...'' lotuliukas.gif mirksiukas.gif
as irgi jau greitai galesiu pakviesti drinks_cheers.gif
PABALISKES? kur leidziat vaikus i darzeli?
Atsakyti