Įkraunama...
Įkraunama...

*Panevėžio mamukai ir vaikiukai*

QUOTE(Elzyte003 @ 2014 10 13, 09:50)
Sveikos, panevėžietės mamytės! Neseniai atsikrausčiau gyventi į Panevėžį, nelabai čia dar ką pažįstu, norėjau paklausti ką veikiat laisvalaikiu, gal lankot kokius klubus, jogą ar kitą įdomią veiklą? Kur susitinkat su draugais? Ar dažniau keliaujat iš Panevėžio? O gal rengiat forumo susitikimus? Tikiuosi bendrausim!



Sveika atvykusi į Panevėžį!
Aš taip pat prieš pusmetį grįžau gyventi į Panevėžį, nors čia gimus, augus, bet draugų gretos labai išsilakstė po didžiuosius miestus, o aš nors dar ir ne mamytė, bet jungiuosi prie Jūsų smile.gif gaila, kad panevėžiečių forumas truputėlį tuščias, bet gal bendromis jėgomis prikelsim, juk norisi rasti bendraminčiųsmile.gif


Elzyte003, ieškojau ieškojau, kur čia geriau pasportuoti Panevėžyje, kol galų gale nusipirkom su MB kilimėlius, įsirašėm iš youtube keletą įrašų ir dabar visai smagiai abu sportuojam vakarais namie:) ir kiek laiko susitaupo kelionėms, plaukų džiovinimui po dušo, o ir negali gintis, kad "tingiu ar šalta važiuoti".

Beje, šį mėnesį tai buvo paskelbtas SPALIS-sveikatos stiprinimo mėnuo, tai Panevėžyje buvo įvairiausių nemokamų seminarų ir praktinių užsiėmimų, tai smagu buvo sudalyvauti kur ne kur.

O Elzyte003, pati šiaip iš Panevėžio kilus ar dėl kitų priežasčių čia atsidūrei? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sinaja @ 2014 10 27, 16:29)
Sveika atvykusi į Panevėžį!
Aš taip pat prieš pusmetį grįžau gyventi į Panevėžį, nors čia gimus, augus, bet draugų gretos labai išsilakstė po didžiuosius miestus, o aš nors dar ir ne mamytė, bet jungiuosi prie Jūsų smile.gif gaila, kad panevėžiečių forumas truputėlį tuščias, bet gal bendromis jėgomis prikelsim, juk norisi rasti bendraminčiųsmile.gif
Elzyte003, ieškojau ieškojau, kur čia geriau pasportuoti Panevėžyje, kol galų gale nusipirkom su MB kilimėlius, įsirašėm iš youtube keletą įrašų ir dabar visai smagiai abu sportuojam vakarais namie:) ir kiek laiko susitaupo kelionėms, plaukų džiovinimui po dušo, o ir negali gintis, kad "tingiu ar šalta važiuoti".

Beje, šį mėnesį tai buvo paskelbtas SPALIS-sveikatos stiprinimo mėnuo, tai Panevėžyje buvo įvairiausių nemokamų seminarų ir praktinių užsiėmimų, tai smagu buvo sudalyvauti kur ne kur.

O Elzyte003, pati šiaip iš Panevėžio kilus ar dėl kitų priežasčių čia atsidūrei? smile.gif

Labas labas, Sinaja:)tikrai čia tuštoka smile.gif Aš išvis ne panevėžietė todėl dar sunkiau rasti pažįstamų smile.gifaš tokia meilės "emigrantė" atsikrausčiau tik prieš keletą mėnesių į panevėžį, ieškau veiklos ką būtų smagu nuveikti smile.gif aš irgi galvoju kad patogiausia sportuoti namie, bet norisi kažkur išeit, susirast bendraminčių tai vien dėlto domina įdomios vietos ir veiklos smile.gif
Atsakyti
Kviečiu visas į Panevėžio Yamaha muzikos mokyklos pamokėles. Lavinkime vaikučius pagal jų poreikius ir galimybes 4u.gif
PROGRAMOS:
Robis - 4-18 mėnesių kūdikiams ir vaikams.
Mažyliai ir muzika - 1,6m.-4,5m.
Muzikos šalis - 4,5m.-6,5m.
Linksmieji klavišai -8-14m.
Laukiame jūsų registraciju į NEMOKAMĄ parodomaja pamoką adresu www.muzikosmokykla.lt (REGISTRACIJA)
Ateikite,draugaukime ir muzikuokime kartu 4u.gif

4u.gif Renkama nauja grupė 3-4m.vaikučiams. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

ar čia yra gimdžiusių 2012m.? Perduodu kvietimą dalyvauti įdomioje Sveikatos apsaugos ministerijos apklausoje apie ligonines/klinikas, kuriose gimdėte savo stebuklėlius:
ivertinkime ligonine

sėkmės 4u.gif
Atsakyti


Laba diena,

nežinau ar čia galiu paklausti. Labai reikia informacijos. Gal kuri žinot kur Panevėžyje vyksta kokybiški nagų priauginimo kursai ( ne 1-2 dienų, bet bent jau savaites ar 10d.) Žodžiu tinkantys pradedančiai, kad tikrai galima būtų išmokti pagrindų.


Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Ieskome pirkti 3 kambariu buto 2; 3; 4; aukstuose, gal jus ar jusu kaimynai planuojate pardavineti? AZ 4u.gif
Atsakyti
Sveiki gal as ne i tema bet paprasysiu pagalbos.Ieskau vaiko kas moketu groti saksafonu,amzius nesvarbus.
Atsakyti
Sveikos mamytes.Zinau,kad cia ne ta tema ,bet labai ieskom kaciuko ar katytes.Gal yra dovanojanciu.Temos neseku rasyti i AZ. 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kur Panevėžyje tikrina vaikams akis daktarė privačiai, nes optikos netinka.
Atsakyti
Labas mamytes, gal atsirastu norinčių lankyti plaukimo mankšteles su leliukais nuo 6mėn. Dembavos sporto ir sveikatingumo centre?mielai kviečiu, nes neuzilgo bus pradedami pirmi uzsiemimai.

Kam įdomu detalesnę informaciją galite rasti Fb paskyroje: Plaukimo mokytoja/instruktorė Evelina Navašinskaitė
Arba telefonu 8-684 91708 :-)
Atsakyti
Gal zinote Panevezyje sendaikciu/devetu krautuveliu, kad butu zaislu? smile.gif
Atsakyti

Sveiki, rekomenduokite sviesia, jaukia ir kokybiska jogos studija Panevezyje. Aciu :)

Atsakyti