Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

user posted image
user posted image



Brashkiene - Anastasija 2013 04 23 už sentrakio
Dainulle – Laurynas 2005 06 28, Martynas 2009 04 15, Kotryna 2011 08 26 Semeliškės
Deisi – Deimantas 2000 09 20 ir Simonas 2006 06 05 Semeliškės
Dalytė – Domas 2006 11 26 ir Ugnė 2010 03 31
Dovidu- žvirbliukas 2013, Lentvaris
Jjurgitas- Nedukas, Benukas, Motiejus
Kajune – sūnūs 2005 09 08 ir 2010 08 04
KAMUTĖ – Kamilė 2006 12 18 Trakai
Kaškoniukas – Nojus 2006 05 16, Meda 2010 05 30 ir Vytautė 2012 Rūdiškės
Miskouoga- dvi žavios merginos
Mamyte_Saulė - sūnelis ir dukrytė - Vievis
miau - Trakai
Mijaka – Emilis 2007 03 20 Elektrėnai
NERINGUKAS – Deividas 2003 06 18 ir Danielius 2006 07 16 Lentvaris
Neriukas – Vėjūnė 2007 12 01 ir Žiedė 2009 08 11 Trakai
Rudakase- Srekas 2007, Kajus 2013, Lentvaris
Rokoko – Kamilė 2005 07 28 Trakai
Skristina27 – Vytenis 2006 08 17 Vievis
Smilga79- Smiltė 2003 07 16 ir Rokas 2011 08 13
Veja234 - sūnus 2002 03, dukra 2012 05, sūnus 2014m., S.Tarpupis
Venddetta- Lentvario naujakurė
Zaiza66 –Gustė 2006 01 28 ir Ugnė 2014 Elektrėnai



"Ką reiškia draugauti? Atsakymas aiškus:
Draugauti - tai padėti, kuo gali. "

(Thiruvalluvar)


Papildyta:

Tik šiame forume
- karščiausios temos,
- gaiviausios mintys,
- žaviausios ledi, vertos tikrų perlų karolių


Statistika smile.gif
Dalyte:) 155
Brashkiene:) 116
Dainulle 62
jjurgitas 53
Kajune 32
Mamyte_Saule 28
venddetta 24
zaiza66 23
miau 18
kaškoniukas 15
Veja234 13
mijaka 10
smilga79 10
NERINGUKAS 9
miskouoga 8
rudakase 6
kakava2 2
uzsiemusi 2
Namų šeimininkė 1
agne.vln 1
Zabyte 1
SKristina 1


P.s. Labai atsiprašau visų, kurių foto nėra koliažuose, mano kompas niekaip neatidarė Jūsų avatarų. Kitai temai pasižadu pasitaisyti smile.gif
Atsakyti
koks nuotabus koliažas clap.gif
man priminė, kaip tie avatarai tikrai atskleidžia mus.
Ačiū Braškienėi smile.gif 4u.gif

Visoms gražaus ir dažno bendravimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalyte:): 28 rugpjūčio 2014 - 15:41
Dalyte, aš tik dabar pastebėjau, kad pas dvi plepiausias nares nickai su šypsenom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 28, 16:53)
Dalyte, aš tik dabar pastebėjau, kad pas dvi plepiausias nares nickai su šypsenom biggrin.gif



šiandien tu mane stebini savo įžvagomis cool.gif esi teisi smile.gif davai ir kitos prisipieškit smile, gal pramuš ant plepumo biggrin.gif
Atsakyti
Pokštininkės judvi biggrin.gif

Šaunuolė Braškė wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

nieko sau... lyg ir nebendrauju daug, o 5 vietoj biggrin.gif

Mano paskutinė atostogų diena doh.gif Pirmadienį palydėsiu K. į mokyklą ir į darbą mega_shok.gif Noro jokio, nors nuo Žolinių namuose, bet nepajaučiau aš atostogų unsure.gif

Vasaros uždarymą galima būtų ir pas mane kaime, bet per vėlai sugalvojot, dirbsiu, tai nieko nesigaus, kaip ir su atidarymu doh.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

kazkaip as ziuriu kazka buvau praleidus ar tik buvo VIP kaimyniu vasaros atidarymas? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
as tai darbe sedziu, sita visa savaite man kazkokia nedarbinga. Turbut visos moterys dabar rupinasi vaiku isleidimu i mokykla, o ne savo groziu... is vienos puses gerai laikas ir man pailseti, bet is kitos... pikta kai visa diena darbe prasedi nieko neveikdama, o vakare kai jau ir namo noretum turi dirbti.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 28, 19:27)
Česnakinis arba žaliasis sviestas.

Baigs komandiruotis mb, eisiu teisių laikyt, atvažiuosiu, pačią pakubalibrinsiu ir važiuosiu happy namo smile.gif

Akcijiniai buržujai : prisiperku visokių produktų per akcijas ir gaminu kas į galvą šauna

Madam jau nematinu kokie 2 mėnesiai, kažkaip lengvai atprato, be zurkimo, ieškojimo ir panašiai. Valgom veik viską pagal nuotaiką ir turimą dantų kiekį smile.gif o jų vis dar nedaug.



kaip išradinga thumbup.gif

net nesupratau, kaip tu man taip į skolas įlindai biggrin.gif
(aš apie kuba libre, ai šveitejiškai tikslais biggrin.gif)
beja, tavo braškiene atgavau ir suvalgiau jau (pas Kaškoniuką palikus buvau) fantastiška wub.gif

vėl pasitebėsiu tavo išradingumu smile.gif
aš nelinkus eksperementuoti

tai daugiau kalbos, nerimo buvo, nei darbo, kai atėjo laikas, tai atėjo


QUOTE(venddetta @ 2014 08 28, 21:58)
Neplanuojam, nes atskirai gyvenam. Jis kaip jaunas mėnulis pasirodo pas mane svečiuose ir tiek... darbe matomės, tai švyti visas mane pamatęs - myli, bet kažkokios baimės ir principai kamuoja...o man TAIP GERA dabar be jo. Niekas nezyzia "kada valgysim", niekas nesėdi prie teliko kai darbų milijonas, niekuo rūpintis nereik smile.gif poilsis smile.gif)


kartu dirbat? kaip idomu? lengva, sunku? neinat per pertraukas fiiti miti? biggrin.gif

bet tu pažadinai jau ir taip aktyvų mano smalsumą, kodėl jus gyvenat skyriumi? nejau tu į Lentvarį iškomandiruota tam, kad rūpintaisi įkurtuvėmis, o jis VLn , nes jam patogiau į darbąiš ten važiuot? men net kila mintis, kad jis su mama gyvena biggrin.gif

ne vienas yra straipsnis, tyrimas apie tai, kad iš santuokos laimi daugiau vyras, o ne moteris




QUOTE(Kajune @ 2014 08 29, 08:22)

Mano paskutinė atostogų diena  doh.gif Pirmadienį palydėsiu K. į mokyklą ir į darbą  mega_shok.gif Noro jokio, nors nuo Žolinių namuose, bet nepajaučiau aš atostogų  unsure.gif



pažystama friends.gif

o kaip Kajus, nori į mokyklą?

QUOTE(rudakase @ 2014 08 29, 10:28)


kazkaip as ziuriu kazka buvau praleidus ar tik buvo VIP kaimyniu vasaros atidarymas?

as tai darbe sedziu, sita visa savaite man kazkokia nedarbinga. Turbut visos moterys dabar rupinasi vaiku isleidimu i mokykla, o ne savo groziu... is vienos puses gerai laikas ir man pailseti, bet is kitos... pikta kai visa diena darbe prasedi nieko neveikdama, o vakare kai jau ir namo noretum turi dirbti.


mes birželio mėn buvom susitikusios

klasika, vaikai aukščiau visko. nors keista, mano draugė kirpėjas sako, kad pastebimas sujudimas prieš rugsėjo 1 ypač iš pedagogų, pirmokų mamų
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 08 29, 09:48)
o kaip Kajus, nori į mokyklą?

Kaip bebūtų keista, taip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2014 08 29, 11:10)
Kaip bebūtų keista, taip  bigsmile.gif


thumbup.gif
aš tai aplink gridžiu - NEE
nors kai pati ėjau į mokyklą, tai labai norėjau, visada smile.gif ir dabar norėčaiu jai kur vietoje būtu kokie kursai ar mokymai
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 08 29, 10:48)

klasika, vaikai aukščiau visko. nors keista, mano draugė kirpėjas sako, kad pastebimas sujudimas prieš rugsėjo 1 ypač iš pedagogų, pirmokų mamų


matai kadangi nesu kirpeja, tai pas mane truputeli kitokia situacija smile.gif Pas mane pagrinde prasideda darbymetis pavasari, kai moterys nusivelka storus kailinius biggrin.gif
Atsakyti
Rudakase, rinkosi visos, kurios norėjo ir galėjo smile.gif
O, kirpėja smile.gif aš Lentvaryj kerpuos. Kurioj vietoj dirbi?

Madam jau antra diena temperatūrinė. Spėju, dantukas krūminis, nes visas ištinęs, mėlynas. Man jau panikuot ar tai normalu? Vienas priekinis irgi pamėlęs buvo iki išlindimo.
Papildyta:
Dalyt, o man patinka tokios skolos- maistinės- gėriminės smile.gif Svarbu, atiduot malonu smile.gif šiemet braškienės neturėsiu :/
Atsakyti