Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(kusachius @ 2007 06 18, 19:38)
dar prie visus uzknisusios temos griztu -nuotrauku dejimo i sita foruma.
nesu didele Išprotėjusios skonio gerbeja, bet man atrodo kad ji daugeliui daro paslauga, keldama cia nuotraukas. Nes is jos idetu nuotrauku, kas trecioj -ketvirtoj galima rasti neblogu ideju. O jei reiktu google vaizdus perziuret, tai is 10-15 viena yra verta demesio. Be to cia lankosi labai ivairaus skonio zmones, kuriems skirtingi dalykai patinka, ir gal randa butent tai ko ieskojo  mirksiukas.gif
taigi, Išprotėjusi,  aciu  4u.gif



Mano ikeltos nuotraukos nera visiskai mano skonio ax.gif Bet juose as matau neblogu minciu, ideju, kurias galima ispletoti... Pakeitus plyteliu spalva, rezultatas buna thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išprotėjusi: 18 birželio 2007 - 18:44
QUOTE(kusachius @ 2007 06 18, 18:38)
man atrodo visai logiskas sprendimas. Taip islaikysit vientisa stiliu name, kas man atrodo svarbu, dedami skirtingas spalvas ir isdestyma isvengsit nuobodumo, ir jei jau radot patinkancias plyteles, nereikes lakstyti po parduotuves ieskant nauju. Jei daryciau sau, tai irgi panasiai elgciausi  drinks_cheers.gif



aciu 4u.gif jega! nes as ir noriu vientisumo name rolleyes.gif
Atsakyti
po didziuju remontu galiu ir as ideti savo vonia.
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 20:32)
po didziuju remontu galiu ir as ideti savo vonia.


bigsmile.gif simpatulka tavo vonia
Atsakyti
notworthy.gif uz ivertinima
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 18, 19:15)
Gal patiks kam nors...
minciu ar ideju pasisems  4u.gif

user posted image




QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 18, 19:16)


įdomu ar patogu taip dušai, juk prisitaško visur (nors man tai labai gražiai atrodo, bet ir darbo atkrenta, nereikia valyti kokių stiklinių ar kt. dušo durų. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 19:32)
po didziuju remontu galiu ir as ideti savo vonia.
user posted image


o kokios firmos vonia ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 06 18, 21:06)
įdomu ar patogu taip dušai, juk prisitaško visur (nors man tai labai gražiai atrodo, bet ir darbo atkrenta, nereikia valyti kokių stiklinių ar kt. dušo durų. tongue.gif



Kazkada kai lankiau sporto kluba ten irgi buvo tokie "palaidi" dusai, man patiko, bet kazkaip jaukiau kai su stiklu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 06 18, 21:14)
o kokios firmos vonia ?  bigsmile.gif



Vonia "Vispool" Iris pirkome.
Akmens mase.
kaina apie 1700 lt
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2007 06 18, 17:24)
.....uzsakoviu man atsiunte net muzikos kokios klausosi pati  thumbup.gif  atsiprasau, truputi jau cia offtopic  blush2.gif

geras,bet pagal muzika irgi galima nuspresti kas zmogui patinka,cia gera mintis dizaineriui siusti muzika 4u.gif
niu siaip ideju turiu kaip virtuve ir kambarius darysiu,bet voniai tai net nezinau,jei pamattau nuotraukose kazka idomaus nera tokiu plyteliu pirkti,jei randu tai nera tokios spalvos doh.gif net ir pati nezinau ko noreciau doh.gif
Atsakyti
Zyliuk, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 18, 14:02)
Užjaučiu console.gif. Mes jau dažus ir tapetus parinkome, nors irgi daug vargo buvo, ir nepasakyčiau, kad 100% patenkinta, bet... irnesakyk.gif
Sutinku  drinks_cheers.gif. Todėl ir depresuoti siūlau linksmai  alc.gif.


nu zinok kuo toliau tuo labiau galvoju kad reikia daugiau spontanisku sprendimu daryti bigsmile.gif nes kuo daugiau ziurineji tuo labiau susipainioji doh.gif aisku plyteles dediesi zmogeli ilgesniam laikui tai ir todel pasirinkimas sunkesnis, bet del tapetu ir dazu as taip smarkiai neiimu i sirdi, juk praeis metai penki kokie, imsim ir atsinaujinsim , a ne taip bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti