Įkraunama...
Įkraunama...

Varėnos mamytės

siandien maziukas idomiai kvepuoja, istepiau nosiuka oksolino tepaliuku
pati maitinu, kartais misinuka duodam, kai primaitinam
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 09, 10:45)
siandien maziukas idomiai kvepuoja, istepiau nosiuka oksolino tepaliuku
pati maitinu, kartais misinuka duodam, kai primaitinam

oj tos ligos doh.gif baisu mes net operaciją jau apturejom doh.gif
vakar maudėmės o šian žiuriu sunkiau kvėpuoja verysad.gif
pabandyk pienelio įlašint truputuką.mums padeda ax.gif
aš ir dar pati,bet vis dažniau tenka vakare padaryt mišinuką...vistik suretejo maitinimai kai pradėjau duot papildomą maistą smile.gif
o kokį mišinuką perkat?
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 09, 12:04)
oj tos ligos doh.gif baisu mes net operaciją jau apturejom doh.gif
vakar maudėmės o šian žiuriu sunkiau kvėpuoja verysad.gif
pabandyk pienelio įlašint truputuką.mums padeda ax.gif
aš ir dar pati,bet vis dažniau tenka vakare padaryt mišinuką...vistik suretejo maitinimai kai pradėjau duot papildomą maistą smile.gif
o kokį mišinuką perkat?


similac.
bet ir tas keliu rusiu yra, tai pirma viena naudojim dabar kitoki bet similaka tik ten kazko daugiau prideta, tai reciau kakotpradejo sad.gif o tu koki naudoji?
o del varenos mamyciu,oi taip tikrai daug mamyciu matau kai atvaziuoju ir su vezimukais ir be ju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GitanaDainius: 09 sausio 2012 - 14:13
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 09, 14:12)
similac.
bet ir tas keliu rusiu yra, tai pirma viena naudojim dabar kitoki bet similaka tik ten kazko daugiau prideta, tai reciau kakotpradejo sad.gif o tu koki naudoji?
o del varenos mamyciu,oi taip tikrai daug mamyciu matau kai atvaziuoju ir su vezimukais ir be ju

kažkaip pasiskaičiau tai nelabai kaip dabar apie similac atsiliepia g.gif
na mes tik nuo gruodžio pradžios pradėjom pirkt, tai semper pirkus buvau,bet nespėjam išnaudot tų 500g,tad pirkau bebi(400g ten)..naudojam tik i košes praktiškai,retai kada pageria iš buteliuko.neima ji buteliuko schmoll.gif
užtai padariau atradimą bigsmile.gif ji kuo puikiausiai geria is puoduko bigsmile.gif

jo daug, kai geras oras tai pilna Varėna...bijo matyt viešos erdvės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 09, 21:35)
kažkaip pasiskaičiau tai nelabai kaip dabar apie similac atsiliepia g.gif
na mes tik nuo gruodžio pradžios pradėjom pirkt, tai semper pirkus buvau,bet nespėjam išnaudot tų 500g,tad pirkau bebi(400g ten)..naudojam tik i košes praktiškai,retai kada pageria iš buteliuko.neima ji buteliuko schmoll.gif
užtai padariau atradimą bigsmile.gif ji kuo puikiausiai geria is puoduko bigsmile.gif

jo daug, kai geras oras tai pilna Varėna...bijo matyt viešos erdvės biggrin.gif




nu nezinau, bet mes naudojom vienoki similac viskas ok buvo, pabandem NAN nu isvis tada vos ne skystai pradejo varyt, tada similac su omega-3, na ta dabar kakoja kas antra diena, po 1 karta....tai nezinau...
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 09, 23:15)
nu nezinau, bet mes naudojom vienoki similac viskas ok buvo, pabandem NAN nu isvis tada vos ne skystai pradejo varyt, tada similac su omega-3, na ta dabar kakoja kas antra diena, po 1 karta....tai nezinau...


nesakau kad jis labai blogis.pusseserė jį naudoja,jai ir patinka,ir leliui tinka :)tiesiog šeip pasidalinau ką girdėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 10, 10:40)
nesakau kad jis labai blogis.pusseserė jį naudoja,jai ir patinka,ir leliui tinka :)tiesiog šeip pasidalinau ką girdėjau smile.gif



labas rytas, siandien yra ka veikt,kaimyne atvede paziureti savo 1m7men mergaite,oi kaip jai idomu mano berniukas,katik juos abu prifotkinau xixi
tik yra bedeliu su kakojimu,pakeitem misinuka(mano pieno kartais nebeuztenka),ziuresim kas bus
Atsakyti
labas rytas,mes sandien i lauka neisim:(laukiam sveciu...uztad berniukelis vakar vakare pagaliau pridare i pampersa,tai nezinau kaip cia bus su tuom pakeistu misineliu,dabar jam kazkas uzejo,pradejo diena neimt kruties..
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 10, 11:07)
labas rytas, siandien yra ka veikt,kaimyne atvede paziureti savo 1m7men mergaite,oi kaip jai idomu mano berniukas,katik juos abu prifotkinau xixi
tik yra bedeliu su kakojimu,pakeitem misinuka(mano pieno kartais nebeuztenka),ziuresim kas bus



QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 11, 12:23)
labas rytas,mes sandien i lauka neisim:(laukiam sveciu...uztad berniukelis vakar vakare pagaliau pridare i pampersa,tai nezinau kaip cia bus su tuom pakeistu misineliu,dabar jam kazkas uzejo,pradejo diena neimt kruties..

sorry neužejau vakar blush2.gif
buvom mes kiemukyje oras super buvo,o vat šian nžn..snigo,pustė,dabar lyg nieko bet dangus pilkas.. unsure.gif
mano pusseseres mergytė 1m. tai bijojo mano zuikio lotuliukas.gif tik pažiuri ir rekia lotuliukas.gif
žinok sunku ka patart,,maniškė atvirkščiai neima buteliuko....o taviškis matyt pajuto, kad iš buteliuko lengviau.nepasiduok siūlyk toliau,kantrybes 4u.gif buvo ir maniškei..ėme ir neėme (.)..po 5 val išbūdavo nevalgius,,bet paskui susitvarke smile.gif
dėl pasikeitusio mišinio ir apskritai maisto taip gali nutikt..mus gelbėja slyvų tyrelė,bet jūsiškis dar mažiukas..
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 12, 12:49)



va o mes galim pasidziaugti, kad jau bandom sedet....
klausyk o kartais tu nebuni mamyciuklubo psl.?
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 15, 14:23)
va o mes galim pasidziaugti, kad jau bandom sedet....
klausyk o kartais tu nebuni mamyciuklubo psl.?

šaunuoliai thumbup.gif
mes tai jau stovet norim biggrin.gif bet bijo biggrin.gif
esu ten prisiregistravus, bet retai užsuku ,o ką? smile.gif
Atsakyti